Jak v sobě udržet spermie co nejdéle?

Anonymní
8.12.20 23:00

Jak v sobě udržet spermie co nejdéle?

Holky, snažíme se přes půl roku o miminko a zatím se nedaří. Myslím si, že problém by mohl být v tom, že sperma ze mě okamžitě vždy vyteče ihned po aktu. Stačí 5 vteřin a vše je venku. Vím, že stačí pouze jedna jediná spermie, ale máte nějaké rady, jak to v sobě udržet co nejdéle? Ať zkoušíme různé polohy, ležení na zádech/břiše/na boku, podložený zadek, nohy nahoře,.. nic nezabírá, vše je opravdu za 5 vteřin venku. Začala jsem o tom přemýšlet až teď poslední cyklus, že by v tom mohl být zakopaný pes, jinak to necháváme osudu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19108
8.12.20 23:05

Ne, není v tom zakopanej pes. I kdyby ses pověsila za nohy ke stropu, tak to k početí nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52495
8.12.20 23:07

Ne, věř mi, že takhle anatomicky funguje každá ženská. Všecko nevyteče, co tam má zůstat, tam zůstane. Ale jestli z toho budeš mít lepší pocit, zkus svíčku, proti gravitaci to nepůjde :mrgreen: Ovšem efekt na otěhotnění nula.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
8.12.20 23:28

Pri prvni dceri jsme se taky snazili pul roku a pak jsme zkusili akorat tu svicku a bylo :lol:… Ale ja jsem presvdcena ze v tom hralo roli spis to, ze jsem si vypocitala ovulaci a sex byl ob den v tu dobu. Takze spermie kvalitni a jeste zaruka ze tam k tomu vajicku dobehnou kdy maj :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 23:32

@Janli hele ja po roce marnýho snažení tu stojku ke stropu udelala a bylo :mrgreen:

Kamaradce se jeji kolegyně svěřila ze se ji nedaří, ze uz půjde chlap na spermiogram. Kamaradka ji politovala a ve vtipu ji rika, ze se netesi az se budou snažit oni, ze vzdy po sexu prostě musi do sprchy, kolegyně ji říkala, ze ona prece taky chodí, na to ji kamaradka rekla, ze kdyz hned vstane a jde se umýt němuže se divit, že jim to nejde. Jeji kolegyně tedy vzorne lezela s nohama az u stropu a do dvou mesicu bylo :srdce: :mrgreen:l

Jasny, asi nahoda, ale vtipná.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.20 23:41

Já si nemyslím, že to nefunguje, u nás to zabralo napoprvé. :) Možná záleží na tom, jak dlouho máš nohy nahoře.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 00:07

Vkladam anonymne, nechci aby nasi znami vedeli vse o nasem sexualnim zivote 😀

S byvalym partnerem jsme se snazili o miminko temer dva roky, jeho zasoba ejakulatu byla veeeelmi vysoka, i kdyz jsem ihned po sexu hodila nohy nahoru, hned jak jsem vstala, tak ze me vse vyteklo, po osprchovani to teklo stale a vetsinou i druhy den rano 🤦🏼‍♀️

Soucasny partner ma ejakulatu vzdy malo, ze ze me snad nikdy nic nevyteklo, fakt nemelo co, jak toho bylo malo a otehotnela jsem na prvni pokus snazeni.

Takze o mnozstvi/konzistenci to opravdu neni 🙈 😀

• Citovat
  • Nahlásit
534
9.12.20 00:16

Jakože se bojíš, že to nejlepší vyteče do sprchy? :think:
Nebo nerozumím co v sobě chceš nechat a držet. Nebo biologicky materiál nech hnít do rána v pekáči :poblion:

Snad tě učili už na ZŠ co je ejakulát, spermie, kolik jich obsahuje a jaká je cesta k početí ne?
Nekupuješ si housky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62234
9.12.20 01:33

Ne, opravdu nemusíš dělat strojku. Jistě jsi měla biologii a víš, jak to funguje.. Že vše vytece je normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
9.12.20 05:23

No hele to načasování může byt klíčové. Někdo má ten otevřený čípek s plodným hlenem opravdu jen chvilinku. Záleží i jak silný proud má ten tvůj. Stačí fakt malinko, aby proniklo dovnitr. Věřím že někomu ta svíčka opravdu pomohla. Vetsina pak samozřejmě vždycky vyteče. Někdo zkouší i prstíkovou metodu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14069
9.12.20 06:22

Ja drzela i celou noc :lol: svicky, stojky.. A skoro 2 roky nic. Pak jsme zjistili, ze ma manzel pomalejsi spermie a sli na iui, ta se povedla na poprvé.
Nacasovani a priblizeni bylo to prave ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 07:50

Já mohla dělat svíčky a všelijaké psí kusy a pomohlo až IVF.

• Citovat
  • Nahlásit
218
9.12.20 08:32
@Anonymní píše:
Holky, snažíme se přes půl roku o miminko a zatím se nedaří. Myslím si, že problém by mohl být v tom, že sperma ze mě okamžitě vždy vyteče ihned po aktu. Stačí 5 vteřin a vše je venku. Vím, že stačí pouze jedna jediná spermie, ale máte nějaké rady, jak to v sobě udržet co nejdéle? Ať zkoušíme různé polohy, ležení na zádech/břiše/na boku, podložený zadek, nohy nahoře,.. nic nezabírá, vše je opravdu za 5 vteřin venku. Začala jsem o tom přemýšlet až teď poslední cyklus, že by v tom mohl být zakopaný pes, jinak to necháváme osudu :mrgreen:

U nás tedy zabral Nosifol a nohu nahoru, ale ne na 10 vteřin, ale na 10 minut po každém sexu :palec: předtím devět měsíců ani ťuk a pak jsem jeden měsíc řekla, že to zkusím a další už ms nepřišla :dance: Tak hlavu vzhůru…ehm teda v tomto případě spíše nohy vzhůru a hlavu dolů :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2915
9.12.20 08:47

Když ho spolkneš, vydrží v tobě i dva dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 09:29

Nohy nahoru i svíčku jsem samozřejmě zkoušela, ale nic, i tak to hned po vysunutí bylo vše venku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat