Jak vaše děti snáší spreje s mořskou vodou?

1823
10.11.13 19:33

Jak vaše děti snáší spreje s mořskou vodou?

Ahoj, jak vaše děti snáší spreje s mořskou vodou? Strerimar, Physiomer. Nebo třeba minerální Vincentka. Nebo i Lybenar, i když to není sprej.

Doktorka vždycky říká při rýmě zvlhčovat některým z výše jmenovaných. A malá má teď zadní rýmu. I v každé diskusi je napsáno - zvlhčuju mořskou vodou.

Ale obě dvě moje děti reagují následovně. Začne jim rýma. Vezmu sprej, položím je. První stříknutí mi ještě projde. U druhé dírky už se cukají. Když chci stříknou za pár hodin znovu, tak jakmile jenom vidí, že to beru do ruky, spustí takový řev, že se jim naopak přitíží. Pak mají víc plný nos, než předtím. K tomu se se mnou tak perou, že to ani nejde stříknout. Takže to po pár pokusech vzdávám.

Je nějaký sprej, který děti zvládají líp? Nebo mám sprejem hodně navlhčit tyčinku do uší a jenom vytírat? Má to smysl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Sandra752
10.11.13 19:35

Zadní rýmou trpíme od narození…ne a ne se jí zbavit a to je malé rok :zed: Nic nepomáhá, už jsme koupili i zvlhčovač vzduchu… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
17326
10.11.13 19:36

Má smysl stříkat do nosu mořskou vodu před odsáváním. Já si dceru vždy posadila před sebe, chytla ruce, stříkla do nosu a vysála ;)
Myslím, že to má malokteré dítě rádo :nevim:

Po koupání vytírám nos zvlhčenou vat. tyčkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
10.11.13 19:37

@Petra8a když hysterčí použiju hrubou sílu, tu chvilku řevu vydržím a jim se uleví. Nevím o jak starých dětech mluvíš, ale když byl hysterák opravdu velký, položila jsem na zem deku, do ní je stáhla a stříkala, je to záležitost chvilky a lepší než zaražená rýma a potom třeba i ouška. Tyčinka se mi nelíbí, přeci jen se škubou a bála bych se že je poraním, nebo vylekám když zajedu hluboko.

• Citovat
  • Nahlásit
teresa20
10.11.13 19:37

Děti při stříkání nepokládej, já stříkám vsedě, je to napsané i v příbalovém letáku nebo na krabičce, konkrétně sterimaru.
Já mám zkušenost s physiomerem (šíleně silný proud, malý chytal záchvat, sotva viděl tu lahvičku). TeĎ pro děti používám stérimar bébé, je uzpůsobený pro děti, mminka. Starší už zvládne klasický stérimar cu. Kapky už skoro nepoužíváme, přijdou mi horší, alespoň syn u nich vyvádí víc a u miminek se snad ani nemají používat

• Citovat
  • Nahlásit
26469
10.11.13 19:38

@Petra8a Nelíbí se mu to, ale maminka je zatím silnější. :lol: Naposledy jsem ho teda musela zlehka „přisednout“. Ale je fakt, že jak řve, tak kolikrát než stačím zasáhnout s vysavačem, tak mám pocit, že už není co odsávat, protože to v rámci toho řevu zvesela spolyká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64736
10.11.13 19:40

@Petra8a můj mladej si na to nezvyknul doteď, takže použití tohoto se pro sousedy může jevit jako týrání dítěte :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6257
10.11.13 19:41

U nás je taky teď rýma, zrovna dnes jsme bojovali, on nepláče, když mu do nosíku stříkám, ale škube sebou šíleně a to samé u odsávání, je to fakt boj. Tolikrát ani vše neodsaju, jelikož on se fakt hodně brání. Ale já se snažím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6848
10.11.13 19:42

Já používám Quixx a malá to snáší celkem dobře. Ale ona je v tomhle vzorná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17326
10.11.13 19:44

Chce to dítě vsedě dobře zafixovat, tzn. i hlavu - já ji držela bradou a šlo to :mrgreen:
A ano, nudle tečou zeshora dolů, takže v leže to moc smysl nemá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2699
10.11.13 19:48

Já mám asi divné dítě, ale syn (27m) si ty spreje do nosu - Vincentky, Quixx a jiné sám nosí a chce to do nosu stříkat a odsávání mu nikdy nevadilo :nevim:. U nás je problém, že chce všechno, co používáme my, nebo dávám dcerce.
Ale děti mých kamarádek to taky nemají rády, no holt na ně trochu lehnou :oops: :) a do nosu stříknou příp. odsají.

Příspěvek upraven 10.11.13 v 19:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
10.11.13 19:48

Asi mám divné děti. Používám teda Libenar v ampulích, nebo vyhrkanou Vincentku (zbavenou bublinek). Nakapat si nechají v pohodě a když v ampuli zbyde a zapomenu ji někde „na dosah,“ tak to ještě dopijou. :mrgreen:

Jakmile na ně leze rýma, kapu jim vybublanou Vincentku několikrát za den a rýma se jim ani nerozjede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11516
10.11.13 19:49

Jaj, tak to mám asi nějaké divné dítě :mrgreen: Je jí 21 měsíců a ta jak má rýmu, tak jde, sedne si na taburet, hadici vysavače dá mezi nohy, nasadí odsávačku, přiloží k nosu a už odsává, já jí jen přidržuji tu odsávačku, aby si jí nevrazila do oka. Takhle to bez mrknutí odsaje. Používáme Stérimar CU, řeknu jí, že stříkneme, tak říká „střík“, sedne si na mě, počká, až stříknu, utřu, co vyteče a je to. :dance:
Když byla miminko, tak to jsme kapali Libenar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
10.11.13 19:49

@madi V sedě bych to mohla zkusit :think: :palec: Hezky u pohádky.

@K-Black 3,5 a 1. Teď aktuálně ta 3,5. Pravda, pevné stažení dekou u ní dřív pomáhalo. Ale jak už je velká, tak mi to nenapadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11516
10.11.13 19:50

Tak než to tu přečtu a vyťukám, tak už je tu „divných dětí“ víc :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat