Jak vám pijí miminka ve vedrech?

463
4.8.15 07:18

Jak vám pijí miminka ve vedrech?

Ahoj holky chtěla bych se Vás jen zeptat jak vám papají miminka ted jak jsou ty vedra? Ptám se spíše těch co jsou na UM a vědí kolik jim prckové vypijí..
Nám jsou 3 měsíce a ted jak začli ty vedra tak baští méně a po delších pauzách tak 100ml každé 4h dá to tak 600-650ml za den ma 5,8kg…a jedla předtím 750-800ml
Jak to mate vy? Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5812
4.8.15 07:20

Dáváš mu něco jinýho než um? ono kdyby byl kojený, tak prej přední mlíko je na žízeň a až to zadní na hlad, ale um ma konstatní konzistenci… :think: a my už od měsíce teda k um dávali čaj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
4.8.15 07:33

Davej i cajik, v tech vedrech pit co ctyri hodiny… Maly mi taky papa od zacatku co ctyri hodky, tak jsem davala i caj :palec: A s tim papanim nic nenadelas, me toho maly nekdy taky moc nevypije, ale my uz jsme na prikrmech… Jeste zkusit dat mlicko spis vlazne nez teple, u nas to dost pomaha, jinak se u sani desne spoti a flekati :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
4.8.15 07:55
@Caborina píše:
Ahoj holky chtěla bych se Vás jen zeptat jak vám papají miminka ted jak jsou ty vedra? Ptám se spíše těch co jsou na UM a vědí kolik jim prckové vypijí..
Nám jsou 3 měsíce a ted jak začli ty vedra tak baští méně a po delších pauzách tak 100ml každé 4h dá to tak 600-650ml za den ma 5,8kg…a jedla předtím 750-800ml
Jak to mate vy? Děkuji moc

ji a pije porad stejne jako kdyby vedra nebyli ;) jen pije vic cajiku ;)

• Citovat
  • Upravit
terca10
4.8.15 08:18

Davej urcite hodne pit, mala když byla jen na um a byly vedra tak mi třeba jedno jidlo odpoledni uplne vynechala a jen pila. V tehlech vedrech je podstatne pit a pokud neji tolik co předtím tak to nevadi pokud není videt ze rapidne klesa na vaze. Ty když je vedro tak taky tolik nejis. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
463
4.8.15 08:26

JJ čajík dávám vypije mi ho v těch vedrech tak 60ml za celý den i 100ml

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
terca10
4.8.15 08:33

Tak to nijak neres. Proste jen nema chut. :D

• Nahlásit
  • Citovat
728
4.8.15 08:41

@Caborina ahojky, me muj malicky 3 mesice dela to same a vypije zhruba taky tak jsem z toho smutna, cpat nasilim mu to nebudu pak blibka. :( a caj ani vodu si skoro neda plive mi to a to vypije max 50ml denne :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
4.8.15 08:54

@Aurinka tak to jsme natom podobně, mě dneska dá stěží 100ml a da to max 6× denně takže mi vypije mezi 500-600ml a jsem z toho taky na palici kor když ma skoro 6kg tak by měla pít více, normalně mi těch 700-750ml za den dá, ale jedlík to není a když mi už nepije 5h tak chytám nerva co jí je a ona chvilku brečí pak se tlemí :-) a kolik váží váš prcek Aurinko? jinak čajík mi pije jen fenyklový granulový od sunarky a vyskoušeli jsme i v sáčcích a i heřmankvý a nechce to jen tento ale davam jí ho jen ve vedrech a max dá tak 60ml za den pocucava mezi jídly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
terca10
4.8.15 09:58

Tak ten cajik by mela pit porad at jsou vedra nebo ne a porad nabízet. Jinak miminka jsou jako zviratka pokud mají hlad tak si reknou, hlady se zemřít nenechaji a to kolik by mělo miminko vypit na krabici je jen orientacni. Moje mala by mela vypit tak 210 a to teda neda rano a vecer da tak 180 sois 150 a odpoledne tak 80.I nase doktorka nam rikala ze to coje na krabici mame ignorovat ji deto zustali třeba na 120 a jsou zdravy. Pokud fakt nestradaj a to poznáš tak to neres a nelam si s tim hlavu hlavni je prisun tekutin. A to ti taky nemusi vypit celou flasku. Mala ma osm mesicu a vypije mi prez den ve vedrech 150 - 200 a to taky není tolik, kamarádky mala vypije i pul litru za den. Takze fakt každý miminko je jiny a fakt jsou jako zviratka hlady se umřít nenechaj a zizni taky ne. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
1666
4.8.15 10:00

@terca10 nam treba doktor rekl caj nedavat…az s prikrmem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
728
4.8.15 10:03

Tedv patek jsme byli v poradne a vazil 5450g a.meri 62cm, neni uplne nejmensi ale dr ma asi hodne rada baculaty deti zase mela.reci 8o ze je drobnej a tak :nevim: ale jiricek.je spokojeny miminkp. usmevavy a hodny skoro. neplace tak co :mrgreen: vazne si rikam, ze lepsi je kojit aspon maminky. nevidi. kolik jim toho miminka vypiji, ale to bohuzel u naa nejjde prisla.jsem.o mliko :cert: a cajik taky „pije“ feniklovy od sunarky.ten sackovej nechtel.uz tuplem :mrgreen: rikam si, ze jak se zacne s prikrmama.bude to snaf lepsi :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
terca10
4.8.15 12:02

@Lucie66 nam rekla ze uz od narozeni. Mala ale byla na umelim tak to je jiny nez u kojenejch. Ale urcite tim nic nezkazis. Vis co tisic doktoru tisic nazoru. Hlavne aby mimi bylo spokojene.

• Nahlásit
  • Citovat
1666
4.8.15 13:58

@terca10 ja mam malou taky na UM a nic jsem nedavala a jeto skoda ted je ji 10 mesicu a nechce nic pit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
terca10
4.8.15 19:26

@Lucie66 a zkousela jsi ty džusy pro deti? Ja ji davala karotkovou a jablečnou namíchanou pul na pul a pak dolejt vodou aby to nebylo tak sladke a po tom se mohla utlouc. ceje zacala pit asi az tak od pul roku pak.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama