Jak v autě vyčistit smrad z kocouřího čůrání?

9868
4.2.09 11:16

Jak v autě vyčistit smrad z kocouřího čůrání?

Holky, pomóóóc! Začaly se kolem nás mrauskat kočky, naši kocouři dospěli a protože začali smrdět, vykastrovali jsme je. Dneska na veterině (chudinky nebohé naše)… Jenže průser - můj chlop dal dneska ráno kocoury ve zvířecí tašce na zadní sedadlo. Já byla ráno mimo, řádí u nás střevní chřipka, nenapadlo mě, že je nedá do kufru…

No a kocouři se z té tašky dostali ven a počůrali mu zadní sedadlo, batoh na notebook a prosáklo to i na noťas :D Nevíte jak to nejlíp vyčistit a odsmradit?

Je to situace tak zoufalá, že zakládám i samostatnou diskusi (a sama sobě si vynadám, slibuju ;)) Chlopek uvažuje i o tom, že auto shodí ze skály, tak strašné to je… :lol: :lol:

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

VERONIKA
4.2.09 11:22

Lesi - no vy máte teda pech :lol: :lol: :lol:

A co tak dát auto do ruční myčky kde čistí i interiéry???
Nebude to sice zrovna nejlevnější, ale snad se zbavíte toho smrádečku!
Mám pocit, že za vyčištění celého interiéru od palubovky až po sedadla htěli 2 000,– Kč, ale jsou to tak 2 roky zpátky, teď nevím jak se ceny pohybují!

No a tu tašku na noťas asi budeš muset vyhodit, protože do pračky ji nedáš a namočit ji celou taky nebude zrovna nejlepší nápad!
Tak co třeba do čistírny?

• Nahlásit
  • Citovat
3496
4.2.09 12:34

taky mě napadlo profi čištění. U nás to stojí 1000,–,ale máš vypucované celé auto a určitě nic smrdět nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
4.2.09 12:49

Já bych to provizorně polila flaškou sava, ale jen aby jste přežili cestu do čističky. nebo vyměnit sedačky. je mi tě fakt líto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
4.2.09 12:56

Savo vyžere i barvu a k smradu kočičiny přidá smrad chloru… 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6432
4.2.09 13:23

Ahoj Lesi,

nechci ti kazit náladu, ale obávám se, že s tím nic moc nenaděláte… Strejdovi takhle kocour zasmradil oblek. Dával ho do několika čistíren, ale toho smradu se nezbavil…

Ale třeba něco existuje.

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4308
4.2.09 13:28

Ahoj Lesi,

taky se nám to stalo, nemocný kocourek dva dny nečůral a v autě na přední sedačce ano :roll: … nicméně auto stále máme, s původníma sedačkama a nesmrdí :D

Naši výhodu bylo léto … první volba byl Vanish na koberce a čalounění, použila jsem koncentrovaný a hodně, úplně jsem sedačku promočila. Sedačku jsme ze spodu i shora prostříkali voňavým sprejem, takovým tím na wc. Všechny dveře dokořán, aby to schlo a vyčuchnul ten sprej. Tohle jsem dělali dokud to smrdělo …cca dva dny. A je to v pohodě.

Tak ať to rychle zvládnete!

Kalinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.2.09 13:37

Nám před několika lety počůral kocour na chalupě gauč (takový ten starý, poctivě čalouněný) a smrdí do doposud - zkoušeli jsme všechno možné včetně toho, že jsme v létě gauč tahali ven na sluníčko. Smrdí to tam furt. martina

• Nahlásit
  • Citovat
9868
4.2.09 13:41

Průšvih je, že jsou kočičáci opravdu čistotní a museli jsme je 24 hodin před zákrokem zavřít - a i když tam měli bedýnku, měli asi zábrany ji použít - no a pak to Jaroušek v autě prostě nevydržel…

Mi jich je prostě líto, jen kvůli našemu pohodlí je kastrovat… Jsem měkkota, no jo :)
Ale jsou fakt vychovaní, neuvěřitelně hodní na holky i psa a máme je rádi, tak doufám, že nám díky kastraci déle vydrží…

Navíc mi je hodně zle, takže si to dneska vychutná manžel…Máme vodní vysavač, tak zkusíme proprat sedačky vanishem, otevřeme v garáži dveře a uvidíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xyz
3294
4.2.09 13:57

LESINO, já jsem hnusná, já vím, ale já se tu fakt bavím...... nejdřív diskuse, že se mrouskaj kočky, o které jsem myslela, že jí založil úchyl a nakonec vám ti smrdící kocouři ještě počůrají auto :lol: :lol: :lol: :lol:
Néé, promiň, ale děkuju, že mi zvedáš na dálku náladu :lol: :lol: :lol:
Všechny mé dosavadní problémy jsou malicherné proti tvým. :wink:

Ale vážně, asi bych to dala někam profi vyčistit.
A co ten noťas? Nateklo to nějak do něj? Brašna se vyhodí, ale mít na klíně smrdícího noťase bych teda nechtěla :(

Držím palce, abyste teď zvládli hlavně tu chřipku a byli fit. Auto už pak nějak pořešíte :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.2.09 14:22

Lesino, kdyby se mi něco takového stalo, použiju tohle
http://www.likvidatorpachu.cz/

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
4.2.09 14:27
  • Nahlásit
  • Citovat
13999
4.2.09 14:36

Já se taky bavím. Administrátor a takové diskuse 8O :lol: :lol: :lol: (jsem věděla, že jsi to zase ty!)

Podnětný návrh - co napakovat si do auta na dva dny capa? Pak ty kocury neucítíš zaručeně 8) 8) 8) (v nouzi poznáš přítele, no jo no :oops: :-) ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4242
4.2.09 15:05

:lol: :lol: teda musim pridat jeste tohodle smajlika :oops: jako ze jsem hrozna, ze se tomu smeju.
Pripomnelo mi to ale, kdyz kocky (a kocour) chodily vzdy na pudu, tak jednou tam mama zapomnela igelitku (a oni igelitky milovali) na tatove tasce na sport.. Takze vsichni igelitku pekne pochcali, samozrejme to proteklo na tasku a na obleceni na sport.. 8) Otec nasr*ej jak blazen :lol:

Ale tu tasku i obleceni pak jeste nosil a pochybuju, ze by ji nosil smradlavou, myslim, ze mamka pouzila taky nejaky ten likvidator pachu, jak tu uvedla anonymni Petra + nejaky Vanish + hodnekrat vyprat.. Takze asi fakt zkusit ted tyhle prostredky, pak to profi cisteni auta a uvidi se… :roll: Ale kocouri smradek je fakt za trest 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
4.2.09 18:15

Už mám manžela i kocoury doma… A holky, myslela jsem si, že o kocouřím smradu vím hodně. A už vím, že jsem věděla prd. Hlasuju pro shoz auta ze skály…

Kluci kocouří jsou šíleně přepadlí, Jaroušek se ještě kácí a vůbec nevypadají dobře. Holky, mě jich je tak líto a cítím stud za to, co jsme jim provedli… Manžel je teda (pochopitelně) nelituje ani trochu, vyndal z auta sedačky a naštěstí jdou čistit samostatně - a nechat vyčuchnout… Možná by šly v nejhorším případě vyměnit jen ty.

Chudáci koucouři…

Problém bude asi s batohem, chlopek má spešl na velký noťas, tenkrát ho dost dlouho sháněl a je jen na objednávku… Na noťas jsem neměla odvahu se zeptat :D Ale z kanclu ho nevyhodili, tak snad to nebude tak žhavé…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama