Reklama

Jak uspat tři děti v jednom pokoji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karnatt
Kecalka 203 příspěvků 04.01.18 23:38
Jak uspat tři děti v jednom pokoji

Dobrý den potřebuji radu jak nejlépe přimět děti aby večer usli…Mám nový vztah, partner má syna a já dvě dcery…ještě spolu nebydlíme, ale když spolu trávíme všichni čas tak děti musí spát v jednom pokoji, což večerní usínání je hrozný…já vim, že je to pro ně nová situace, ale někdy fakt hodně zlobí.

Reklama

Reakce:

Titty
Echt Kelišová 8100 příspěvků 04.01.18 23:46

Já dodnes u našich tří dětí (7, 8 a 10 let - v jednom pokoji) zůstávám, dokud se nezklidní a nezačnou usínat. Nejdřív se s každým chvilku pomazlím, potom si vezmu tablet a čtu si, mám takový oddech, než jdu dodělat večerní úklid a přípravu věcí na další den.
Když mají tendenci blbnout, jsem na ně hodně přísná, protože jsou schopný řádit do půlnoci - vždycky aspoň jeden z nich má provokovací a blbnoucí náladu. :zed:

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 04.01.18 23:54
@Titty píše:
Já dodnes u našich tří dětí (7, 8 a 10 let - v jednom pokoji) zůstávám, dokud se nezklidní a nezačnou usínat. Nejdřív se s každým chvilku pomazlím, potom si vezmu tablet a čtu si, mám takový oddech, než jdu dodělat večerní úklid a přípravu věcí na další den.
Když mají tendenci blbnout, jsem na ně hodně přísná, protože jsou schopný řádit do půlnoci - vždycky aspoň jeden z nich má provokovací a blbnoucí náladu. :zed:

Taky to dělám stejně, mám jen dvě a taky musím být někdy přísná. Ono je to alespoň naučilo usínat ve stejnou hodinu, tj. mezi 20-20:30. Když uspává manžel, tak je to sodoma komora :lol:

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 04.01.18 23:55

Jen se zeptám vás co máte děti v jednom pokoji; jak to budete řešit v pubertě? :think:

Titty
Echt Kelišová 8100 příspěvků 04.01.18 23:57

@Borůvka1990 my máme jeden pokoj v záloze, tak aspoň rozdělíme kluky a holku. Už se nám to blíží…

Lenka_Hal
Závislačka 4788 příspěvků 05.01.18 01:44

Ja detem hodne cetla, dost casto vytuhly driv, nez jsem docetla. Problem vzdycky byl, najit knizku, ktera se libi vsem. Tak treba takovy Neznalek mel uspech u vsech :mrgreen: Pokud nejake dite rusi, jde na chvili ven a ctu separatne s nim, ostatni uz spi vevnitr…az se tam „narusitel“ vrati, ostatni uz spi, neni s nema sranda, tak usne taky…

silona
Kecalka 145 příspěvků 05.01.18 02:39

Když musí spát všichni pohromadě, třeba na chatě, tak uspíme nejdřív starší a až když spí, tak tam jdu uspat nejmladšího.

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 06:45

Prostě si lehnu k nejmladšímu do postele. Kdybych tam nebyla bude dělat blbiny. Takhle usne rychle. Pak odejdu, ty dva starśí nespí ale jsou zticha a pak usnou.

alli_li
Závislačka 3300 příspěvků 8 inzerátů 05.01.18 06:50

Mame take 3 deti - vek 7,6,5 a chodi spat ve stejny cas vsichni - ctu pohadku, vetsinou 1 usne nez doctu a ten zbytek respektuje to, ze uz se ma jit spat a maximalne si septaji.
Ale ja nastavuji „uklidnujici rezim“ uz od vecere, abych se pak z toho nezblaznila :-D Pravda, ze spolu vecerime, pak se spolecne kouknou na pohadku, pak je spolecne vyzenu cistit zuby - takze relativne spolu drzi pohromade a to, ze jsou vekove u sebe, tak o to je to jednodussi - a jinak mam taky slepeny 2 rosmsiny
Oni uz jsou ale taky najety vse delat „spolu“ a hlavne je uz

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 05.01.18 07:07
@alli_li píše:
Mame take 3 deti - vek 7,6,5 a chodi spat ve stejny cas vsichni - ctu pohadku, vetsinou 1 usne nez doctu a ten zbytek respektuje to, ze uz se ma jit spat a maximalne si septaji.
Ale ja nastavuji „uklidnujici rezim“ uz od vecere, abych se pak z toho nezblaznila :-D Pravda, ze spolu vecerime, pak se spolecne kouknou na pohadku, pak je spolecne vyzenu cistit zuby - takze relativne spolu drzi pohromade a to, ze jsou vekove u sebe, tak o to je to jednodussi - a jinak mam taky slepeny 2 rosmsiny
Oni uz jsou ale taky najety vse delat „spolu“ a hlavne je uz

Prosim Te, co znamena, ze mas 2 rosmsiny?
A ta posledni veta?
:kytka:

dada85
Kecalka 263 příspěvků 05.01.18 07:17

Uspávám sice,,jen,, dvě… Každý si vybere knížku, kterou budu číst. Lehnu si k mladšímu do postele, starší leží sám v posteli a čtu a čtu dokud neusnou. Když začnou zlobit přestanu číst a to si hned rozmyslí :) (2,3 roky)

alli_li
Závislačka 3300 příspěvků 8 inzerátů 05.01.18 07:41

@Kralikcek :-D Pisu z telefonu???? omlouvam se za chyby. ????
Mame spojeny 2 rodiny - ja mam 2 deti, pritel 1.
A posledni vetou jsem chtela napsat ze hlavne je uz takhle cepujeme 2 roky, takze uz si na ten rezim zvykli.

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 05.01.18 08:18
@Titty píše:
@Borůvka1990 my máme jeden pokoj v záloze, tak aspoň rozdělíme kluky a holku. Už se nám to blíží…

Aspoň že tak, to by fungovat mělo :palec:

Aries6
Generální žvanilka 21945 příspěvků 5 inzerátů 05.01.18 10:33

Buď jsem s nima nebo mám pootovřené dveře, aby věděli, kde jsem a já zase, jestli nezlobí. A průběžně je kontroluju. Já s nima poslední dobou nechodím, protože většinou usnu taky a pak mám rozhozenou celou noc. Čtení ode mě nechtějí, tak jim dovolím třena na 10 minut knížku a pak spát. Jsou to teda ještě malé děti - 6, 4 a 2 roky, tak usnou relativně brzy. Časem budou mít svoje pokoje.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >