Jak velká musí být intenzita zamilovanosti pro založení rodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 18:24
jak velká musí být intenzita zamilovanosti pro založení rodiny

Ahojte milý čtenáři,

tohle téma jsem tady ještě nenašla a tak se vás zeptám, musíte se hodně zamilovat, abyste byli ochotní si danou osobu vzít a založit s ní rodinu? Já osobně mám pocit, že pokud si nenajdu partnera, do kterého se zamiluji hodně, tak rodinu nikdy nezaložím. Když jsem byla zamilovaná opravdu hodně, že už to víc ani nešlo, tak jsem byla úplně odmítnutá a to po všech stránkách. Žádný vztah z toho nikdy nevniknul. Většinou to byli muži, kteří si jen chtějí dokázat, že na to mají a pak mě odkopnou. Když byla intenzita zamilovanosti menší, tak z toho vztah sice vzniknul, ale jen na více méně kratší dobu - cca max dva roky. Mám pocit, že když jsem zamilovaná málo, tak si nedokážu představit si toho člověka vzít a mít s ním dítě. Společné bydlení jsem se snažila vždy protahovat co nejvíc, jak to šlo, až se ten vztah nakonec rozpadnul, protože se nikam neposunul.

jak to máte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
venulka1
Kecalka 388 příspěvků 13.01.19 18:25

Stačí kapka a je rozhodnuto :D :D :D :D

sucuba
Kecalka 293 příspěvků 13.01.19 18:26

Víš co… I kdyz jsi zamilovaná až po uši, tak po pár letech se ta zamilovanost stejně změní v něco jiného

Božislava
Ukecaná baba ;) 2153 příspěvků 13.01.19 18:27

Budeš muset si smířit, že žádnou rodinu nezaložíš. On se taky každej nemusí zamilovat do tebe a ty do něj. Nikde není psáno, že to tak musí být.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 18:28

Ale ten začátek pro založení rodiny je stejně vždy důležitý ne? přeci si nevemeš někoho, do koho nejsi vůbec zamilovaný/á

ivculka
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 13.01.19 18:29

Ono to přijde,neboj :hug:

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 13.01.19 18:32

Já se přiznám, že moc nechápu pojem menší zamilovanost. Podle mě zamilovanost buď je, nebo není. Pokud není, tak je to třeba jen sympatie, přátelství… :nevim:

Uživatel je onlineTeSudička
Kecalka 391 příspěvků 13.01.19 18:33

A co kdyz se bezhlavne zamilujes do uplnyho debila s exekucema na krku, nemakacenka a lhare, kterej ma nekde svoji rodinu, se kterou bude tit nekde v maringotce odkazan na socialni davky :lol: :lol: :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 12187 příspěvků 13.01.19 18:33

Já toto nepotřebuji vůbec. Lásku a zamilovanost myslím ;) je to individuální

Uživatel je onlineVerurizeckova
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 13.01.19 18:34

Co to je za otázku? :lol: myslím si, ze tvůj pocit intenzivní zamilovanosti se znásobil prave díky odmítnutí. Člověk neopetovanou lásku víc prožívá a má pocit, o co všechno přišel. Ale kdyby to třeba vyšlo, tak se ukáže, ze dotyčný zas takové terno není. Pokud ten vztah nevyjde, tak si muže zbytecne idealizujeme a v našich očích je ten nej. Spis bych se snažila do vztahu, který opravdu vzniknul dat úplně všechno. S mým manželem to začalo tak, ze jsem chtěla někoho na sex, nakonec jsem zjistila, ze se spolu dost smějeme a ze je to opravdu chlap na každý den. A ta velká láska nepřišla jako blesk, ale postupně. A teď si bez nej nedovedu představit život a jsem rada, ze jsme spolecne i založili rodinu. Přestaň analyzovat ostatní, jak moc byli v době otěhotnění zamilovaní a zapracuj na svém vlastním sebevědomí a měj se rada a všechno přijde.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7638 příspěvků 13.01.19 18:38

Zamilovanost je spíš na začátku, ale rodinu založím s někým s kým jsem už delší dobu, odpadly ty růžové brýle, znám toho člověka jak funguje doma, jaký má chyby, jak se staví k práci atd… a přesto toho člověka pořád miluju.

Lainaire8
Závislačka 2554 příspěvků 2 inzeráty 13.01.19 18:41

Buď se milujete nebo ne, ne? :nevim: a hlavně, děti vznikají ze sexu, ne z lásky :roll: takže pokud jsi sexuálně aktivní, je fakt jedno jestli jsi i zamilovaná :roll: moje první dvě děti vznikly úplnou náhodou, omylem nebo nevim jak to říct :mrgreen: až to třetí jsme konečně plánovali :lol: ale je fakt, že to vztah prověří, ten první nevyšel, zůstala jsem sama se synem, pak jsem poznala současného muže a zase dítě do toho, no ale jsme spolu furt, to už bylo to „ono“ :lol: i když jsme se opět znali jen krátce ;) třetí kousek jsme si už naplánovali a povedlo se hned… já jsem očividně hodně plodná osoba a sex bych asi neměla provozovat vůbec :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 18:43
@Anonymní píše:
Ahojte milý čtenáři,

tohle téma jsem tady ještě nenašla a tak se vás zeptám, musíte se hodně zamilovat, abyste byli ochotní si danou osobu vzít a založit s ní rodinu? Já osobně mám pocit, že pokud si nenajdu partnera, do kterého se zamiluji hodně, tak rodinu nikdy nezaložím. Když jsem byla zamilovaná opravdu hodně, že už to víc ani nešlo, tak jsem byla úplně odmítnutá a to po všech stránkách. Žádný vztah z toho nikdy nevniknul. Většinou to byli muži, kteří si jen chtějí dokázat, že na to mají a pak mě odkopnou. Když byla intenzita zamilovanosti menší, tak z toho vztah sice vzniknul, ale jen na více méně kratší dobu - cca max dva roky. Mám pocit, že když jsem zamilovaná málo, tak si nedokážu představit si toho člověka vzít a mít s ním dítě. Společné bydlení jsem se snažila vždy protahovat co nejvíc, jak to šlo, až se ten vztah nakonec rozpadnul, protože se nikam neposunul.

jak to máte vy?

založila jsem rodinu bez zamilování, prostě proto že mi bylo 33 a byla jsem připravená po všech stránkach na děti. přítele bych si nevzala ale rodinu máme a klape to 7.rokem.

ametyst
Extra třída :D 11385 příspěvků 13.01.19 18:44

Tak já přítele miluju od začátku-teď po víc jak dvou letech ještě víc…no a snažíme se o miminko-ale to bych asi byla schopná i před tím rokem :oops: . Nevím jestli je to brzy nebo ne, každopádně mu věřím a to je pro mě důležité.
Nutné taky říct, že už dávno nejsem naivní jak jsem bývala. Už jsem rozvedená s dítětem, je mi 33…Navíc to je partner kdo prvně začal mluvit o miminku a musím říct, že s ním jsem zatím necítila prakticky nikdy pochybnost, jestli bude dobrý otec-manžel.
Určitě tě to ještě čeká :)! Hodně štěstí :kytka:

teerax
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 13.01.19 18:50
@Kriss Tina píše:
Zamilovanost je spíš na začátku, ale rodinu založím s někým s kým jsem už delší dobu, odpadly ty růžové brýle, znám toho člověka jak funguje doma, jaký má chyby, jak se staví k práci atd… a přesto toho člověka pořád miluju.

tak to je v pořádku ne? Pokud člověk opravdu miluje, tak je to mnohem hlubší a silnější cit, než zamilovanost :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >