Jak uspat tři děti v jednom pokoji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karnatt
Kecalka 203 příspěvků 04.01.18 23:38
Jak uspat tři děti v jednom pokoji

Dobrý den potřebuji radu jak nejlépe přimět děti aby večer usli…Mám nový vztah, partner má syna a já dvě dcery…ještě spolu nebydlíme, ale když spolu trávíme všichni čas tak děti musí spát v jednom pokoji, což večerní usínání je hrozný…já vim, že je to pro ně nová situace, ale někdy fakt hodně zlobí.

Reklama

Reakce:

Titty
Echt Kelišová 8075 příspěvků 04.01.18 23:46

Já dodnes u našich tří dětí (7, 8 a 10 let - v jednom pokoji) zůstávám, dokud se nezklidní a nezačnou usínat. Nejdřív se s každým chvilku pomazlím, potom si vezmu tablet a čtu si, mám takový oddech, než jdu dodělat večerní úklid a přípravu věcí na další den.
Když mají tendenci blbnout, jsem na ně hodně přísná, protože jsou schopný řádit do půlnoci - vždycky aspoň jeden z nich má provokovací a blbnoucí náladu. :zed:

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 04.01.18 23:54
@Titty píše:
Já dodnes u našich tří dětí (7, 8 a 10 let - v jednom pokoji) zůstávám, dokud se nezklidní a nezačnou usínat. Nejdřív se s každým chvilku pomazlím, potom si vezmu tablet a čtu si, mám takový oddech, než jdu dodělat večerní úklid a přípravu věcí na další den.
Když mají tendenci blbnout, jsem na ně hodně přísná, protože jsou schopný řádit do půlnoci - vždycky aspoň jeden z nich má provokovací a blbnoucí náladu. :zed:

Taky to dělám stejně, mám jen dvě a taky musím být někdy přísná. Ono je to alespoň naučilo usínat ve stejnou hodinu, tj. mezi 20-20:30. Když uspává manžel, tak je to sodoma komora :lol:

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 04.01.18 23:55

Jen se zeptám vás co máte děti v jednom pokoji; jak to budete řešit v pubertě? :think:

Titty
Echt Kelišová 8075 příspěvků 04.01.18 23:57

@Borůvka1990 my máme jeden pokoj v záloze, tak aspoň rozdělíme kluky a holku. Už se nám to blíží…

Lenka_Hal
Závislačka 4184 příspěvků 05.01.18 01:44

Ja detem hodne cetla, dost casto vytuhly driv, nez jsem docetla. Problem vzdycky byl, najit knizku, ktera se libi vsem. Tak treba takovy Neznalek mel uspech u vsech :mrgreen: Pokud nejake dite rusi, jde na chvili ven a ctu separatne s nim, ostatni uz spi vevnitr…az se tam „narusitel“ vrati, ostatni uz spi, neni s nema sranda, tak usne taky…

silona
Kecalka 133 příspěvků 05.01.18 02:39

Když musí spát všichni pohromadě, třeba na chatě, tak uspíme nejdřív starší a až když spí, tak tam jdu uspat nejmladšího.

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 06:45

Prostě si lehnu k nejmladšímu do postele. Kdybych tam nebyla bude dělat blbiny. Takhle usne rychle. Pak odejdu, ty dva starśí nespí ale jsou zticha a pak usnou.

alli_li
Závislačka 3291 příspěvků 8 inzerátů 05.01.18 06:50

Mame take 3 deti - vek 7,6,5 a chodi spat ve stejny cas vsichni - ctu pohadku, vetsinou 1 usne nez doctu a ten zbytek respektuje to, ze uz se ma jit spat a maximalne si septaji.
Ale ja nastavuji „uklidnujici rezim“ uz od vecere, abych se pak z toho nezblaznila :-D Pravda, ze spolu vecerime, pak se spolecne kouknou na pohadku, pak je spolecne vyzenu cistit zuby - takze relativne spolu drzi pohromade a to, ze jsou vekove u sebe, tak o to je to jednodussi - a jinak mam taky slepeny 2 rosmsiny
Oni uz jsou ale taky najety vse delat „spolu“ a hlavne je uz

Kralikcek
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 05.01.18 07:07
@alli_li píše:
Mame take 3 deti - vek 7,6,5 a chodi spat ve stejny cas vsichni - ctu pohadku, vetsinou 1 usne nez doctu a ten zbytek respektuje to, ze uz se ma jit spat a maximalne si septaji.
Ale ja nastavuji „uklidnujici rezim“ uz od vecere, abych se pak z toho nezblaznila :-D Pravda, ze spolu vecerime, pak se spolecne kouknou na pohadku, pak je spolecne vyzenu cistit zuby - takze relativne spolu drzi pohromade a to, ze jsou vekove u sebe, tak o to je to jednodussi - a jinak mam taky slepeny 2 rosmsiny
Oni uz jsou ale taky najety vse delat „spolu“ a hlavne je uz

Prosim Te, co znamena, ze mas 2 rosmsiny?
A ta posledni veta?
:kytka:

dada85
Kecalka 250 příspěvků 05.01.18 07:17

Uspávám sice,,jen,, dvě… Každý si vybere knížku, kterou budu číst. Lehnu si k mladšímu do postele, starší leží sám v posteli a čtu a čtu dokud neusnou. Když začnou zlobit přestanu číst a to si hned rozmyslí :) (2,3 roky)

alli_li
Závislačka 3291 příspěvků 8 inzerátů 05.01.18 07:41

@Kralikcek :-D Pisu z telefonu???? omlouvam se za chyby. ????
Mame spojeny 2 rodiny - ja mam 2 deti, pritel 1.
A posledni vetou jsem chtela napsat ze hlavne je uz takhle cepujeme 2 roky, takze uz si na ten rezim zvykli.

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 05.01.18 08:18
@Titty píše:
@Borůvka1990 my máme jeden pokoj v záloze, tak aspoň rozdělíme kluky a holku. Už se nám to blíží…

Aspoň že tak, to by fungovat mělo :palec:

Aries6
Generální žvanilka 21868 příspěvků 2 inzeráty 05.01.18 10:33

Buď jsem s nima nebo mám pootovřené dveře, aby věděli, kde jsem a já zase, jestli nezlobí. A průběžně je kontroluju. Já s nima poslední dobou nechodím, protože většinou usnu taky a pak mám rozhozenou celou noc. Čtení ode mě nechtějí, tak jim dovolím třena na 10 minut knížku a pak spát. Jsou to teda ještě malé děti - 6, 4 a 2 roky, tak usnou relativně brzy. Časem budou mít svoje pokoje.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama