Jak velký pekáč do vestavné trouby

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30.10.21 13:07

Jak velký pekáč do vestavné trouby

Mám novou vestavnou troubu Whirlpool W7. Sháním nějaký pekáč, který by se do trouby vešel a šel i na indukci. Jaká maximální délka pekáče se tam vleze. U spousty výrobků píší jen vnitřní rozměry bez uch a pak lidi výrobky vrací, že se tam nevejdou. Díky moc. Ideálně nepřilnavý povrch - na kuře, zapečené těstoviny. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
55270
30.10.21 13:16

To si počkám. Do trouby není problém. Tam vlezlo snad vše. Ale i na indukci pekáč :think:. To se mi taky bude hodit. Zatím jsem obojetníka nepotkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.10.21 13:19

Pekáč na indukci existuje, ale rozměr je problém do té trouby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3785
30.10.21 13:28

@Labužník Alenka02 a kde to budeš kupovat? Jestli přes eshop tak jim napiš a oni ti ho přeměří :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.10.21 13:30

Problém je, že výrobci neuvádí vnitřní rozměr trouby. Třeba pekáč s vnějšími rozměry 41 × 16 × 26 cm se tam vleze, či ne? Jak to zjistit - vnitřní rozměr plechu, co byl daný k troubě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26402
30.10.21 13:37
@Labužník Alenka02 píše:
Problém je, že výrobci neuvádí vnitřní rozměr trouby. Třeba pekáč s vnějšími rozměry 41 × 16 × 26 cm se tam vleze, či ne? Jak to zjistit - vnitřní rozměr plechu, co byl daný k troubě?

A je problém vzít si metr a ten vnitřek trouby si změřit? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.10.21 13:40

@Kriss Tina to není, ale teď doma nejsem, abych si to změřila. Tak pardon, že se ptám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26402
30.10.21 13:46
@Labužník Alenka02 píše:
@Kriss Tina to není, ale teď doma nejsem, abych si to změřila. Tak pardon, že se ptám.

To nebylo myšleno nějak jedovatě, prostě logicka úvaha. Tak bych počkala domu, troubu změřila a pak objednala pekáč, zda se mi to snazší, než googlit rozměr toho a toho a riskovat, jestli to bude pasovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.10.21 14:04

Ja mám od delimana, je to takový obrovský hrnec-pekáč a lze na indukci i do trouby včetně poklice průhledné. Jsem s nim moc spokojená, vůbec se jich nepripálí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
11640
30.10.21 14:39

Mám vyhlídnutý litinový pekáč, na indukci jde, obří je taky, ale nevýhodou je, že nesmí do myčky. :nevim: Tak pořád váhám. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
31.10.21 00:04

@SAJ litinové nádobí super věc. Drží teplo a i tvar. A řešit jeden pekáč kvůli myčce by mi nenapadlo ono není dobré ty pánve ani buch ví jak čistit. Kupodivu nejlépe vařili ty celé špinavé kterých jsou plné restaurace :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat