Jak v obchodě poznám blond zesvětlovač od běžné barvy?

141
10.8.20 15:38

Jak v obchodě poznám blond zesvětlovač od běžné barvy?

Prosím o radu, co na zesvětlení vlasů na platinovou blond/bílou jako je na obrázku. Vlastní mám špinavou blond a takovouhle barvu už jsem měla, ale doporučila mi ji kamarádka v DM a už jsem zapomněla, co to bylo. Omylem jsem si koupila jen normální blond barvu a to nechci, chci vyloženě zesvětlovač, odbarvovač, nebo nevím, jak se to přesně nazývá. Jak takový druh v obchodě poznám? Vždy jsem chodila ke kadeřnici, tak se v tom nevyznám. Jak se tedy ty odbarvovače značí na krabičkách? Díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14621
10.8.20 15:46

No je na té barvě přímo napsáno zesvětlovač…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
10.8.20 15:47

Na takovou barvu toho budeš potřebovat víc než jen zesvětlovač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
10.8.20 15:48

Tohoto nedocilis jen zesvetlovacem z drogerie a na te krabicce bude primo psano zesvetlovac.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
10.8.20 15:52

@Tamara27 takovou barvu sama neuděláš a zničíš si vlasy. Mě takovou dělá kadeřnice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
10.8.20 15:59

Díky všem. Nemusí to být úplně takhle moc. Chci prostě jen hodně zesvětlit vlasy, ne klasické blond. Na poslední barvě co jsem koupila bylo psáno zesvětlí o 4 odstíny, tak jsem si myslela, že je to zesvětlovač a nechci udělat tu stejnou chybu. :)
Takže jak říkáte, ujistím se, že tam je psáno vyloženě zesvětlovač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
10.8.20 16:36

@Tamara27 a cos mela za barvu? Kdyz je tam psano zesvetli, tak je to odbarvovac, barva nezesvetluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2870
10.8.20 16:44
@Tamara27 píše:
Díky všem. Nemusí to být úplně takhle moc. Chci prostě jen hodně zesvětlit vlasy, ne klasické blond. Na poslední barvě co jsem koupila bylo psáno zesvětlí o 4 odstíny, tak jsem si myslela, že je to zesvětlovač a nechci udělat tu stejnou chybu. :)
Takže jak říkáte, ujistím se, že tam je psáno vyloženě zesvětlovač.

Myslim, ze potřebuješ tu která zesvetluje o cca 7-9 odstínů :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1552
10.8.20 17:46

Na takovou musíš zesvětlit hodně a pak obarvit na platinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
10.8.20 18:26

@Tamara27 jestli chceš takový odstín stačí zesvětlit a používat pak silver šampón.
Nechat ho působit cca 15 min a používat ho tak 1-2 týdně. U toho zesvětlování hlavně pozor, můžou se rychle zničit vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
10.8.20 18:53

@Tamara27 zkus od syoss lighteners, je to zesvětlovač o 9 odstínů. ale každopádně nedoporučuji tohle dělat bez kadeřnice. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
12.8.20 16:37
@NiniN píše:
@Tamara27 jestli chceš takový odstín stačí zesvětlit a používat pak silver šampón.
Nechat ho působit cca 15 min a používat ho tak 1-2 týdně. U toho zesvětlování hlavně pozor, můžou se rychle zničit vlasy.

Ty šampóny vubec neznám. Chápu to tak, že teda nebarví natrvalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
12.8.20 17:09

@Tamara27 sampon jenom stahne ty zlute tony, ale vlasy ti nezesvetli. Ale kdyz chces tu bilou jako je na fotce, tak je fajn si ten fialovej sampon koupit a parkrat si nim hlavu umejt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
12.8.20 22:53

@Kriss Tina Děkuju. A šampon se teda časem úplně nevymyje? Měla jsem za to, že vlasy budou tak po týdnu jako kdybych žádný nepoužila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
12.8.20 23:15

@Tamara27 tohle neni ten sampon jakoze přeliv, ktere jsou tak na 4 umytí. To je klasický sampon jen je fialovy a ta fialova stahuje žluté tóny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama