Jak uspat malého křiklouna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pomocnice
Nováček 6 příspěvků 11.01.19 22:21
Jak uspat malého křiklouna

Ahojky. Máte někdo radu jak uspat 2.měsíčního křiklouna :roll: a kdy může začít spát na bříšku ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9256 příspěvků 11.01.19 22:25

V sedm večer houpáním, ve čtyři ráno přidusit polštářem :lol: . Na to jsem měla chuť já :oops: . Na každýho platí něco jiný, na moje dítě jen vydržet. Zkus vygooglovat - nejšťastnější miminko v okolí, třeba ti ty rady pomůžou. Na moje první dítě fungovaly, na druhý nezabral ani exorcista..... :?

veria
Nadpozemská drbna 25769 příspěvků 11.01.19 22:28

Proc by měl spát na brisku? Jinak ve 2 měsících to je každá rada draha, proste jednou usnout musí.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 11.01.19 22:30

Obě děti jsem v tuhle dobu uspávala na balonu.

beruska9
Extra třída :D 11250 příspěvků 11.01.19 22:32

U kojeni. Nebo zavinout, houpat, pustit bily sum, dat dudlika, musis zjistit, co funguje.
Na brisku by mel spat az kdyz se tam sam pretoci, I to jen v pripade, ze se tam prevali sam, nedoporucuje se dite na brisko pokladat (ke spanku).

Taciras
Extra třída :D 11430 příspěvků 11.01.19 22:34
@Pomocnice píše:
Ahojky. Máte někdo radu jak uspat 2.měsíčního křiklouna :roll: a kdy může začít spát na bříšku ;)

Pořídit křeslo z IKEA, to jak se trochu houpe. zavázat do zavinky (ruce na uspávání dovnitř) a uhoupat. To křeslo bylo fakt k nezaplacení, když byl synek mimino.

murry
Závislačka 3328 příspěvků 11.01.19 22:37

balooooon nebo nositko/satek

Pomocnice
Nováček 6 příspěvků 11.01.19 22:39

Většinu toho jsem vyzkoušela ale dopadlo to stejně…řev ,že mám někdy pocit že jí něco je :oops: ale když jí položím na bříško tak se hned uklidní. Myslela jsem, že kdyby usnula na bříšku pak bych ji otočila na záda :) je to maturita :zed:

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 11.01.19 22:46

Na brisku radeji ne aspon do pul roka, kdy vyrazne klesa riziko SIDS. Co satek/hacka?

iva077
Kecalka 130 příspěvků 11.01.19 22:52
@Pomocnice píše:
Většinu toho jsem vyzkoušela ale dopadlo to stejně…řev ,že mám někdy pocit že jí něco je :oops: ale když jí položím na bříško tak se hned uklidní. Myslela jsem, že kdyby usnula na bříšku pak bych ji otočila na záda :) je to maturita :zed:

Tak to zkus,ale urcite nenechavej dlouho. To vis, je to ten ctvrtej trimestr. Prorvanej. Nas taky rval,ale uklidnila ho zavinovacka s rucickama dovnitr a bilej sum. Balon,houpaci kreslo apod. jsem radeji nezkousela. Mela jsem strach,ze si na to zvykne a nebude do roku chtit jinak. Kamaradka houpala takhle na mici malou cely noci prave do roku a jen ji polozila,uz byla vzhuru. Urcite zkus zavinout,rusi je ty litajici :lol: rucicky.

iva077
Kecalka 130 příspěvků 11.01.19 22:54
@Janli píše:
V sedm večer houpáním, ve čtyři ráno přidusit polštářem :lol: . Na to jsem měla chuť já :oops: . Na každýho platí něco jiný, na moje dítě jen vydržet. Zkus vygooglovat - nejšťastnější miminko v okolí, třeba ti ty rady pomůžou. Na moje první dítě fungovaly, na druhý nezabral ani exorcista..... :?
:palec:
Pomocnice
Nováček 6 příspěvků 11.01.19 22:59

Holky díky moc…určitě vyzkouším tu zavinovačku. Je fakt že když už konečně usne tak se probudí lekáním :?

iva077
Kecalka 130 příspěvků 11.01.19 23:01
@Pomocnice píše:
Holky díky moc…určitě vyzkouším tu zavinovačku. Je fakt že když už konečně usne tak se probudí lekáním :?

Urcite to zkus. Nas se hrozne uklidnil.

hospodki
Ukecaná baba ;) 1176 příspěvků 11.01.19 23:07

Mě spal první dva měsíce na hrudníku ( přes den i v noci), pak jsem uspávala že jsem si vedle něj lehla na posteli a pak přenesla. Do cca půl roku usinal sám v postýlce a teď jen v náručí na boku, trochu se pohupuju, poplacam po zadku… Spíš potřebuje pomazlit… Na bříško se točí až teď skoro v 8m a i tak se většinou probudí, protoze je zvyklý hned lézt a ono to v tom polospanku jde blbě :lol:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 11.01.19 23:12

Mě funguje teď u druhého hudba… Od asi těch třech měsíců :) … pustila jsem nějakou klidnou hudbu, ze začátku nahlas, aby začal poslouchat, a neřval, postupně jsem zeslabovala až usl. Teď má 8 měsíců, stačí pustit písničku, ponosim ho, a než skončí spinká:) většinou :D.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama