Reklama

Jak velká je šance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 23:11
Jak velká je šance

Dobrý den,
měla bych otázku ohledně toho, jak velká je šance, abych byla těhotná.
Je mi 17, jsem panna, ale zároveň mám už nějakiou dobu přítele a začínáme pomalu ‘pronikat’ do sexuálního života (čtěte ‘vše kromě přímého pohlavního styku’). Po jeho uspokojení mnou jsme oba leželi nazí a on se na mě položil jen aby mi dal pusu. Jeho penis byl přitom skoro ve mně - jde mi o to, že nebyl umytý atd, a i takto se prý dá otěhotnět (vše bylo 3 dny před mou ovulací). Cítím se od té doby divně (cca dva týdny), chodím častěji močit, pobolívá mě v podbřišku. Je tu šance, že bych mohla být těhu?
Díky za odpovědi

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19070 příspěvků 28.08.18 23:20

Tak byl nebo nebyl.. skoro ve mě nic není.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 28.08.18 23:21

Co to ? :mrgreen:

PRAsh
Nováček 2 příspěvky 28.08.18 23:24
@Anonymní píše:
Dobrý den,
měla bych otázku ohledně toho, jak velká je šance, abych byla těhotná.
Je mi 17, jsem panna, ale zároveň mám už nějakiou dobu přítele a začínáme pomalu ‘pronikat’ do sexuálního života (čtěte ‘vše kromě přímého pohlavního styku’). Po jeho uspokojení mnou jsme oba leželi nazí a on se na mě položil jen aby mi dal pusu. Jeho penis byl přitom skoro ve mně - jde mi o to, že nebyl umytý atd, a i takto se prý dá otěhotnět (vše bylo 3 dny před mou ovulací). Cítím se od té doby divně (cca dva týdny), chodím častěji močit, pobolívá mě v podbřišku. Je tu šance, že bych mohla být těhu?
Díky za odpovědi

Nemyslím si, ze bys mohla byt tehotna :lol: ale nechám to radeji na zkušenějšich

fera21
Stálice 75 příspěvků 28.08.18 23:38

Pokud nad sebou za devět měsíců uvidíš zářit kometu, tak pravděpodobně jsi těhotná ;)

Verun83
Echt Kelišová 8691 příspěvků 33 inzerátů 29.08.18 06:57

Takze on se na tebe polozil kvuli puse, a svuj penis zasunul dovnitr, to asi tezko ze jo? Proste si ho citila jen u posevniho vchodu, takze ne, z toho fakt byt tehotna nemuzes.

Ive89
Nováček 5 příspěvků 29.08.18 09:25
Prosba o radu

Ahoj všichni mám takovou prosbu o radu.S mužem se snažíme o miminko už asi necelý rok.Skoro vždy mám pravidelnou menstruaci občas trochu opožděnou o maximálně týden.Nyní mám zpoždění 20 dní a před 10 dny těhotenský test negativní.Abych se trochu obhájila, že jsem nebyla na gyndě tak jsem měla skoro týden průjem a nyní má dr. dovolenou.Měla jsem i trochu žravku a divné chutě,bolení zad v kříži, větší únava, občas zvláštní čich jako bych cítila hnůj ale nikdo jiný nic takového necítil.Samozřejmě i trochu bolesti břicha a žaludku.Netrápí mě zvětšená a bolestivá prsa nebo nevolnosti jako když bych byla těhotná.Samozřejmě test si udělám jen se bojím trochu toho, že bude negativní a nevím teda co to se mnou je.Máte někdo nějakou zkušenost nebo radu?Děkuji

Verun83
Echt Kelišová 8691 příspěvků 33 inzerátů 29.08.18 10:51
@Ive89 píše:
Ahoj všichni mám takovou prosbu o radu.S mužem se snažíme o miminko už asi necelý rok.Skoro vždy mám pravidelnou menstruaci občas trochu opožděnou o maximálně týden.Nyní mám zpoždění 20 dní a před 10 dny těhotenský test negativní.Abych se trochu obhájila, že jsem nebyla na gyndě tak jsem měla skoro týden průjem a nyní má dr. dovolenou.Měla jsem i trochu žravku a divné chutě,bolení zad v kříži, větší únava, občas zvláštní čich jako bych cítila hnůj ale nikdo jiný nic takového necítil.Samozřejmě i trochu bolesti břicha a žaludku.Netrápí mě zvětšená a bolestivá prsa nebo nevolnosti jako když bych byla těhotná.Samozřejmě test si udělám jen se bojím trochu toho, že bude negativní a nevím teda co to se mnou je.Máte někdo nějakou zkušenost nebo radu?Děkuji

radu? udělej test. nebo běž na gyndu. co tady chceš za rady.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >