Jak urychlit biochem.těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ejbinka
Extra třída :D 11780 příspěvků 20.04.18 16:36
Jak urychlit biochem.těhotenství

Ahoj,

včera 29 DC mi naměřili v Gennetu - Synlab hodnotu HCG 25,11
dnes po 24 hodinách u nás v Asekulab jen 18

Jde nějak třeba heřmánkem apod. urychlit příchod MS ať to mám za sebou? :(

Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2978 příspěvků 20.04.18 16:39

Zkus kontryhelovy caj

ejbinka
Extra třída :D 11780 příspěvků 20.04.18 16:40

@novakova.t Děkuji, za chvíli jedu do obchodu, tak koupím :andel:

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 14201 příspěvků 20.04.18 17:14

Já mám dojem, že na spuštění menstruace je šalvěj, ale osobní zkušenost nemám, třeba někdo poradí

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 2775 příspěvků 20.04.18 17:22

@ejbinka Ja bych pockala. Jednak mohla byt o pr dni pozdeji ovulace a jednak u takhle malych hodnot to klidne muze byt laboratorni odchylka. Dve ruzne laboratore takto v uplnem zacatku bych vubec neporovnavala a nic z toho nevyvozovala.

miluver
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 20.04.18 17:30

Nechapu co blazniš!! 8o test ti normalne sili a ruzne laboratore pouzivaji ruzne metody k diagnostic a vysledky se liší… a kde si vzala, ze je biochemko? Tak na to, ze se snazite dlouho, tak delaš sakra rychle zavery a jeste zvazuješ jak si privodit ms…no pro me k nepochopeni… :nevim: :nevim:

Lexa88
Ukecaná baba ;) 2151 příspěvků 20.04.18 18:01

@ejbinka taky bych ještě počkala, navíc HCG stoupá až po 48 hodinách. Sice je nízké, ale… Bylinkami bych to neurychlovala, pokud nemáš ozkoušeno, může ti to pěkně rozházet cyklus.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15001 příspěvků 20.04.18 18:34

Souhlasím. Proč tomu ještě nedat šanci, třeba se embrio zvetí :think: Tyhle rychlý soudy a neustálé testování nechápu, jako by těch stresů už tak nebylo dost :nevim:

Anais
Kelišová 5434 příspěvků 28 inzerátů 20.04.18 18:37

@ejbinka biochemko ti potvrdí doktor dle utz a hodnot hcg, ale rozhodně ne 29 den cyklu…

Anonymní  20.04.18 18:41

Ten rozdil je malinky a ruzne laboratore testuji ruzne. Jeste bych zkusila vyckat. :hug:

Zalezi taky na tom, po jake dobe jsi testovala, jestli min nez 24 hodin, tak bych z toho jeste zavery nedelala.

ejbinka
Extra třída :D 11780 příspěvků 20.04.18 18:46

Bylo to asi 26 hodin. Omlouvám se jestli někoho to téma pobouřilo, ale faktem je, že ten pocit mít to už za sebou tam prostě je :oops: :oops: je to velké zklamání po takovém zázraku pro nás :?

Lexa88
Ukecaná baba ;) 2151 příspěvků 20.04.18 18:52

@ejbinka chápu a rozumím. Já mám za sebou 2× zamlklé těhu a 2× biochemické. Ale je třeba dát tělu čas… :hug: Posílám hodně sil! :kytka:

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 2775 příspěvků 20.04.18 19:12

Nejak mam v hlave, ze toho mas za sebou hodne a z podpisu jde videt, ze jste to vzdali. Tak mi moc nejde do hlavy, ze to takhle rychle beres za hotovou vec, nechces tomu dat snanci a chces urychlovat prichod ms.
Ja mam za sebou 2× bio, 2× ZT, 1× SP. Jit na krev takhle zkraje, kdyz ani nevis, kdy byla ovulace, po 26 hodinach, do jine laboratore a vyvozovat z toho takovehle zavery je proste blbost, to se na me nezlob.

ejbinka
Extra třída :D 11780 příspěvků 20.04.18 19:15

@histep ano vzdali. Sice nevím, kdy byla ovulace, ale poslední sex byl před 15 dny. I kdyby byla po něm třeba 2 dny, tak už jsem minimálně 13 DPO a sama asi po tak dlouhé době a zkušenostech víš, že tam už jsou úplně jiné hodnoty než 18 :,(

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 2775 příspěvků 20.04.18 19:35

@ejbinka Prave ze vim, ze jsem v jednom tehotenstvi otehotnela ze sexu 4 dny pred ovulaci a 11DPO, tedy 15 dni po sexu jsem mela hCG 12 j a zadne biochemko to nebylo, az do 11tt bylo vse ok tabulkove. Ne ze bych litala na krev jako ty, ale mela jsem dostat silna, nevhodna antibiotika a dr spolu s CRP nechal udelat i hCG.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama