Jak urychlit léčbu natažené ruky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.19 22:41
Jak urychlit léčbu natažené ruky?

Ahoj, nezna někdo nějaké babské rady jak co nejrychleji vyléčit namoženou ruku? Od čtvrtka mám ruku zavazanou a v klidu, ale teď mě čekají soutěže a já potřebuju být ok..nebo alespoň aby byla o malinko víc použitelná.. dávám obklady, snažím se být v klidu. K lékaři nemůžu za prvé z důvodu že se mi to stává furt a už má podezření že je to jen kvůli pojistce a za druhé by mi nic kromě klidu dle mého nedoporučil. Moc všem děkuji za rady

Reakce:
Ou
Kelišová 6942 příspěvků 23.02.19 22:47

Nenamáhat. Jako že fakt nenamáhat. Mazat něčím protizánětlivým - ibuhepa a podobně.

Jinak ne že k lékaři nemůžeš, ale nechceš.

Heivka
Závislačka 3879 příspěvků 23.02.19 23:17

K doktorovi, máma taky měla pořád „natažené“ zápěstí a byl to natržený vaz když s tím byla u doktora asi po osmé tak ho napadlo mámě udělat speciální rentgeny (víc úhlů a natahování kloubů) a nakonec jí ruku operovali. Od té doby má klid, jenom kvůli průtahům správné diagnózy si v zápěstí uznala artrózu.

Verun83
Echt Kelišová 9434 příspěvků 24.02.19 06:14

Mne pomaha arnika krem-gel a na to olej z 31 bylin. Oboje od justu.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 24.02.19 11:24

Zalezi, co s tou rukou mas. Treba je to nec,o s cim by ti mohlo pomoct zatejpovani od fyzioterapeuta. A pokud je to neco, co se ti vraci, mohl by i poradit, co s tim a jak tomu predchazet. Osobne bych ti doporucila tu ruku nejdriv protentokrat vylecit a zamerit se na prevenci. Pokud budes neco namozeneho pretezovat, tak uz ti s tim nepomuze ani ten tejping. Kamarad mel takto opakovane a dlouhodobe tenisovy loket a nedal si rict a porad tu (tejpovanou) ruku zatezoval, az mu ho konecne vylecil uraz nohy, po kterem se nemohl hybat.

Váš příspěvek
Reklama