Reklama

Jak velká je možnost těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Podhoubi
Kecalka 124 příspěvků 27.12.16 12:19
Jak velká je možnost těhotenství?

Ahoj. Vím, blbá otázka a test si jdu dnes koupit, takže se to dozvím. Ale napadlo mě, že by nebylo špatné přečíst si zkušenosti.

U mě se má věc tak, že mám půlroční dítě a hned po šestinedělí jsem dostala menstruaci, přestože jsem plně kojila. Nechala jsem si napsat antikoncepci pro kojící a do minulého měsíce ji vesele používala, než jsem se z různých stran dozvěděla, že i ta mimču přes mléko jde (stále kojím). Takže jsem ji vysadila s tím, že po 10 letech poprvé budeme praktikovat přerušovaný sex.

O další mimčo se chceme pokoušet přibližně za rok, ale kdyby se stalo, nebyla by to žádná tragédie… ale ještě nechci už kvůli malému, abych se mu mohla naplno věnovat aspoň do těch jeho tří let.

No a asi týden po vysazení antikoncepce jsme měli nechráněný styk, já byla nahoře a manžel při ejakulaci řekl asi 3×, že „už“, ale já jak byla zvyklá, že nikdy neslézám, tak mi to v tu chvíli došlo až pozdě.

Nechali jsme to být s tím, že je hooodně malá pravděpodobnost, abych otěhotněla (doznívání antikoncepce, kojení, ani nevím, jestli mám ovulaci a pokud jo, tak nevím kdy - díky antikoncepci jsem neměla MS několik měsíců).

No a teď mě už několikátý den každé ráno bolí podbřišek, jako bych to měla dostat, mám citlivé bradavky, takže kojení nic moc a hlavně jsem dost nadmutá…

Jak jste to měly vy, které máte dvě děti po sobě? Já myslím, že spíš očekávám příchod MS, ale zajímalo by mě, jak dlouho to ještě může trvat, protože i kojení je teď problém, hůř se spouští mléko a malej u toho dělá scény…

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 27.12.16 12:24

Tak ja podle citlivých bradavek poznala druhé těhotenství ;) těhotná byt samozřejmě můžeš.

Aotearoa
Závislačka 4281 příspěvků 27.12.16 12:26

Možnost je vzdy, ale těžko rict jak velka. Citlive bradavky jsem minuly cyklus mela od ovulace az po ms. Doufala jsem, ze jsem tehotna a nic. Může to být tehu a nemusí. Uvidíš, co ten test.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 12:40

Těhotná být můžeš.. Mě ovulace přišla nečekaně o několik dnů dřív než jindy a jako naschvál nám to ujelo.. A bylo to

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama