Jak vám spí v noci novorozenec po dlouhé procházce

6.3.20 07:24

Jak vam spi v noci novorozenec po dlouhe prochazce

Ah0jte, mám doma 20denní miminko a chci se zeptat, jak vám miminka spí v noci po odpolední procházce, třeba 2hodinové, když spí i v tom kočárku? Odpoledne doma moc nespí, spíš vyžaduje pozornost a když jdeme ven, v kočárku hezky schrupne. Ale mám strach, aby potom spal i v noci. Jak je to u vás? Je třeba procházky limitovat časem nebo to jen prospěje a v noci bude spát taky? Díky za zkušenosti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.3.20 07:51

Mam taky 3tydenniho a 8leteho a u obou plati/platilo, ze pokud se dobre vyspi pres den, tak budou dobre spat i v noci. Jinak bych tu prochazku radeji rozdelila na 2 kratsi :nevim:

Ja teda ted resim, ze se mrne vzbudi ve 4, nakojim a ono mrci treba do 10, je videt, ze by si schruplo a nemuze zabrat na dyl nez 5 minut. Na to teda nejsem zvykla 8o ani v kočárku venku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
6.3.20 08:07

Mám už děti trošku větší, ale u obou v tomto věku platilo to, co napsala @PaníKadrnožková
Když se pěkně prospaly přes den, spaly o to líp v noci. Syn má 7 měsíců a dodnes pokud si dá přes den své dvě hodinovky v kočárku, spí v noci mnohem líp než když přes den pořádně nezaspí. Taky mi spí jen v kočárku, takže mám teď třeba problém, pač mám nemocnou dceru a ven nemůžu, takže mi přes den prakticky nespí a noci tím pádem stojí za starou bačkoru :-(
Jediný problém bylo dlouhé spaní pozdě odpoledne nebo k večeru, řekněme třeba po 18. hodině. To mi pak usínali třeba o 2-3 hodiny později než normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
6.3.20 08:08

V tomhle věku mi ještě spal skoro celý den, bylo jedno jestli den nebo noc, akorát přes den i jedl, v noci spal od 7 večer do 5 ráno, napil se a spal ještě do 8-9.

Kolem měsíce se to zlomilo a přes den uspat byl zahul :roll: teď má 5 měsíců a už asi 14 dní spí pravidelně 4× denně 1-2 hodiny a já mám zas konečně čas i na sebe a domácnost :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5342
6.3.20 08:30

@Eva.asdfghjkl Čím lépe spí přes den tím lépe spí v noci. Mě třeba obě děti nejlépe spaly doma v klidu v postýlce, takže do roka jsem měla v podstatě domácí vězení, protože vzít dítě do kočárku na delší dobu znamenalo se další 2 noci nevyspat, vůbec. Ani nevíte jak jsem záviděla maminkám jejíchž dítě spalo v kočárku. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.3.20 09:02

Jee tak děkuji moc za rady. Tím se vysvětluje dnešní super noc, už jsem se byla koukat jestli žije, když spal 4 hod vkuse :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2026
6.3.20 09:02

Když byl mladší syn miminko, tak se mi jednou stalo, že jsem ho dala v poledne ven a vydržel v kočárku do 18 h do večera. Taky jsem měla strach, jestli v noci bude spinkat, nakonec bez problému spal v noci. Tedka má 4 roky je takovej spáč od malička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama