Jak užívat gynex při krátkém cyklu

Anonymní
24.7.21 07:51

Jak užívat gynex při krátkém cyklu

Ahoj holky,
Snažíme se o miminko a zatím stále nic :(
Tak jsem si koupila gynex, četla jsem že hodně lidem pomohl.
Ale potřebuji poradit jak tedy užívat, všude píšou tři týdny a týden pauza a buď do ovulace nebo do prvního dne ms ( ovu nevím kdy mám, jen si myslím) můj problém je že mám cyklus 25 dní tak mi to vůbec nevychází takhle brát. Je tu někdo kdo to tak má a bral ho a pomohl? ☹️

• myslela jsem si že už to tenhle měsíc dopadne podle všech pocitů a nakonec ta mrcha přišla o dva dny dřív, což se mi vůbec neděje. Achjo :,(
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.7.21 08:00

Taky ho mám poprvé. Cykly 26/27 dní. Podle teploty se tváří jako anovulační, ale ovu testy mám silně vybarvené. Ale pozdě na kratší cyklus. Děti už mám a nikdy jsem neměla problém otěhotnět. Kratší cykly mám celý život. Až teď při snaze o benjamínka to trvá. Mám po něm velkou potřebu WC a první dny jsem měla i průjem a křeče v břiše. Ode dneška snižuji dávkování na minimum.

Studovala jsem ty byliny. Myslím si, že nejsou vhodné pro druhou polovinu cyklu, protože působí projímavě, močopudně a prokrvují dělohu a orgány v malé pánvi. Budu brát 14 dní a potom pauza do další MS.
Neobsahuje drmek, to je zdroj přírodního progesteronu vhodného 2.polovinu cyklu.

• Citovat
  • Nahlásit
400
24.7.21 13:46

Já ho taky brala a vůbec jsem neřešila, že mi braní nesedí s cyklem, brala jsem dle návodu 3 tydny a pak pauza :think:

A vím, že se na to neptate, ale třeba by to pomohlo… já chodila se zádama k fyzioterapeutovi, konkrétně na kraniosakrální terapie. Zmínila jsem se, že se půl roku snažíme a on mi řekl, že si u mě všiml vychýlené panve a může to být problém a že to zkusí napravit. Za měsíc jsem byla těhotná. Říkala jsem si, že shoda náhod, ale kamarádka o rok později to samé :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 15:20

@Polnik Takže si brala i při další ms nebo jak? Já do dostala dnes 24.7 a 28.7 má končit a další mám mít 18.9 a ten třetí týden brání mi už zasahuje do další ms a právě že jsem slyšela že se týden před ms nemá brát kvůli případnému těhotenství..tak jsem z toho jelen.

Děkuji, něco už jsem o tom slyšela.
A to jsi se normálně někde jen objednala kvůli zádům nebo tě poslal doktor?

Záda mě občas docela bolí ale nemám čas takhle někam chodit 😏

• Citovat
  • Nahlásit
400
24.7.21 22:23
@Anonymní píše:
@Polnik Takže si brala i při další ms nebo jak? Já do dostala dnes 24.7 a 28.7 má končit a další mám mít 18.9 a ten třetí týden brání mi už zasahuje do další ms a právě že jsem slyšela že se týden před ms nemá brát kvůli případnému těhotenství..tak jsem z toho jelen.

Já to opravdu nějak neřešila :think: jela jsem dle instrukcí na krabičce. Zkusím to pohledat :nevim: edit: teď mi došlo, že jsem byla těhotná a brala ho, takže jsem to fakt neřešila. :nevim:

Strašně mě bolely záda ze sedave práce, byla jsem všude možně u jiných fyzio a pak jsem dostala typ na tady toho, co dělá tu kraniosakrální. Je drahý, přes pojišťovnu to nešlo, ale pomohlo to. Navíc i během těhotenství mi pomáhal s bolesti v bedrech, já jsem s tím velmi spokojená, dá se tím poresit snad všechno (bolesti zad, hlavy, nohou, zažívací potíže, poúrazové problémy (to jsou příklady, co vím od známých)). Chodí se jednou za 3 týdny nebo měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
25.7.21 02:05
@Anonymní píše:

Tak jsem v poradně na energy.cz našla, že gynex můžeš nasadit během jakékoliv fáze MS, z toho usuzuji, že nezáleží na tom, jak to máš s cyklem a jakmile zjistíš otěhotnění, máš vysadit.

A v obrázku posílám ještě další odpověď.

Já právě vždy všude četla, že Pro správné účinkování bylin je ta 3tydenni doba brání a týdenní pauzy stěžejní. Takže mě nenapadlo řešit, že mi to nesedí s cyklem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 21:08

Holky nevite, je mozne brat gynex 21 dní kvuli ovulaci a pote nasadit utrogestan na prodlouzeni lutealni faze? Nekdo nejakou zkusenost? Spinim cca 7 dni pred MS. A ovulaci uz pres dva mesice necitim.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat