Jak urychlit odchod nevyvíjícího se embrya?

Anonymní
14.1.20 09:52

Jak urychlit odchod nevyvíjícího se embrya?

Zdravím, jsem těhotná, ale těhotenství se nevyvíjí dobře a já nechci podstoupit revizi a ráda bych aby to odešlo samo. Poradil by někdo, jak toho dosáhnout? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
891
14.1.20 09:56

Jak urychlit nevím, já jsem čekala. Začala jsem krvácet, tak jsem jela na gynekologii, kde doktor potvrdil nebijící srdíčko a do týdne došlo k samovolnému potratu. Krvácíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16054
14.1.20 09:59

To mě mrzí.

Jako první mě napadlo opít se pravým absinthem s pelyňkem. Lepší chuti, se stejnou účinnou látkou jako je pelyněk je i šalvěj.

Jako přírodní abortivum se používá i routa vonná.

Jinak se radí pít maliníkový čaj a případně to urychlit něčím v čem je sporýš lékařský.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3644
14.1.20 10:13
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem těhotná, ale těhotenství se nevyvíjí dobře a já nechci podstoupit revizi a ráda bych aby to odešlo samo. Poradil by někdo, jak toho dosáhnout? Děkuji

podle čeho jsi poznala, že se nevyvíjí dobře? Jak dlouho jsi těhotná? A názor doktora je jaký?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.20 18:12
@Berry77 píše:
podle čeho jsi poznala, že se nevyvíjí dobře? Jak dlouho jsi těhotná? A názor doktora je jaký?

Mělo by to být 7. týden, ale odpovídá 5. týdnu a je tam jen prázdný gestační váček, podle dr. těhotenství neprosperuje

• Citovat
  • Nahlásit
3644
14.1.20 21:38
@Anonymní píše:
Mělo by to být 7. týden, ale odpovídá 5. týdnu a je tam jen prázdný gestační váček, podle dr. těhotenství neprosperuje

já tedy nevím, ale pátý tyden je hrozně brzy :think: vyšetřil tě víckrát? Nabral hcg opakovaně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
14.1.20 21:59

Co si tak pamatuju z dějin, na potraty se používala kýchavice nebo vratič, event. jmelí, ale obě ty byliny jsou dost jedovaté, takže je asi nikde neseženeš…
Tady jsou vypsané další byliny: https://bylinkovymagazin.cz/…pro-tehotne/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2225
14.1.20 22:32

Ahoj, mám za sebou spontánní potrat v 11tt - taky jsem nechtěla na revizi.
Doporučuju pít kontryhelový čaj, čaj z maliníku, čaj ze sporýše, můžeš zkusit i tonik. Zdaleka nejvíc mi ale pomohl svařák ze silného červeného vína se skořicí a hřebìčkem, vypila jsem celou flašku takhle ve svařáku. Po něm se mi rozjelo krvácení a pak i následný monstrózní potrat.
V 7tt si myslím, že to nebude nic tak hroznýho. Dej tomu čas, někdy to tělu trvá, než se potrat rozjede… držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat