Jak velké máte bříško v 16. týdnu těhotenství?

319
12.3.16 13:26

jak velké máte bříško v 16 týdnu

Ahoj všichni, chtěla bych se zeptat jak velké bříško máte v 16týdnu. Já čekám 4dítě a moje bříško je velké jak kdybych byla na konci těhu, doufám, že to nebude moc pokračovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16099
12.3.16 13:30

Ja nemela zadne, spis este propadlejsi nez pred tehu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1030
12.3.16 13:31

V 16.tydnu jsem nemela zadne, ted ve 26.tydnu viz foto taky skoro nic a je to moje 3. tehotenstvi.
Ukaz fotecku briska. Hlavne at je mimi zdrave, se proneses. Ja necitit pohyby, tak si prijdu spis tluste :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
12.3.16 13:52

Tak to je moje bříško. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JLP
4648
12.3.16 13:52

@mimoušel já mám už podruhé pupek snad od oplodnění… :oops: Teď jsem ve 14tt a pupek mám jak v 7. měsíci :cert: Ale snažím se na to kašlat a myslet na to, aby malé bylo zdravé :srdce: V prvním těhu mi lezly na nervy ženské (i celkem cizí), co na to pořád poukazovaly, jak mám obří pupek, teď jsem doma, takže pohoda :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JLP
4648
12.3.16 13:53

@mimoušel jj, něco takové mám taky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
12.3.16 13:56

Je to hrůza, všechno mi je malé a bunda mi asi praskne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1408
12.3.16 14:02

To je hezky to tvoje brisko mne se libi, ze uz je hezky videt :mrgreen: koukni na me jsem ve 20tt :lol: a jako trochu jo, ale je maly mne prijde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1030
12.3.16 14:05

@mimoušel stejne s tim nic nenadelas, hold nekdo ma brisko vetsi, nekdo mensi. Zase je treba mimco spokojenejsi, ze ma vic mista.
Ale chapu, ze je to dost nepohodlne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
12.3.16 14:11
@mimoušel píše:
Tak to je moje bříško. :roll:

Mám podobné teď v 31. tt, nepřijde mi to hrozné a bunda na mě nepraská :nevim:

• Citovat
  • Upravit
fashion_victim83
12.3.16 14:17

Tak čtvrté dite, to mas povolené vsechno-kuzi, delohu, to se vyvali hned.Ja mela takové bricho nekdy v osmém mesici, no kazda jsme jina.Proc to resis? Za chvili bude teplo a bundu resit nebudes muset.

• Citovat
  • Upravit
319
12.3.16 14:29

No nikdo z mého okolí to ještě neví i když je to vidět přes bundu až ji sundám, tak se bude asi hodně lidí divit. u třetího jsem to tak neměla. Hlavně by mě zajímalo jak to bude pokračovat, jestli se to srovná nebo jestli prasknu. už ted mě to dost omezuje a pak ještě ty vedra, mám se na co těšit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.16 15:38

Jako bych byla tlustá :roll:
Nechci ještě zveřejňovat těhotenství, proto anonym…

• Nahlásit
  • Citovat
fashion_victim83
13.3.16 10:46

Spis si budou myslet, ze jsi přibrala :mrgreen: moje kamarádky takhle vypadají po dětech úplně bežně - nechci té teda nijak urazit, pokud jsi měla před tímto postavu fitnessky, asi budeš muset s pravdou ven, jinak takt vetsine lidi nedovolí se ptát „a to jsi tak tlustá nebo cekas dítě?“

• Citovat
  • Upravit
319
13.3.16 14:49

Postavu fitnesky jsem opravdu neměla, ale není to klasické špekaté břicho ale už hodně těhotenské. Počítám s tím, že to budu muset vyklopit ale bude mi trapné to, že si budou myslet, že to mám za pár a ne že budu rodit až v srpnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama