Jak uspat 14měsíční hysterické dítě

Anonymní
26.11.19 11:14

jak uspat 1,4mes histericke dite

Moje 1,4mes dcera DOSUD usinala u prsa v manzelske posteli a potom jsem ji prenesla do postylky, kde pekne usla a vzbudila se az mela hlad, jen knourala nikdy neplakala. Uz 3ti den u prsa neusne, po vycucnuti prsa se hbite prekuli z postele a prcha ke dverim a kdyz na ni volam tak histericky rve (nikdy neplakala a nezkousela), nove nabita energii si chce hrat a blbnout. Pritom je evidentne dost unavena, ospala. Co byste mi poradili? Podotykam ze s lahvi by neusla, ale obsah by vylejvala do postylky coz je pro ni zajimavejsi cinnost apod. dekuji predem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2050
26.11.19 11:28

Asi nic moc převratného, zkouší… Tak z záleží co chcete vy… Buď je vám to jedno a uklidnit vyhovět za každou cenu, nebo holt být důsledná, pokusit se na hysterii moc nereagovat a vydrzet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 11:39

@kavulenka no kdyz to manzel slysel v chuvicce tak prilitl a hezky rekl „kdo to taky place, a uz dost“ tak mala se vratila do postele k prsu a vytuhla. Ale to sou nervy, myslela jsem ze se neco stalo, ze sem ji neco nevedomky provedla… to takhle bezne chodi??? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 11:52

Jen si rikam zda jde skutecno o histerii? nikdy nikdy neplakala ani nerva ci nevydupavala, byla zlatoucka, nošní běsy nemá, tak nevím proč tak zkouší. je uevidente utahana ale jakoby se bala usnout

• Citovat
  • Nahlásit
7868
26.11.19 12:07

Normalni u batolat, pretahnou se a jako by najeli na zalozni zdroj energie. Davala bych ji spat driv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12763
26.11.19 12:11

Hysterie se pise s y, jen tak na okraj ;)
Nemyslim, ze deti v tomhle veku jsou opravdu hystericke…ale jo, nastupuje oblibene obdobi vzdoru. Preju pevne nervy. Moje doted zlaticko (15m) taky predvadi vystupy, ze bych neverila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17722
26.11.19 12:17
@Anonymní píše:
Jen si rikam zda jde skutecno o histerii? nikdy nikdy neplakala ani nerva ci nevydupavala, byla zlatoucka, nošní běsy nemá, tak nevím proč tak zkouší. je uevidente utahana ale jakoby se bala usnout

Proč hysterii? Jen zkouší a je to zcela normální :nevim: Můj prvorozený byl úplný andílek do skoro 3 let, dalo se s ním na všem pěkně domluvit, plakal minimálně, nevztekal se. Pak ze dne na den zkrat a já měla pocit, že nám ho někdo vyměnil :mrgreen: Přečti si něco o prvním období vzdoru a především zkušenosti maminek, aspoň budeš vědět, co tě čeká a jak to přežít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
26.11.19 12:55

Přichází období vzdoru, bude i mnohem hůř, zvykej si, je to dítě, ne panenka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 14:21

@evulinda79 hm, se mam na co tesit, no je to prvni, a sama toho nemam moc nacteno. (doted jsem brala nejak intuitivne) nejsem nejmladsi a kamosky s detmi odrostly

• Citovat
  • Nahlásit
1
26.11.19 14:24

@beruska9 ja doted mela taky zlaticko nejvetsi, na vsem se dalo hezky domluvit, a najednou todle. ale pravda ze posl 3dny mela dost nabity a netradicni pozdni program a dala jsem spat malicko pozdeji, asi se pretahla a pak tohle. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 14:27

@Tarjei fakt asi pretahla, vsechny ty 3dny, taky me to napadlo. dekuji, myslim ze to bude ono, jinak verim ze zacina mit strach z probuzeni ve tme a samoty :?

• Citovat
  • Nahlásit
7868
26.11.19 20:00
@Anonymní píše:
@Tarjei fakt asi pretahla, vsechny ty 3dny, taky me to napadlo. dekuji, myslim ze to bude ono, jinak verim ze zacina mit strach z probuzeni ve tme a samoty :?

To vis, ja jsem zkusena trojmatka :) nauc se s nicim nepocitat, co bylo dnes nemusi byt zitra, kdyz se s tim clovek smiri, funguje se mu lip.
A pockej na pubertu, to teprv muze byt narez :mrgreen:
Jinak pretazeny batole to je jak kralicek Duracell ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat