Jak velká je šance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 23:11
Jak velká je šance

Dobrý den,
měla bych otázku ohledně toho, jak velká je šance, abych byla těhotná.
Je mi 17, jsem panna, ale zároveň mám už nějakiou dobu přítele a začínáme pomalu ‘pronikat’ do sexuálního života (čtěte ‘vše kromě přímého pohlavního styku’). Po jeho uspokojení mnou jsme oba leželi nazí a on se na mě položil jen aby mi dal pusu. Jeho penis byl přitom skoro ve mně - jde mi o to, že nebyl umytý atd, a i takto se prý dá otěhotnět (vše bylo 3 dny před mou ovulací). Cítím se od té doby divně (cca dva týdny), chodím častěji močit, pobolívá mě v podbřišku. Je tu šance, že bych mohla být těhu?
Díky za odpovědi

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 28.08.18 23:20

Tak byl nebo nebyl.. skoro ve mě nic není.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 28.08.18 23:21

Co to ? :mrgreen:

PRAsh
Nováček 2 příspěvky 28.08.18 23:24
@Anonymní píše:
Dobrý den,
měla bych otázku ohledně toho, jak velká je šance, abych byla těhotná.
Je mi 17, jsem panna, ale zároveň mám už nějakiou dobu přítele a začínáme pomalu ‘pronikat’ do sexuálního života (čtěte ‘vše kromě přímého pohlavního styku’). Po jeho uspokojení mnou jsme oba leželi nazí a on se na mě položil jen aby mi dal pusu. Jeho penis byl přitom skoro ve mně - jde mi o to, že nebyl umytý atd, a i takto se prý dá otěhotnět (vše bylo 3 dny před mou ovulací). Cítím se od té doby divně (cca dva týdny), chodím častěji močit, pobolívá mě v podbřišku. Je tu šance, že bych mohla být těhu?
Díky za odpovědi

Nemyslím si, ze bys mohla byt tehotna :lol: ale nechám to radeji na zkušenějšich

fera21
Stálice 96 příspěvků 28.08.18 23:38

Pokud nad sebou za devět měsíců uvidíš zářit kometu, tak pravděpodobně jsi těhotná ;)

Verun83
Echt Kelišová 8851 příspěvků 33 inzerátů 29.08.18 06:57

Takze on se na tebe polozil kvuli puse, a svuj penis zasunul dovnitr, to asi tezko ze jo? Proste si ho citila jen u posevniho vchodu, takze ne, z toho fakt byt tehotna nemuzes.

Ive89
Nováček 5 příspěvků 29.08.18 09:25
Prosba o radu

Ahoj všichni mám takovou prosbu o radu.S mužem se snažíme o miminko už asi necelý rok.Skoro vždy mám pravidelnou menstruaci občas trochu opožděnou o maximálně týden.Nyní mám zpoždění 20 dní a před 10 dny těhotenský test negativní.Abych se trochu obhájila, že jsem nebyla na gyndě tak jsem měla skoro týden průjem a nyní má dr. dovolenou.Měla jsem i trochu žravku a divné chutě,bolení zad v kříži, větší únava, občas zvláštní čich jako bych cítila hnůj ale nikdo jiný nic takového necítil.Samozřejmě i trochu bolesti břicha a žaludku.Netrápí mě zvětšená a bolestivá prsa nebo nevolnosti jako když bych byla těhotná.Samozřejmě test si udělám jen se bojím trochu toho, že bude negativní a nevím teda co to se mnou je.Máte někdo nějakou zkušenost nebo radu?Děkuji

Verun83
Echt Kelišová 8851 příspěvků 33 inzerátů 29.08.18 10:51
@Ive89 píše:
Ahoj všichni mám takovou prosbu o radu.S mužem se snažíme o miminko už asi necelý rok.Skoro vždy mám pravidelnou menstruaci občas trochu opožděnou o maximálně týden.Nyní mám zpoždění 20 dní a před 10 dny těhotenský test negativní.Abych se trochu obhájila, že jsem nebyla na gyndě tak jsem měla skoro týden průjem a nyní má dr. dovolenou.Měla jsem i trochu žravku a divné chutě,bolení zad v kříži, větší únava, občas zvláštní čich jako bych cítila hnůj ale nikdo jiný nic takového necítil.Samozřejmě i trochu bolesti břicha a žaludku.Netrápí mě zvětšená a bolestivá prsa nebo nevolnosti jako když bych byla těhotná.Samozřejmě test si udělám jen se bojím trochu toho, že bude negativní a nevím teda co to se mnou je.Máte někdo nějakou zkušenost nebo radu?Děkuji

radu? udělej test. nebo běž na gyndu. co tady chceš za rady.

milenka zuzka
Stálice 92 příspěvků 29.11.18 20:20

Pokud se snazite o mimco, je dulezite, aby Tvuj partner mel dobre vybalancovanou a zdravou stravu, aby dostatecne dlouho spal, mel dostatek fyzickeho cviceni. Nemel by samozdrejme kourit, alkohol jen malo, zadne drogy atd. Prumerna kvalita muzskeho spermatu za poslednich 20 let se vyrazne zhorsila. Je proto nutne, aby si nechal udelat vysetreni semene ( spermiogram - stoji to vetsinou kolem 500 Kr). Je nutne, abys nej dohledla, ze nosi normalni trenky a nikoli prilehave slipy. Je nutne navic, aby varlata kazdy den chladil. Bud si muze davat studene sedave koupele, studene sprchy atd. nebo se daji koupit specielne slipy s kapsickou na chladici clanky, ktere chladi varlata. Toto je hrozne dulezite a funguje to. Uz po 3 mesicich chlazeni se zlepsi kvalita spermatu. Navic ovsem musi brat nejake kvalitni suplementy - napr. je dobra kombinace Fertilsan M a Semenax.
Nekteri muzi, casto i mladi, maji slabe ejakulace a slabou ejakulacni silu. Vyzkumy na Universite Stanford v USA ukazaly, ze muzi se slabou ejakulacni silou ( tj. semeno z nic jen vyteka, ale nevystrikuje) maji mnohem mensi sanci oplodnit zenu. Pri milovani je nutne, aby sperma bylo deponovano hluboko do vaginy do blizkosti cipku delozniho. Proto je take nutne, aby muzi kazdy den cvicili svaly panevniho dna ( Kegels), protoze maji potom silnejsi a vydatnejsi ejakulace. Dale je povinnosti Tveho partnera, aby ejakuloval kazdy den.
Denni ejakulace jsou nezbytne k tomu, aby se zajistila co nejlepsi kvalita spermatu.
Behem ovulace je nejlepsi se milovat kazdy den. Mimo ovulaci, pokud se spolu nemilujete, je nutne, aby Tvuj partner masturboval a udrzel si denni rytmus ejakulaci.
V neposledni rade je take hrozne dulezite, aby pred vlastnim milovani, jsi svemu partnerovi doprala hodne dlouhou - opravdu hodne dlouho predehru. Je znamym faktem, ze kvalita spermatu po dlouhe predehre je vyrazne lepsi nez napr. kvalita spermatu ziskana masturbaci.
Tak snad tohle trochu pomuze. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >