Jak ušetřit na narozeninové oslavě?

1
8.6.21 22:17

Jak ušetřit na narozeninové oslavě?

Zdravím, za nedlouho mám oslavu mých 20narozenin a zároveň oslavuji svou maturitu, pozvala jsem kolem 20lidi(rodina a pratele) akorát mám problém, nemám tolik peněz abych udělala velkou oslavu, a chtela bych se zeptat jestli nemáte nějaké rady a tipy čím nebo na čem bych mohla ušetřit(výzdoba, jídlo, apod.)
Prosím a děkuji za všechny rady🙋🏼‍♀️ ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9162
8.6.21 22:20

Domluvit, co kdo přinese, a aspon částečně to koordinovat, aby nepřinesl každý víno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
8.6.21 22:23
@Verca0706 píše:
Zdravím, za nedlouho mám oslavu mých 20narozenin a zároveň oslavuji svou maturitu, pozvala jsem kolem 20lidi(rodina a pratele) akorát mám problém, nemám tolik peněz abych udělala velkou oslavu, a chtela bych se zeptat jestli nemáte nějaké rady a tipy čím nebo na čem bych mohla ušetřit(výzdoba, jídlo, apod.)
Prosím a děkuji za všechny y🙋🏼‍♀️ ❤️

A kolik na to máš? Na výzdobu kašli no a jídlo. Udělej třeba kotel guláše, řízky a k tomu chleba, zelenina, nějaký jednohubky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
8.6.21 22:28

Nejvíc ušetříš, když nebudeš dělat oslavu žádnou, za mě osobně, než dělat něco a pocitem, že chci co nejvíc ušetřit, raději bych nedělala nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8492
8.6.21 22:32

Ať každej něco donese.

Na výzdobu se vykašli.

Nakupuj věci dopředu ve slevách.

Jídlo guláš a chleba/řízky. Pití pivo z akce nebo víno od vinaře do petek. Udělat si doma pomazánky a jen nakoupit rohlíky. Na chipsy apod se celkem vyprdni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14352
8.6.21 22:33

Rodina Tě nechá platit oslavu maturity? 8o Jinak jsem byla na pár low budget party, kam měl každý přinest nějaké jídlo a bylo to moc prima…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4710
8.6.21 22:38

@Ba-stet taky mě napadlo to samé.
Pokud to není nějaká sklepní párty pro puboše, tak by mě ani nenapadlo neposkytnout dětem nějaký servis, finanční pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2478
8.6.21 22:42

Levně vyjdou třeba kureci paličky, nebo stehna, často bývají v akci a dáš je jen do trouby… K tomu udělat řízky, upéct nějakou buchtu, do karafy dát vodu a kousek citronu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3099
8.6.21 22:49

Když jsem slavila narozky a maturitu, pozvala jsem kamarády do oblíbenýho klubu, všichni mě zvali na panáky a byla to bezva párty, co mě nestála ani korunu, doporučuju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
8.6.21 22:52

Hodně nakupovat v akcích. Nejvíc to asi letí na alkoholu, no, tak si pohlídat, ať se neotvírá deset lahví a z každé jednoho panáka, ale ať se pijí treba 3 druhý pití. Občerstvení se dá udělat doma, to vyjde na pár stovek, je celkem jedno co, když to nebude tatarák a steaky. :think: Nenakupovat nealko, ale udělat jenom domácí limonády, čili nějakou vodu a ovocem. Otázkou je, jak, máš rozpočet a jaké máš představy, jestli třeba každý něco donese nebo všechno ty? Jestli i s hlavnim jídlem nebo jen nějaké jednohubky a křupky. Popravdě jestli chceš šetřit na všem, tak se na to vykašli, být někde na oslavě hladový a o jednom kelímku kofoly, to se nebude líbit nikomu. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2110
8.6.21 22:56

No co, vstup každej flašku, na stůl chlebíčky a brambůrky z Alberta a stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16446
8.6.21 23:39

Dotaz je úplně praštěný - oslavu maturity mají dělat rodiče Tobě, ne Ty celé rodině.

Pokud to očekávají od Tebe, nelámej si hlavu – kup nějaké chlebíčky, chipsy, pár lahví vína a peníze si ušetři na start samostatného života… s rodinou tohoto typu se Ti budou evidentně hodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24812
9.6.21 06:25

Nechápu. Holka odmaturuje a má kulatiny a caluje to ze svého?

Oslavu maturity snad platí rodiče, ne?

Ať každý něco donese.

Dělám párkrát za rok oslavy pro 15-18 lidi. Máme jeden dort pěkný profi z cukrárny dle vkusu oslavence, druhý ala Marlenka nebo nějaký domácí nepečený.
Na mísu hodit nějaké sýry, vejce, salámy, krájenou zeleninu. Chipsy, slané tyčinky nebo popcorn do misy. Beru co je v akci (to samé s pitím). :lol:
Udělat salát a třeba buřty na pivu nebo kureci řízky.
Na výzdobu se vyprdni.
A oslava opravdu nemusí být o tom, že se hostí prezerou a opiji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat