Reklama

Jak vložit více fotek na MMB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12608 příspěvků 26.01.11 12:22
Jak vkládat více fotek na MMB

Ahoj
chci dat na mmb inzerat o prodeji 8 dilne soupravy do postylky, takze to potrebuju rozfotit, protoze vsechny ty mantinely, povleceni, kapsare atd se mi na jednu fotku nevejdou. Poradite jak, k jednomu inzeratu vlozit vic fotek?? kdyby to nestalo za to , tak neotravuju, ale sada byla draha a ja mam zatim jen jednu fotku, kde to vubec nevypada tak hezky, jak to je :(

Reklama

Reakce:

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 26.01.11 12:31

Založíš si inzerát s jednou hlavní fotografií a pak, když je inzerát hotový, tak dáš „Přidat další detailní fotografii“ a tímhle způsobem přidáváš další fotky.

Příspěvek upraven 26.01.11 v 12:35

yriel
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 26.01.11 12:32

Pod fotkou máš ještě možnost PŘIDAT DETAIL, vidíš to? :-)

jizvíková
Extra třída :D 12608 příspěvků 26.01.11 12:35

jsem slepa fakt, to musim hodit na tehotenstvi :lol: :lol:
 kuju

jizvíková
Extra třída :D 12608 příspěvků 26.01.11 12:35

jeste mi poradte cenu :-) ?

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 26.01.11 12:37

Cenu zadáš na té hlavní stránce, kde píšeš text inzerátu, rozměry, jestli je to pro holky / kluky atd. tam je i kolonka cena.

jizvíková
Extra třída :D 12608 příspěvků 26.01.11 12:39

dik :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

„EvikuMiluna“ Verešová vyrazila na pohřeb Jana Kočky jako sicilská vdova

Modelka Andrea Verešová (38) se pyšní dokonalou postavou a ráda ji dává na... číst dále >

Začíná devátá StarDance je tady: kdo je na prášky a co nám řekl Chlopčík?

Devátá řada oblíbené taneční soutěže je konečně tady a s ní přišlo také mnoho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >