Jak vás milovaný požádal o ruku?

14.4.16 15:57

Jak Vás milovaný požádal o ruku?

Ahoj všem! :-)

Zrovna jsem četla na internetu nějaké příběhy a sny o žádostech o ruku, tak jsem se sama trochu zasnila, protože jsem si uvědomila, že,,okroužkovaná" ještě nejsem :D.. ale sama doufám, že brzy budu :D :mrgreen:

Tak mě napadlo, když je vás tu tolik, jestli byste se rády nepodělily o Váš,,zážitek". :srdce: :dance:

Četla jsem nedávno diskuzi, kde jsem se dočetla příběhy, kdy muž požádal o ruku přes Whatsapp 8o :zed: apod. takže jsem se u toho z části i pobavila :mrgreen:

Já mám sen, někde na krásné dovolené, třeba při západu slunce :palec: :kytka:

Krásný den! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6479
14.4.16 16:05

Pod vánočním stromečkem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
14.4.16 16:05

Ahojky, me pritel pozadal o ruku na bocerskem galaveceru.. byla to jehoakce, kterou poradal.. sam boxoval posledni zapas a po vyhre vsem podekoval, pak podekoval mne, pozval me do ringu a pred halou plnou lidi (cca 500) si klekl na kolena a pozadal me o ruku :srdce: bylo to uzasny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
14.4.16 16:14

V restauraci ktera je v nejvyssim patre obchodniho centra s vyhledem na mesto. Vsude bylo pritmi, meli jsme rezervaci bokem od lidi, hrala romanticka hudba, na stole byli platky ruzi, dali jsme si veceri, pritel prinesl obrovskou kytici kterou tam manzel predtim prinesl (aby byla prekvapeni), pak si kleknul a pozadal me :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5896
14.4.16 16:22

Mě přítel požádal na Štědrý den, ale ne pod stromečkem. Až jsem vylezla rozcuchaná ze sprchy a zničeně vlezla do postele. Měla jsem tam zabalené belgické pralinky (v origoš balení i se složitou mašlí, což nechápu, jak udělal) a v nich krabičku. Ve sprše jsem byla dlouho, tak skoro chudák usnul.

Hodně lidí mi řeklo, jak to muselo být hrozné, ale pro mě to naopak byl nejvhodnější okamžik. Mám ráda „velká gesta“ a romantiku, ale pro nás to mělo jiný rozměr. Pár dní předtím jsme přišli o miminko a tak mi byla taková intimní chvíle bližší než večeře v restauraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
14.4.16 16:31

Můj bývalý manžel mě požádal o ruku přes sms a o rok později mi stejnou cestou oznámil, že se chce rozvést. :roll:
Můj současný manžel, který je mimochodem naprosto neromantický, mě požádal o ruku 1.5. v třešňovém sadu, kde mi předal růži ve které byl schovaný prstýnek, klekl na koleno… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27385
14.4.16 16:48

Vzal si me, abych mela zdravotní pojištění v zahraničí a mohla porodit zadarmo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4791
14.4.16 16:53

U nás to nebylo teda tak romantický, ale slzička mi ukápla..
Prostě zajel pro kytku a se slzama v očích poklekl a požádal mě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9255
14.4.16 16:55

Nic takového jako žádost o ruku u nás neproběhla. Ani mě to nějak nenapadlo. Prostě jsme se domluvili. A už přes 20 let máme krásné manželství :srdce:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
14.4.16 16:57

U nas zadna zadost neprobehla. Proste jsme se dohodli, ze se po tolika letech proste vezmeme :oops:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21627
14.4.16 17:20

Když jsem byla ve třetím měsíc tak manžel koukal z okna a najednou se otočil a říká měli by jsme se vzít málem jsme na to zapomněli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.16 17:36

Můj manžel mě požádal o ruku, když u nás byla na návštěvě moje matka a sestra :lol: Romantika hadr :lol: U nás to byla spíše jen formalita, prstýnek jsem si v krámě vybrala předem, byla sem ve 3. měsíci těhotenství a vzít jsme se chtěli stejně dřív, než se malý narodí, kvůli příjmení :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
14.4.16 17:44
:)

Příspěvek upraven 12.11.16 v 20:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64766
14.4.16 18:21

@terezka12345 nijak a doufám, že to taková pitomost nenapadne :mrgreen: Jinak ex mi ukecával, ale taková ta klasická žádost neproběhla.. prostě pořád ryl, abysme se vzali :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
14.4.16 18:49

V benatkach na gondole

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie