Jak velký driják je clostylbegyt?

3251
22.7.15 16:37

jak velký driják je clostylbegyt?

Holky, chci se jen zeptat, zda někdo nevíte, jak moc velký je to driják a zátěž pro tělo? první mimi máme po 18měs. snažení právě po clostíku, podruhý sem otěhotněla hned prní měsíc snažení, jen t bohužel skončilo ZT a v 10tt sem podstoupila kyretáž, od tý doby mám rozházené cykly a nedochází asi k ovu, a protože mě pomalu bude končit rodičák a nemám se kam vrátit do práce, tak sem dnes dr. poprosila, jestli by mi zas clostík nepředepsala a vpátek si jdu pro recept. když sem se ptala, jak velkej to je driják, říká, že to je srovnatelný z HA, což je podle mě svinstvo velký, ale mimi moc chceme, tak do toho půjdu tak jako tak, jen mě zajímá názor i jinejch, minule sem po něm právě přibrala 5kg ještě před těhu, cž bych fakt nerada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Envie
22.7.15 16:44

Driak je to velky a me jeden lekar rekl, ze se nesmi vic jak 6 cyklu za zivot, ze hodne podporuje rakovinu. :roll:

• Citovat
  • Upravit
3251
22.7.15 16:47

Hm, jenže když bez tohl nelze otěhotnět a donosit :( furt mi to přijde menš zlo než do sebe cpát HA, kterou už nepoužívám a používat nehodlám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie
22.7.15 16:49

Tak je to kazdeho vec ;) HA je asi zbytecna, kdyz nejde otehotnet.

• Citovat
  • Upravit
3251
22.7.15 16:51

@Envie já mluvim o tom, že jsem jí ted několik let nebrala a ani nikdy už brát nechci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
22.7.15 17:04

Srovnávat HA, kterou bere každá druhá a užívá se X let se myslím nedá srovnávat s užíváním drijáku jako clostil. Slyšelajsem o něm to co @Envie což o HA neuslyšíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
22.7.15 17:06

@H8N2O4S já to právě slyšela i o HA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie
22.7.15 17:30

Ha naopak brani napriklad rakovine delozniho cipku. Mi prijde, ze jsi rozhodnuta ho brat a branis ho zuby nehty ;) ze nechces slyset, ze je to fakt svinstvo. Rekly jsme jen nas nazor, ale ber ho. Bere ho dalsich desitky tisic zen :) jen kdyz se ptas, musis pocitat i s negativnim ohlasem na nej :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
14691
22.7.15 17:31

Taky myslím, že je to podobné, ale musíš si představit léta HA zkoncentrované do pár pilulek. Je to podle mě blbost srovnávat s antiko, je to mnohem větší svinstvo, na druhou stranu, já ho brala i s tímto vědomím, dávkování 2-1-2 denně, pro mě to bylo přijatelnější než bezdětnost. Je to o prioritách. Ale měla by sis zjistit serioznější indormace o jeho rizikovosti, než je ten kec o HA. Mě po něm třeba nějak ochrnoval oční nerv a měla jsem velké potíže se zrakem, taky z toho důvodu už ho nikdy nesmím. Taky se teda nechystám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
22.7.15 17:43

@Envie nebránim ho zuby nehty. vím, že to je svinstvo, ale miminko chci, tak holt musim něco obětovat. už sem ho 2cykly brala před 4lety a opravdu mi pomoh, tak doufam, že to tak bude zas.jen mě zajímá, jak moc je to svinstvo, ale i tak ho budu brát. a zajímá mě právě ve srovnání např. z Ha. ještě větší driják je IVF a stejně to lidi podstupujou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie
22.7.15 17:58

Ano, ja jen davam odpoved, ze to drijak je. Sama jsem IVF podstoupila. Takze je to jen o prioritach. ;)

• Citovat
  • Upravit
959
22.7.15 18:57

Mě taky čeká asi Clostilbegyt nebo něco podobného co je stimulací ovulace.. jen co mi dorazí ms.. Driják je to strašný, přečetla jsem o něm spoustu věcí.. Ale vzhledem k tomu, že se už nějakou dobu snažíme a chodím do centra asistované reprodukce a zjistili mi, že mám anovulační cykly a do toho ještě dost nízkou sliznici, tak pokud chci mimčo, tak to holt podstoupím.. Mám doma 19.měsíčního chlapečka, který se nám povedl hned první měsíc.. a moc mu chcem pořídit sourozence.. Docela špatně to snáším, že se nedaří, když první bylo hned.. a ještě když jsem se dozvěděla, že tedy vůbec nemám ovulaci.. Doufám, že se po tom clostíku brzy zadaří.. Máme čas jen do konce roku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
22.7.15 20:22

@Nika Nut tak moc držim palce. proč jen do konce roku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
22.7.15 20:26

@mattule Mám rodičák do srpna 2016, takže buď navážu nejpozději v září mateřskou s druhým dítkem nebo nastoupím do práce.. A mám práci do které nemůžu nastoupit na pár měsíců a zase zmizet, takže proto buď do koce roku nebo pak minimálně na 2-3 roky do práce a pak možná znovu.. ale zatím doufám, že se to povede, nedovedu si představit mít děti takhle dlouho po sobě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
22.7.15 20:28

@Nika Nut hm, to jsme na tom skoro stejně, mě taky tlačí čas. v řjnu mám jít do práce, ale čeká mě výpověd a pokud nepůjdu aspon na neschopenku, tak přijdu o hodně peněz a to se mi nechce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama