Jak ušetřit - nebo nahradit pleny

Anonymní
5.9.20 17:36

Jak ušetřit - nebo nahradit pleny

Ahoj holky. Je mi to trapné, ale čím se dají ušetřit nebo nahradit pleny? Rozhodně dceri nebudu dávat 2 plenky denně… Včera mi ukradli kabelku z hotovosti. Bohužel doma mám jen na jídlo, a víc peněz prostě nemám, musela jsem si půjčit i na jídlo… Mám posledních 25 plen.. Myslíte že lze do nich dát třeba látkový čtvercový pleny? Dcera ma 10 měsíců.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
573
5.9.20 17:41

Mas latkovy pliny? Davej tyhle. Casto men a per

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
5.9.20 17:43

Tak pokud mas latkove ctvrce (nebo jsi ochotna pouzit treba rucniky) tak muzes zkusit sehnat svrchni kalhotky (nebo improvizovat a zajistit treba kalhotkama, jestli pro ni mas nejake vetsi-ale nebude to nepromokave). Papirovy bych si nechala na noc.
My v tomhle veku zacali ucit na nocnik, takze chodil doma bez pliny (pokud nemate teda koberce) a louzicky jsem utirala, no. Bude ji to pohodlne a pocasi to jeste dovoluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Woo
16
5.9.20 17:49

Můžeš zkusit BKM (bezplenkovku). Po robuzeni a po jídle vzít vycurat v klubicku nad misku/umyvadlo/záchod. Určitě sem tam se něco chytí. Zbytek ty látkové. Když mi chyběli svrchní kalhotky (nestihla jsem vyprat) dala jsem latkovou do jednorázové. Jen to chce měnit hned co je látková pocurana… jako není to ideál ale dá se. :) držím palce ať to zvládnete!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1518
5.9.20 18:04

Nemáš látkující kámošku? Mohla by ti půjčit jedny svrchňáky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
5.9.20 18:27

Odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
5.9.20 18:28

Určitě dávej ty látkový, neboj, já je používala normalne místo jednorázovek. I ty obyc, i ty složitější. Pokud nemáš přes ne kalhotky, na ven bych ji dala látkovou nebo raději dvě do jednorázovky a na noc tu jednorázovou, kterou měla na ven s tou látkovou. A na doma látkovou nebo dvě do nějakých uplejsich teplacku, aby to drželo. Kolik dnů musíš takto zvládnout? Na jak dlouho mas těch 25? A kolik mas těch latkovych?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
5.9.20 18:31

Promin, ještě takový napad… nějaké poporodni vložky ti doma nezbyly? Eventuálně by šlo taky vložit do te jednorazovky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
5.9.20 18:32

Napiš odkud ses a velikost plen. Klidně bych ti nějaké svrchnaky nebo pliny půjčila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
5.9.20 18:48

To ti nemůže nikdo půjčit? Pleny na měsíc vyjdou na tisícovku, to by babičky zvládly, ne? Nahradit pleny :think: bych radši měsíc jedla chleba s máslem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
5.9.20 18:50

Napis mi sz, pomuzu ti.nebo zrovna c
u :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
5.9.20 18:51

Papírový plínky si nech na noc a látkové čtverce dávej přeš den. Na netu najdeš spoustu návodů jak skládat. Naši rodiče zvládli látkovat i bez svrchnáčku. Jen musíš furt přebalovat. No a nebo na naháčka a uklízet, ale zase bude prcek nejspokojenější :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13867
5.9.20 18:55

Já jsem latkovala se čtvercovými plenami a svrchní kalhotky jsem měla ušité ze starší fleecové deky. Na doma to bohatě stačilo. Když nebyla moc studená podlaha, tak jsem nechávala nahaté. Papírové jsem dávala je na noc a ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4068
5.9.20 19:05

Dávej normálně čtvercové plenky. Jestli máš žínky můžeš dávat dovnitř jako savou vkládačku. Na doma to stačí. Pohledej po netue určitě někdo daruje za odvoz třeba zbylé pleny atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
5.9.20 19:05

Muzes mi napsat, bud ti muzu poslat balik plen nebo penize na c. u.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama