Jak ustát partnerskou krizi?

Anonymní
13.5.20 17:15

Jak ustát partnerskou krizi?

Ahojky, prosím pohled na věc, jsme s přítelem do sebe čerstvě zamilovaní, nebydlíme zatím spolu pod jednou střechou, ale i tak na nás společně doléhá krize, ta, kterou teď máme kolem sebe všichni.
Momentálně je už 14 dní bez práce, a tak obchází pohovory. Připadá si přede mnou nemožně, má pocit selhání, dá mu práci snaha udržet si „mužství“ a důstojnost. I když má spoustu koníčků, zájmů a ve věcech je dost šikovný. I když vyslyším jeho pocity, má kapacita na útěchu bývá nedostačující. Pomůže buď odborník nebo vy :roll:
Anonym z osobních důvodů

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18378
13.5.20 17:23

Hele ať se normálně domluví na pár hovorech na https://terap.io/ nebo přes https://www.delamcomuzu.cz/

Není to selhání, je to naopak cesta vpřed.

Jinak nesnaž se mu říkat co má dělat, protože na to odpoví ano, ale a jen začne vymýšlet jak to nejde. To je naprosto přirozená reakce.

Spíš se ho můžeš ptát, co si myslí že by mu mohlo usnadit to a to, kdo by mu mohl pomoci, co by chtěl dělat a tak - tedy ne že ty budeš vymýšlet a on to zamítat, ale on začne vymýšlet a ideálně aby ti s něčím začal radit :-D

Plus teda chcete co nejvíc sportovat a sex taky dost pomáhá. Případně pokud to neděláte, tak můžete zkusit experimentovat s tím, že ty převezmeš veškerou iniciativu a zkusíš být ta dominantní - jestli by vás to nebavilo. (ne tím nemyslím že ho máš seřezat a ponižovat ho, teda můžeš když se na tom dohodnete, ale není to to co radím)

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat