Jak utahovat nasazovací rovnátka?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 2 inzeráty 12.02.17 21:21
Jak utahovat nasazovací rovnátka?

Ahoj maminky, píši tedy druhou diskuzi, nešlo mi založit před tím novou. Můj syn si má každou neděli utahovat klíčkem rovnátka o čtvrtku. První neděli to bylo ok, utáhla sem. Druhou neděli najednou se mi zdálo, že ta dírka, kam se dává ten klíček se nepohnula žádným směrem, vůbec sem nevěděla jak to mám utáhnout zda jakoby dolu nebo nahoru. Můžete mi prosím poradit, případně poslat foto jak jakým směrem to utahujete a ta dírka se jakoby během týdne musí někam posunout, protože kdyby ne tak bych pak vlastně neměla kam utáhnout? Moc děkuji

Reakce:

Lucie.P84
Ukecaná baba ;) 2325 příspěvků 12.02.17 21:46

@Lamátko Ty tam u te dirky nemas naznacenou sipku v jakem smeru mas utahovat? Pokud je zatuhla od slin, tak malinkou kapicku oleje do sroubku.
Pokud tam nemas sipku, zkus to a uvidis, na jakou stranu se roztahuji. To uvidis, ze se zvetsuji. Pocitej si, kolikrat si to utahla a pak vrat to puvodni polohy, az zjistis, kam se utahuji.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 2 inzeráty 12.02.17 21:56

Ona tam je právě ta dírka jen jedna

evinina
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 12.02.17 22:16

@Lamátko ta dirka tam urcite neni jen jedna, jsou myslim tri, ale jednu vzdy vidis. Taky tam musi byt nakreslena sipka, kterym smerem utahovat.. Vyfotila bych, ale syn uz spi..

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 2 inzeráty 12.02.17 22:20

Děkuji, zítra se znovu pořádné podívám

Lucie.P84
Ukecaná baba ;) 2325 příspěvků 13.02.17 21:10

@Lamátko Povedlo se ti? Muze tam byt i jen jedna dirka. Klicek na uŕtshovabi mas? (Teda spis dratek s ockem).

Malaga
Generální žvanilka 24708 příspěvků 13.02.17 21:16

@Lamátko tyhle mají šipku, měli byste ji tam mít taky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >