Jak vám sedí nové botky z Tchiba?

2803
17.6.13 10:32

Jak vám sedí nové botky z Tchiba ?

Ahoj holky! Kdo jste si pořídily tyhle botky? A jak vám sedí? Prý trochu povolí :?: :!

Tlačí mě (spíš řeže) z boku do palce ta špička. Nohu širokou nemám, velikost boty mám dobrou. Tak jsem zvědavá, jestli má cenu se je pokoušet nějak „vytahovat“?

Děkuju, hezký den :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6963
17.6.13 11:08

Zkušenosti nemám, ale pěkné botky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2803
17.6.13 12:12

Ale tlačí úzká špička. Snad povolí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
17.6.13 16:28

Já si z Tchiba objednala boty dvakrát a už nikdy, poprvé baleriny a i když jim dávám pořád šanci, pokaždé mě z nich bolí nohy a mám puchýře, druhé boty jsem hned vrátila, jednak jsem měla obrovský problém si je vůbec nazout a druhak jsem se v nich jen prošla a začaly tlačit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.7.13 15:11

Podle obrázku jsou hezké, díky takhle za tip, budu na ně pamatovat :palec:. S tím řezáním a tlačením, celkem se mi vyplácí nohy zalepit náplastí, než se boty trochu roztáhnou. Včera vlastně, když jsem si tady četla jednu diskuzi, to bylo ohledně odřených pat, tam jsem pak zmínila ty Cosmos na puchýře. Postupem času na ně už nedám dopustit, protože jsou měkoučký a bota pak právě tu nožku tolik netlačí ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
7.7.13 15:16

@lumáťa mě tyranizují každý nový boty a zvlášť těchto typů :mrgreen:
nedávno jsem si koupila normální conversky - ke kotníku a takový puchýř jsem ještě nezažila 8o od té doby jsem ještě nenabyla odvahuvzít je znovu.. :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat