Prasklý kondom, můžu otěhotnět?

Anonymní
2.2.21 16:21

Jak velké je riziko otěhotnění v tomto případě

Jen pro uklidnění prosím o nazor.
Prijde mi, ze riziko je minimalni, ale i tak mi z toho neni dobře.
6 měsíců po porodu, zatim bez menses ( drive menses az rok po porodu), sex jedině s kondomem a i přesto manžel končí „rukou“ - ven.
Posledni sex - ja nemela ani nejak chut - nicméně chut na sex jsem jeste od porodu nemela…( premyslim nad tim z duvodu, ze kdyz jsem na to vlitla tehdy já a s chuti, byla z toho dcerka, tudiz doufam, ze teko je natolik chytré, ze stale jeste neovuluju..). No proste praskl nam kondom, ackoliv po 15 letech sexualnich zkušenosti se to stalo poprve. Manzel si toho vsiml az kdyz koncil - rukou a ne uvnitr. Je si jistý, ze to stihl. Jde tedy o sex bez konce a jakoby bez kondomu. Udelalo se mi uplne zle :) A tak mne hlodá, jestli je nějaká pravděpodobnost, ze by z toho mohlo byt tehotenstvi. Fakt ted nechci…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17374
2.2.21 16:51
@Anonymní píše:
Jen pro uklidnění prosím o nazor.
Prijde mi, ze riziko je minimalni, ale i tak mi z toho neni dobře.
6 měsíců po porodu, zatim bez menses ( drive menses az rok po porodu), sex jedině s kondomem a i přesto manžel končí „rukou“ - ven.
Posledni sex - ja nemela ani nejak chut - nicméně chut na sex jsem jeste od porodu nemela…( premyslim nad tim z duvodu, ze kdyz jsem na to vlitla tehdy já a s chuti, byla z toho dcerka, tudiz doufam, ze teko je natolik chytré, ze stale jeste neovuluju..). No proste praskl nam kondom, ackoliv po 15 letech sexualnich zkušenosti se to stalo poprve. Manzel si toho vsiml az kdyz koncil - rukou a ne uvnitr. Je si jistý, ze to stihl. Jde tedy o sex bez konce a jakoby bez kondomu. Udelalo se mi uplne zle :) A tak mne hlodá, jestli je nějaká pravděpodobnost, ze by z toho mohlo byt tehotenstvi. Fakt ted nechci…

Myslím, že téměř nulová šance. Ale chudák chlap teda, gumu mu natáhneš a ani nemůže končit dovnitř? Nebylo by lepší pojistit se třeba spermicidním gelem, když se tak moc bojíš, a nechat ho udělat to normálně? Když už se jednou za půl roku do sexu pustíte :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 16:59

Já ti povím třeba moji zkušenost - s přítelem si troufám říct, že za 2 roky, co jsme spolu, tak spolu v průměru minimálně každý den „spíme“. Já nebrala antikoncepci, nepoužívali jsme kondom, vždy vyvrcholil mimo mě. A to jsem nikdy nekontrolovala ovulaci apod..
Před několika měsíci jsme se začali aktivně snažit a já do měsíce těhotná.
Takže si myslím, že když máte takovou ochranu, tak se nemusíš obávat. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat