Je vhodné vložit do CV papírovou fotografii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 14:48
Jak vhodne vlozit do CV papirovou fotografii?

Dobry den, mam v umyslu se zucastnit vyberoveho rizeni, kde chteji k zivotopisu prilozit fotografii. Zivotopis ma byt dorucen do podatelny v listinne forme. A nyni problem: Nemam v pocitaci zadnou vhodnou fotku, vyfotografovat sama se netroufam.Mam v planu dojit zitra k fotografovi, a fotografii nalepit. Nebude to trapne? Je mi skoro 50,a presto si nevim rady. Dekuji vsem za pripadne podnety.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Sany80s
Kelišová 7355 příspěvků 08.05.19 14:50

Nech si ty fotky u fotografa dát na flešku. On to bude mít beztak v pc a natiskl by ti to.
Určitě to nelep, personalisti by se asi pobavili.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 15:06

Asi před dvanácti lety jsem se potkala s CV, kde byla vlepená fotka s kusem kulatého razítka a s dírou po takovém tom cvočku, kterým se dřív fotky přidělávaly do občanek. Od té doby jsem narazila na různé fotky (v plavkách, s kačeří vyšpulenou pusou a nataženou rukou = selfíčka, s celou rodinou, s odstřiženým obličejem, ze kterého bylo vidět ucho, selfíčko z toalety, kde byl v pozadí vidět toaletní papír apod.), ale klasická pasovka vlepená už mě nepotkala (já teda nedělala ve společnostech, které chtěly CV v papírové formě).
Anonym - nechci profláknout profesi.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2387 příspěvků 08.05.19 15:09
@Sany80s píše:
Nech si ty fotky u fotografa dát na flešku. On to bude mít beztak v pc a natiskl by ti to.

Proc? Me na tom nic trapneho tedy nepripada, vlepit do horniho rohu pasovku, kdyz to chteji v papirove podobe..

Sany80s
Kelišová 7355 příspěvků 08.05.19 15:11
@Pajka89 píše:
Proc? Me na tom nic trapneho tedy nepripada, vlepit do horniho rohu pasovku, kdyz to chteji v papirove podobe..

Minimálně si budou myslet, že neumí vložit fotku v pc. Jako jestli jde třeba o místo vrátné a podobně, tak je to fuk, ale na jakékoli kvalifikovanější místo je špatný nápad.

Kriss Tina
Extra třída :D 10790 příspěvků 08.05.19 15:14

Já bych se vyfotila v takové té budce na prukazové foto a fotku k tomu životopisu akorát prispendlila kancelářskou sponkou :D nicméně nevím o jakou jde pozici, ale lidi v takovém případě sáhnou po první fotce, kde si myslí že jim to sluší a neřeší (fotky z dovolené, profilovka z Facebooku, selficko z výletu atd), tak pokud projevíš aspoň trochu snahy tak to je plus…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66597 příspěvků 08.05.19 15:14
@Sany80s píše:
Minimálně si budou myslet, že neumí vložit fotku v pc. Jako jestli jde třeba o místo vrátné a podobně, tak je to fuk, ale na jakékoli kvalifikovanější místo je špatný nápad.

Tak pokud si tohle nekdo bude myslet, tak je blbej, me to by to prislo zcela normalni a logické neb kvalitní barevná tiskarna neni běžnou součástí domacnosti.

Anik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 08.05.19 15:23

Pokud jde o kancelářskou práci typu asistentka a pak vejš, tak ani omylem. Pokud nejde o kancelář, ale třeba o dělnickou profesi, tak je to úplně jedno.

Sany80s
Kelišová 7355 příspěvků 08.05.19 15:26
@j.a.n.i1 píše:
Tak pokud si tohle nekdo bude myslet, tak je blbej, me to by to prislo zcela normalni a logické neb kvalitní barevná tiskarna neni běžnou součástí domacnosti.

Zato se dá cokoli běžně vytisknout v tiskárnách v každém městě a pokud někdo stojí o slušné místo, určitě není problém, aby si dal práci a někam to poslal.
A pokud si tu práci nedá, mluví to samo za sebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 15:31
@Sany80s píše:

Dekuji, to je asi nejmoudrejsi.Jde o kvalifikovanou pozici soc. pracovnice na OSPOD, tak by se asi opravdu divili.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66597 příspěvků 08.05.19 15:46
@Sany80s píše:
Zato se dá cokoli běžně vytisknout v tiskárnách v každém městě a pokud někdo stojí o slušné místo, určitě není problém, aby si dal práci a někam to poslal.
A pokud si tu práci nedá, mluví to samo za sebe.

No, spis si tu praci da ten, kdo tu fotku necha udelat a nalepi ji…

zrcadlo
Kelišová 7465 příspěvků 08.05.19 15:47
@Anonymní píše:
Dekuji, to je asi nejmoudrejsi.Jde o kvalifikovanou pozici soc. pracovnice na OSPOD, tak by se asi opravdu divili.

Já jsem se i potkala s tím, že ve státní organizaci chtěli přiložit foto a mysleli tím právě přiložit, nikoliv vytisknout CV s fotkou (většinou tam i zmiňovali, že chtějí fotografii z druhé strany podepsanou). Takže by se to dalo brát i z úhlu pohledu, že přiložená fotografie = CV a fotografie zvlášť, protože k CV s fotkou nic přiloženého není :nevim:

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 08.05.19 15:51

Klidně bych se nechala vyfotit a fotku tam nalepila, nevidím na tom nic divného.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 16:12
@09Veronika09 píše:
Klidně bych se nechala vyfotit a fotku tam nalepila, nevidím na tom nic divného.

Pro mne by to bylo nejjednodussi. Myslim, ze lepsi nalepena fotografie od profesionala, nez upravena z dovolene. Zadnou vhodnou v pocitaci nemam.

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 08.05.19 16:14
@Anonymní píše:
Pro mne by to bylo nejjednodussi. Myslim, ze lepsi nalepena fotografie od profesionala, nez upravena z dovolene. Zadnou vhodnou v pocitaci nemam.

já bych to tak udělala a jako zaměstnavatel bych to určitě uvítala

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama