Reklama

Jak velké prostěradlo na matraci 80x185?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinaska
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 02.10.18 11:27
Jak velké prostěradlo na matraci 80x185?

Zdravim, chci se zeptat, zda nekdo neporadi, mame detskou matraci ve velikosti 80×185, ale je na ni tezke sehnat prosteradlo v teto velikosti, pasuji na ni i jine velikosti? Napr. 90×200? Ma nekdo zkusenost? Dekuji :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineJančakecalka
Generální žvanilka 22094 příspěvků 02.10.18 11:34

Ano, dcera má postel na míru, je kratší, takže dávám normálně větší prostěradlo, které ohrnuju pod matrací.Nehrne se to.

martinaska
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 02.10.18 13:15

@Jančakecalka Dekuji, a mate napinaci prosteradlo nebo klasicke bez gumicky kolem dokola?

Uživatel je onlineJančakecalka
Generální žvanilka 22094 příspěvků 02.10.18 13:41
@martinaska píše:
@Jančakecalka Dekuji, a mate napinaci prosteradlo nebo klasicke bez gumicky kolem dokola?

Není zač, mám obě, ale více používám napínací.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >