Jak velký hemeroid ještě zvládnu samoléčbou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.16 22:17
Jak velky hemoroid jeste zvladnu samolecbou?

Prominte za anonym, ale stydim se. Pul roku me trapi vnejsi hemoroidy. Vzdy zabrala mast, ale ted v tehotenstvi jsem to nemazala a mamtmo velke tak 3cm a do vysky 1cm. Chci to resit az po porodu a na operaci se strasne bojim. Vadi hemoroid necemu, krom teda neprijemnych projevu?

Reakce:
Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 25.05.16 22:29

Tak se operace nebojte a hlavně se nestyďte, hemeroidy má spousta lidí, nejen těhotných žen. Neléčené mohou vést ke krevní sraženině, chudokrevnosti, zánětu atd.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.16 22:33
@Anonymní píše:
Prominte za anonym, ale stydim se. Pul roku me trapi vnejsi hemoroidy. Vzdy zabrala mast, ale ted v tehotenstvi jsem to nemazala a mamtmo velke tak 3cm a do vysky 1cm. Chci to resit az po porodu a na operaci se strasne bojim. Vadi hemoroid necemu, krom teda neprijemnych projevu?

Nemusíš jít hned na operaci jako takovou :mrgreen: Mě po prvním těhotenství dělali ambulantní zákrok, trvalo to asi 10 min a bylo to jen nepříjemné, jinak na tom nic nebylo. Pak jsem měla pokoj. Do druhého těhotenství :zed:
Není na tom nic k stydění, normálně to řekni, má to každá druhá těhule. Nevím, jestli to vadí u porodu, každopádně záleží, jestli se ti to zhoršuje nebo ne, u mě to tenkrát přesáhlo dost únosnou mez bolesti a musela jsem chtě nechtě k dr. mazat, protože se to už fakt nedalo. Snad horší než ten porod :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.16 22:39

Proč to nemažeš, jsou masti, které jde používat i v těhotenství po 1. trimestru. Třeba Procto-glyvenol.

Alenapov8
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 25.05.16 22:40
@Anonymní píše:
Nemusíš jít hned na operaci jako takovou :mrgreen: Mě po prvním těhotenství dělali ambulantní zákrok, trvalo to asi 10 min a bylo to jen nepříjemné, jinak na tom nic nebylo. Pak jsem měla pokoj. Do druhého těhotenství :zed:
Není na tom nic k stydění, normálně to řekni, má to každá druhá těhule. Nevím, jestli to vadí u porodu, každopádně záleží, jestli se ti to zhoršuje nebo ne, u mě to tenkrát přesáhlo dost únosnou mez bolesti a musela jsem chtě nechtě k dr. mazat, protože se to už fakt nedalo. Snad horší než ten porod :roll:

Bojim se prave toho zakroku jen v lokale. Poradim se na gynde a kdyztak zajdu na chirurgii aspon to ukazat. Pokud to nebude akutni a horsi, snad to vydrzi az po porodu, ze bych to radikalne resila az pak. Rodit budu planovanym cisarem, tak se aspon nemusim bat, co s tim udela porod.

sitsche
Kecalka 393 příspěvků 25.05.16 22:49

Mě se v těhu (ve 30tt) udělal hemerodi velikosti třešně a nemohla jsem ani sedět, ani ležet a tak jsem v sobě překonala stud, že mi někdo bude koukat mezi půlky a šla. A na chirurgii mi ho narizli a vymačkali krevní sraženinu. Povídali, že kdybych to nechala, mohla bych mít mnohem větší problémy, než když jsem tam šla a oni mě řízli (což v zhledem k těhu udělali bez jakekoliv znecitlivujici injekce). A druhý den ráno tam sice pořád byl, ale už vůůůbec nebolel

Meluzinecka
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 25.05.16 22:53
@koala123 píše:
Bojim se prave toho zakroku jen v lokale. Poradim se na gynde a kdyztak zajdu na chirurgii aspon to ukazat. Pokud to nebude akutni a horsi, snad to vydrzi az po porodu, ze bych to radikalne resila az pak. Rodit budu planovanym cisarem, tak se aspon nemusim bat, co s tim udela porod.

Zakladatelko, neboj se a radsi res s odbornikem :palec:

Pherenike
Neúnavná pisatelka 19070 příspěvků 25.05.16 22:55

Fakt na to bacha. Memu tatkovi prasknul. Krve z nej lilo, jak z v*ola a musel okamzite na sal…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.16 23:00
@koala123 píše:
Bojim se prave toho zakroku jen v lokale. Poradim se na gynde a kdyztak zajdu na chirurgii aspon to ukazat. Pokud to nebude akutni a horsi, snad to vydrzi az po porodu, ze bych to radikalne resila az pak. Rodit budu planovanym cisarem, tak se aspon nemusim bat, co s tim udela porod.

tam ale nemáš ani lokalni anestezii, není proč. Fakt to nic není, není třeba se toho bát 8o Znám mnohem horší procedury. Ale nevím tedy, jestli to dělají těhotným, asi ne. Ale s dr. bych to určitě probrala, zas taková sranda to není, zatopit to může

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.16 23:09

Já je bohudík neřeším, ale můj muž ano. Výborně pomáhá sedací koupel z dubové kůry i na takhle velké. Je potřeba to dělat pár dní po sobě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.16 08:42

Anální kolík strčit do mrazáku a potom do řitního otvoru. Mě dost pomohlo. :oops:

Váš příspěvek
Reklama