Jak velká je pravděpodobnost, že jsem v tom? Prosím o uklidnění

Anonymní
3.6.17 14:26

Jak velká je pravděpodobnost, že jsem v tom? Prosím o uklidnění.

Vždy jsem si říkala, proč sem někdo píše, zda může být v tom a nyní sem píšu taky. Věc se má takto: beru antikoncepci (ne přesně na minuty, občas se stane, že si třeba vezmu až druhý den, ale už si nevybavuji, jak to bylo tento cyklus), sex byl párkrát, taky nevím, kdy přesně… no a včera jsem začala s novým platíčkem (tzn. jsem čerstvě po menstruaci). ale! v práci i sousedi se mě ptají, jestli jsem těhotná a našli se i tací, kteří tvrdí, že to poznali, že jo… no a já? i po mentruaci mě jaksi pobolívá podbříšek, dělá se mi nevolno z jídla a ještě k tomu všemu mě nevím proč rozbulí každá kravina! když si představím, že bych v tom mohla být, je mi ještě hůř, jelikož smlouvu mám v práci do konce srpna a pak mi mají dávat na neurčito (což už vidím jak by mi s břichem dali :-D) a k tomu na zač. srpna jedeme busem na dovolenou. miminko plánujeme, ale opravdu až tak na konci roku.. já vím, že ta možnost, když měl člověk nechráněný styk je vždy, ale myslíte, že je to hodně pravděpodobné u mě? když jsem teď měla menstruaci? HA beru 10 let. díky moc všem (doufám, že za uklidnění). PS: pro těhotenský test se dřív jak v úterý nedostanu!!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1654
3.6.17 14:44

Myslim ze si clovek pak ty priznaky vsugeruje a pozoruje i blbosti…podle me je to nepravdepodobne a navic pokud by jste otěhotněla c srpnu na vas nic nepujde jeste videt tak v praci se to da tajit a na dovolenou muzete taky tehu neni nemoc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4337
3.6.17 14:47

Tipla bych 50/50. Jako asi vsichni. Co ti rika okoli si vubec nevsimej, to akorat poporuje tvoji fantazii v pozorovani „tehotenskych priznaku“. Stejne nic nenadelas strachovanim co by a jak by…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
3.6.17 14:47

Nikdy jsem neměla jako těhotná menstruaci. A nikoho takového reálně neznám. Nemám ted na mysli špinění, které může být projevem nidace, potratu nebo třeba hematomu, ale skutečné normálně silné menstruační krvácení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1382
3.6.17 14:48

Ty jo. Všechny co ti říkají že jsi těhotná pošli před lékarnu můžou tam věštit :lol: :lol: a ty si kup test z toho co jsi napsala ti to nikdo neřekne. Šance je vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.17 14:49

@kavulenka no mám obavy že cestu 20h v buse bych těhotná nedala (ale mohu se mýlit)… no jako mě právě zaráží že o tom mluví úplně odlišné skupiny lidí (pracoviště, bydliště) a jsou o tom ti lidé přesvědčeni :-D a jako neumím si nějak představit v práci že 31.8. (za 3 měsíce) podepíšu smlouvu a hned jako týden na to pak řeknu, že jsem v tom :-/ mám práci, kde bych to musela říct hned právě… a určitě by mě pak mohli napadnout, že jsem nesdělila info o zdrav. stavu. na druhou strau jsem si počítala, že bych se kdyžtak vlezla do ochr. lhůty a taky jsem si říkala, že bych si kdyžtak nechala napsat neschopenku, to mě vyhodit nemůžou myslím… ale díky!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.6.17 14:51
@Dermabion píše:
Ty jo. Všechny co ti říkají že jsi těhotná pošli před lékarnu můžou tam věštit :lol: :lol: a ty si kup test z toho co jsi napsala ti to nikdo neřekne. Šance je vždy.

to by asi mohli věštit! ale jako když mi vedení v práci řekne, že určitě půjdu zanedlouho na mateřskou a pak se dozvím od ségry že slyšela, že jsem v tom, že to pán XY poznal a že to tak určitě je, tak člověk možná už trochu magoří no :-D

• Nahlásit
  • Citovat
1382
3.6.17 14:56
@Anonymní píše:
to by asi mohli věštit! ale jako když mi vedení v práci řekne, že určitě půjdu zanedlouho na mateřskou a pak se dozvím od ségry že slyšela, že jsem v tom, že to pán XY poznal a že to tak určitě je, tak člověk možná už trochu magoří no :-D

Vedeni to na tebe zkouší kvůli té smlouvě. Kamaradce dělal vedoucí to samé když měla dostat neurčito. A pán si mohl vyhodnotit že máš třeba věk akorát na dítě tak to jen střelil. Kup si test. A dost pochybuju, že by to cizí piznali dřiv než ty nebo tvá rodina :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.17 14:58
@Dermabion píše:
Vedeni to na tebe zkouší kvůli té smlouvě. Kamaradce dělal vedoucí to samé když měla dostat neurčito. A pán si mohl vyhodnotit že máš třeba věk akorát na dítě tak to jen střelil. Kup si test. A dost pochybuju, že by to cizí piznali dřiv než ty nebo tvá rodina :mavam:

když já se pro test dostanu až v úterý právě :-D dřív ne. nejbliž. lékárna půl hodiny, v pondělí po práci musím ještě někam, takže fakt až v út :-/

• Nahlásit
  • Citovat
3.6.17 15:09

Beres HA, menstr. byla takze tehotna na 99%nejsí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.17 15:24

Myslím, že nejsi i když malé procentu tu je. Zkus stoupnout na váhu třeba jsi přibrala proto ti to všichni říkají. Špatně ti může být z jídla z různých důvodů.
Těhu test koupíš i v DMku například.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.6.17 15:25
Prosím anonymní. Já jsem otěhotněla po 20 letech hormonální antikoncepce. Ta možnost tam statisticky je při dodržením užívání. https://www.antikoncepce.cz/…ntikoncepce/ viz „dokonalé“ použití v tabulce, tj. každá 300. žena vzorně užívající antikoncepci.
Jinak menstruace při braní hormonální antikoncepce není skutečná tak jako tak. U mě „byla“ do 3. měsíce.
@anďeliczek píše:
@anďeliczek
@anďeliczek píše:
  • Nahlásit
  • Citovat
Verun83
3.6.17 16:04

Kup si test a, nespekuluj, tady ti to nikdo nerekne. HA neni 100%.

• Nahlásit
  • Citovat
4252
3.6.17 16:33

Z čeho jsi tak vyplašená? Drtivá většina těhotenských příznaků jsou vsugerované - bereš HA, menstruace proběhla. Ta šance je minimální. A i kdyby se těhotenství potvrdilo, v srpnu mít břicho fakt ještě nebudeš :mrgreen: Nevidím důvod, proč bys nezvládla cestu busem - těhotenství není nemoc. Někdo má první týdny nevolnosti, ale to už by bylo nejspíš dávno minulostí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.17 16:49
@Anonymní píše:
Prosím anonymní. Já jsem otěhotněla po 20 letech hormonální antikoncepce. Ta možnost tam statisticky je při dodržením užívání. https://www.antikoncepce.cz/…ntikoncepce/ viz „dokonalé“ použití v tabulce, tj. každá 300. žena vzorně užívající antikoncepci.
Jinak menstruace při braní hormonální antikoncepce není skutečná tak jako tak. U mě „byla“ do 3. měsíce.

Tak to je potom zazrak :palec: Nic neni nemozne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama