Jak velký jste měly hematon, když se miminko neudrželo?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 09:08

Jak velký jste měly hematon, když se miminko neudrželo?

Jsem v 7tt, včera mi doktorka potvrdila srdíčko, ale bohužel také hematon, o velikosti 12×4mm. Spinim, občas zakrvacim, naridila mi ležet. Dost čtu o hematonech o velikostech třeba i 5cm a jak to dobře dopadlo, ale šíleně se bojim, moc bychom si přáli šťastný konec. Další ko za 2 tydny. Podelite se o vaše příběhy, i když bolestivé? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.1.22 09:40

Já jsem v první těhotenství potratila ve 21tt. Hematom byl ke konci o velikosti tenisového míčku a vedle vznikal další, oba hematomy byly na placentě. Na prvním screeningu tam ještě nebyl žádný. Hematomy, které jsou prý takto na začátku těhotenství vznikají tak, že se přemístí uhnízděné vajíčko a původní místo se začne plnit krví a vznikne hematom. Tyto hematomy se dost často vstřebají. Držím palce ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1153
13.1.22 10:17

Já měla taky hematom, 4 cm v 11tt. Dopadlo to dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.22 10:55

Taky jsem měla někdy v 6tt, nejdřív slabé spineni, a za cca týden silné krvácení, kdy ze mě vypadl i kus srazene krve velikosti tenisaku. Myslela jsem, ze je po všem, ale mimisek se udržel a nyní jsem 34tt. Jak velký presne hematom byl nevím, ale myslím, ze jsem tenkrát někde četla, ze záleží i na umístění toho hematomu. Držím pesticky, ať vše dopadne dobre ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.1.22 19:09

Poradim zadne domaci lezeni a cekani na prirodu ascorutin placebo ale pekne do nemocnice a odlezet to tam a kapacky s lekama ktery ten hematom zastavy v rustu manzelka 2× hematom prvni kolem 4cm a ukoncilo to 7tt druhy 12cm a ukoncilo to 12tt ted posledni v 8tt 7cm ale uz hospitalizace a vcera mi porodila krasnou holcicku drzim palecky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat