Jak uspat týden staré miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
babetka8
Povídálka 16 příspěvků 15.12.18 23:32
Jak uspat týden staré miminko

Ahoj, prosim o radu. Jsem doma z porodnice 4. den. V porodnici malý spal v pohodě a teď doma nevím co s ním. Přes den spí skoro pořád a večer začne brečet a jede celou noc. Nemáte radu? Moc děkuju:)

Přečtěte si článek: Nespavost u dětí: Jak na časté buzení?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 15.12.18 23:34
@babetka8 píše:
Ahoj, prosim o radu. Jsem doma z porodnice 4. den. V porodnici malý spal v pohodě a teď doma nevím co s ním. Přes den spí skoro pořád a večer začne brečet a jede celou noc. Nemáte radu? Moc děkuju:)

Mas ho u sebe v posteli?

dana.dv
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 15.12.18 23:36

Laktacni poradkyne mi tehdy poradila pretocit mimcu rezim nazpet. Pres den svetlo, polohlasne radio… V noci tmu a ticho. Zabralo to.

babetka8
Povídálka 16 příspěvků 15.12.18 23:36
@Limi123 píše:
Mas ho u sebe v posteli?

Snažim se nemít. Je fakt že je v posteli klidnější, ale chtěla bych aby se naučil spát i v postýlce

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 15.12.18 23:42
@babetka8 píše:
Snažim se nemít. Je fakt že je v posteli klidnější, ale chtěla bych aby se naučil spát i v postýlce

Nema to cenu, vem si ho k sobe a koj na pozadani. Pokud se to nekdy rozhodnes odbourat, az bude starsi, trva to 3 noci - coz je porad lepsi, nez mit ted probrecene 3 mesice.

My jsme treba zrusili doma postele, udelala jsem letiste na zemi a druhe miminko slo z porodnice rovnou ke mne do postele. Kdyz je mi to neprijemne, tak se odvalim, kdyz knoura, tak se zase privalim. V noci se obcas doplazi ke mne a spi dal.

Nema cenu si to kvuli nejakym zasadam prilis komplikovat, vetsina savcu spi s mladaty dohromady, miminka jsou na to take vyrobena.

lolink
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 15.12.18 23:52

Ja s nim taky spim. Je klidnejsi. Abych ho nezalehla nebo neprikryla velkou perinou, coz mne desi :D, mam ho ohranicenym kojicim polstarem a je spokojeny :). Ted jsem zkusila, at spi sam, koukal a na spani se nechystal. Dala jsem ho k sobe, usmal se a vytuhnul. Je to me druhe dite a uzivam si to. A to jsem u prvniho byla striktne pro postylku. Skoda. Okradla jsem se o hezky chvile.

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 16.12.18 00:07

14 dni jsem vydrzela bojovat.pak jsem si ji vzala k sobe a konecne se vyspala. v 9m prestehovana do postylky uplne bez problemu 8) od konce 6nedeli se budi 1× za noc na kojeni :dance:

Janli
Kelišová 6831 příspěvků 16.12.18 00:32

Vydržet, spraví se to. Spi ve dne s ním. S násilným buzením a nuceným udržováním bdělosti přes den opatrně, varoval mě před tím neurolog. Miminko si režim pomalu otočí samo.

Lucie_Sx
Závislačka 3227 příspěvků 16.12.18 00:36

Ten režim se postupně usadí, ale je podle mě zásadní miminko hodně chovat, mít ho na sobě, spát spolu, kojit jak potřebuje.
Hlavně prosím tě neblbni s tím, že si ho rozmazlíš nebo blbě naučíš. Je to mláďátko, doteď bylo tvojí součástí, je to fyziologická potřeba být tělo na tělo s matkou. Odbourá se to postupně, přirozeně.

mattule
Závislačka 3230 příspěvků 16.12.18 01:04

to miminko chce mámu,nic jinýho.bylo 9měsíců 24h jen s tebou,jsi jeho všechno.prostě si ho vem do postele a zpěte spolu… já už ani u druhý dcery nevim,kolikrát za noc se kojila,prostě měla samoobsluhu a a já měla energii věnovat se přes den starší

mattule
Závislačka 3230 příspěvků 16.12.18 01:07
@Lucie_Sx píše:
Ten režim se postupně usadí, ale je podle mě zásadní miminko hodně chovat, mít ho na sobě, spát spolu, kojit jak potřebuje.
Hlavně prosím tě neblbni s tím, že si ho rozmazlíš nebo blbě naučíš. Je to mláďátko, doteď bylo tvojí součástí, je to fyziologická potřeba být tělo na tělo s matkou. Odbourá se to postupně, přirozeně.

moc hezky napsaný

rena621
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 16.12.18 01:47

Nemusis ho brat do postele staci dat pryc bocnici z postylky madrac do stejne vysky s tvou madraci a postylku pritahnou k sobe.Zapnout monitor dechu a budes mit klidne spani kdyz se zobudi vytahnes prso chvilku pije a spite dal. Je to pro oba vyhodne.

Akras2
Ukecaná baba ;) 2272 příspěvků 16.12.18 02:16

Pevně zavinout do zavinovačky. Udělat z miminka vánočku. Fakt to funguje. Mladší začala noční koncert v sedm večer a jela až do jedné. To předvedla v porodnici. Sestra ji zamotala do zavinovačky a dcera byla spokojená a spala jako dudek.

beruska9
Extra třída :D 10859 příspěvků 16.12.18 03:03
@dana.dv píše:
Laktacni poradkyne mi tehdy poradila pretocit mimcu rezim nazpet. Pres den svetlo, polohlasne radio… V noci tmu a ticho. Zabralo to.

Jo. A taky muzes vyzkouset zasady dle Karpa - pevne zavinout, pustit bily sum atd. Trpelivost Zatim spi s nim, kdyz muzes ;)

alialiali
Kecalka 256 příspěvků 16.12.18 03:44

Ahoj mám doma 14 denní holčičku, režim má asi taky obrácený protože přes den spí skoro pořád máme ji v obýváku při denním ruchu (révu 2 letého syna) a spí u toho.sem tam se kroutí.no a v cca 22 hod má oči jak baterky a nemůže usnout ale myslím že ji začíná v noci víc bolet bříško že je to tim..dávám dudlík a zklidní se, chovám v náručí, pevné zavinutí, někdy usne brzo někdy mrčí, tlačí, rychle dýchá dost dlouho… Tak nemá tvůj syn taky bolení bříška?? No doufam že se jim to po šestinedělí otočí…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >