Jak v těhotenství upravit vajíčka, aby nebyla riziková?

Anonymní
31.5.21 19:30

Jak v těhotenství upravit vajíčka, aby nebyla riziková?

Ahoj všem, s manželem milujeme vajíčka a mám na vás holky dotaz, jak je správně tepelně upravit, když jsem těhotná? Máme rádi vajíčka na hniličku, ty asi vhodná nejsou, tak si je vařím teď pokud možno na tvrdo a krájím na plátky na chleba. Ale absolutně nesnáším takové ty vajíčka na tvrdo, kdy už žloutek po okrajích zelená. Připravuji si je jako na fotkách s tím, že žloutek je tuhý, neteče, ale ve středu je ještě takový mírně mazlavý. Myslíte, že je to takto v pořádku a dostatečně tepelně zpracované? Viz fotky. Mám na to vajcovar, takže si nastavím, jak je potřebuji. Když já bych si tak dala třeba i volské oko, ale netroufám si. Jak jste jedly vajíčka vy? Bojím se skrze salmonelu atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
330
31.5.21 19:33

Uprimne me nikdy nenapadlo koumat jak delam vajicka ( bud omeletu nebo michana ) v tehu jsem je jedla takhle furt. :D Michana jsem mela na panvicce asi 7 minut ani ne. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3601
31.5.21 19:36

Jedla jsem normálně vajíčka s tekutým zloutkem, dokonce i domácí tatarák. Kupovaná jsou kontrolovaná, tam bych se nebála vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
31.5.21 19:39

Jím je normálně i s tekutým žloutkem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
31.5.21 19:41

Vajíčka normálně, míchaná tekutější a volské oko musí téct, jinak mi nechutnají.. ale jestli se bojíš, tak zkoušej a vysoušej ;) víc bych se bála zmrzliny od stánku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
31.5.21 20:00

To určitě stačí, já to vychytam jak kdy a nehrotim to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
31.5.21 20:01

Když hi nesníš úplně syrový tak je to asi jedno ne :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
31.5.21 20:09

Jím je úplně normálně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76795
31.5.21 21:00

No, úplně stejně jako před těhotenstvím :mrgreen: ta vejce jsou furt stejná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
31.5.21 21:25

Třeba tohle pomuze. Ja delam bud michana nebo na tvrdo 10 min. Po zkušenosti se salmonelou z volskeho oka, žloutek roztrhu a rychle udělám i z druhe strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat