Jak utěšujete/kojíte miminka na cestách?

Anonymní
14.5.16 14:40

Jak utěšujete/kojite miminka na cestách?

Ahoj,

zajímalo by mě, jak to děláte, když s miminkem někam jedete? Máme 3tydenni miminko a když někam jedeme, tak než se po krmeni nachystame a vyrazime, tak je zase hodina pryč a já jsem potom celou cestu nervózní, kdy se vzbudí a bude křičet a jak ho po cestě utisim. Chceme dojet autem na urcite místo a tam jít na procházku.

Budu rada za Vaše rady a zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3761
14.5.16 14:52

Normálně jsme v případě potřeby zastavili, nakojila jsem a jelo se dal. Ale my jsme s takhle malým nikam dál nejezdili. Musela jsem odsávat mléko a bylo to pro mě nepohodlné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
14.5.16 14:57

S takhle malým mimčem jsme nikam daleko nejeli(autem po městě nepočítám). Ale později jsme to dělali tak, že než jsem nakojila byla komplet všechno připravený a já jenom malou šoupla do autosedačky a jeli jsme. Otázka tak 10 minut

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.16 14:59

@ProfZav u nás je největší problém asi ten, že kojici proces nám trvá někdy i hodinu :? My rádi cestujeme a tak chceme co nejdříve i s malým. Ale zatím je to tak, ze mám celou cestu nervy z toho, když se zavrti, ze ho nebudu moci utěšit…

• Citovat
  • Nahlásit
3761
14.5.16 15:03

Já tak kojila dlouho, pred tím nahrivala prsa, potom odsavala..Máš ještě malé miminko, ono se to kojení taky časem zrychlí a půjde to snadněji. Osobě by mi nejake cestování za ty nervy nestalo a radši bych vyrazila na výlety do blízkého okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7569
14.5.16 15:10

Jak daleké cesty jezdíte? :think:

Jinak my jezdili do za tchyní 130 km, takže se počítalo s přestávkou na kojení někde cestou…když se chytla zácpa, byla cesta delší a třeba i další kojení delší… :nevim:

A nebuď nervozní - dítě to vycítí.
Jo a důležité si uvědomit - s takhle malým dítětem nebudeš plno věcí časově stíhat ;) :lol:, bude na vše potřeba trochu víc času… Prostě dítě má přednost a to co člověk stíhal dříve v pohodě, je teď na delší lokte… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26404
14.5.16 15:25

Prostě nakojit, nacpat hned do auta a jet. Když dostalo hlad, tak zastavit a zase nakojit. Me se tedy deti vetsinou za 20 minut najedly, ale s malou jsme na 130 km běžné stavěli a kojili 2× během cesty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
14.5.16 15:37

Jeee a ted v lete to bude pohoda…budes mit na sobe jen tilko, v pripade potreby vytahnes mlikarnu, kdyz tam budou lidi, vrznes si pres rameno plinu a kazdej vidi prd…vubec bych se nestresovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27330
14.5.16 15:49

Jabjezdila sama ze jsem řídila snad od měsíce. Jak byl čas krmeni, začaly me samy brnet prsa a spustilo se mi mliko :mrgreen: normálně se zastavilo a já nakrmila. Není to žádná věda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
14.5.16 15:59

Tak především mít prvně všechno nachystaný, nakojit, hned do sedačky, posbírat se a jedeme. Když je cestou potřeba, tak se prostě zastaví a nakojí. Jinak za jízdy utěšuju těžko, kluci jsou vzadu a my vpředu. Když s nimi jedu sama, tak kolikrát neutěšuju vůbec, prostě to nejde. Ale je teda potřeba to dobře snášet a nepanikařit za jízdy.

• Citovat
  • Nahlásit
24635
14.5.16 22:00

Tak ono se to snad za pár týdnů ještě upraví a už se nebude kojit tak dlouho.

No a jinak zastavit a nakojit, co asi jiného? :lol:

Právě s prckem je to super, nic nepotřebuješ vláčet, prsa máš většinou s sebou :mrgreen:. S tříměsíčním jsme v klidu jeli trasu Ostrava-Liberec a za dva dny zpátky. Nemusíš řešit nějaké ohřívání příkrmů atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat