Jak vnímáte relaxační masáž - probudí ve vás vaše libido?

12613
24.4.17 15:36

Jak vnímáte relaxační masáž - probudí ve vás vaše libido?

Nedávno jsem měla takový zážitek a ráda bych si přečetla i jiné zkušenosti.
Zejména těch, co chodí na masáže.
Chodím pravidelně už nějakou dobu (více než rok, dříve nepravidelně). Chodím k ženě, je velmi příjemná, jemná, chodím na aromamasáž, je to úžasný relax, pokaždé si přeji, aby to nikdy neskončilo :D Ale, objednací lhůta je k ní dlouhá, tak jsem párkrát využila i jejího zástupce - je to muž, asi 35 let, určitě se dá říct, že můj typ (nevím, zda je to podstatné).
No a já mám pocit, při té masáži, že to probouzí mé libido - jistě tušíte, co tím myslím.
Ptala jsem se na to kamarádek a říkaly mi, že mají stejnou zkušenost (jiné masáže, jiný masér).
Můj masér se mě určitě nedotýká nijak nepatřičně, masíruje mi záda (narozdíl třeba od masérky, která mi dost intenzivně masíruje i zadek :D ), nicméně, když mě masíruje, tak to se mnou pěkně cvičí.
Je to normální???
Stalo se vám to některé taky?
A u té ženy to ale tak necítím, byť bych řekla, že její masáž je ještě intimnější (masíruje mi i hrudník - ne prsa, krom hrudníku a zadku i spánky, hlavu atd…)
Jako když to řeknu naplno, z té masáže od toho maséra jsem odcházela pěkně nadržená :oops:
Myslíte, že to můžou ti maséři vědět, „jak“ sáhnout, aby to bylo vlastně i trošku erotické? (byť se fakt nedotkne žádné jiné zóny než zad a krku), chci říct, jestli to může být i záměr? Byla jsem z toho trošku zmatená, proč u té ženy to je v klidu, ale u toho muže mi to bylo příjemné až za hranici, než jsem si to představovala, stává se vám to některé taky? :think:
Jen dodám, pro jistotu, že s masérem vlastně ani nijak nemluvím, neznám ho vůbec a jsem zadaná. Tudíž není to o „něm“, ale o té jeho masáži…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18107
24.4.17 15:41

Nestava, u me spis platilo, ze chlap maser na me pouzil vetsi silu, takze ta masaz kolikrat trochu bolela, ale zas to pomohlo, k zenskym chodim nerada, vetsinou to nema zadny ucinek, protoze nemaj silu aby poradne zabraly :D ta posledni mela este tak studene ruce a este celkem chladno v mistnosti, ze sem odpocitavala minuty az masaz skonci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12613
24.4.17 15:43
@Kriss Tina píše:
Nestava, u me spis platilo, ze chlap maser na me pouzil vetsi silu, takze ta masaz kolikrat trochu bolela, ale zas to pomohlo, k zenskym chodim nerada, vetsinou to nema zadny ucinek, protoze nemaj silu aby poradne zabraly :D ta posledni mela este tak studene ruce a este celkem chladno v mistnosti, ze sem odpocitavala minuty az masaz skonci :D

No je pravda, že v první chvíli mi bylo mírně nepříjemné, jak má drsnější ruce než ta masérka - ta je vážně jemňounká.
Já chodím na relaxační masáže, takže tam o žádnou sílu nejde. Ale byla jsem už i na masáži, která mi byla vysloveně nepříjemná, to mě masírovala taková jemná dívčinka a taky jsem odpočítávala minuty, bylo to hrozné! :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18107
24.4.17 15:48

Ja teda mam z masazi ruzne zazitky, hodne hrozna byla dornova, to sem opravdu umirala bolesti, pak sem byla na thajske to byla taky sila, tam sem chtela utect uz ze zacatku co mi ta thajka zacla mejt nohy :mrgreen: pak sem kapla na dobryho, ale nebyla sem sama a nakonec mel strasne dlouhou cekaci dobu tak sem. hledala jinde. Dalsi chlap byl bezva ale zas hrozne drahej, na materskej zbytecne velky vydaj. Pak sem. zkousela nekolik zenskejch, ale nikdy zadny ucinek, akorat meli reci o spravny zivotnim stylu a poucivaly a poucovaly :D takze porad hledam nekoho dobryho :D kdyz je nejhur du ke znamej, co si delala kurz, na chvili to pomuze a aspon nemusim resit hloupy reci nebo vysoke ceny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16587
24.4.17 15:55

@Taky jedna ja nechodim na profesionalni masaze, takze nevim, ale co mne masirovali ruzne kamaradi (masaze miluju), tak mne to nevzrusuje. Mne nevzrusuje sexualne ani to, kdyz mne manzel hladi a tuli se ke mne. Bud chut na sex mam, nebo nemam. Kdyz chci relaxovat, tak na sex opravdu nemyslim.

A ke komu to vlaste chodis. Jestli je dobrej, tak bych si taky zasla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.17 15:56
@Taky jedna píše:
Nedávno jsem měla takový zážitek a ráda bych si přečetla i jiné zkušenosti.
Zejména těch, co chodí na masáže.
Chodím pravidelně už nějakou dobu (více než rok, dříve nepravidelně). Chodím k ženě, je velmi příjemná, jemná, chodím na aromamasáž, je to úžasný relax, pokaždé si přeji, aby to nikdy neskončilo :D Ale, objednací lhůta je k ní dlouhá, tak jsem párkrát využila i jejího zástupce - je to muž, asi 35 let, určitě se dá říct, že můj typ (nevím, zda je to podstatné).
No a já mám pocit, při té masáži, že to probouzí mé libido - jistě tušíte, co tím myslím.
Ptala jsem se na to kamarádek a říkaly mi, že mají stejnou zkušenost (jiné masáže, jiný masér).
Můj masér se mě určitě nedotýká nijak nepatřičně, masíruje mi záda (narozdíl třeba od masérky, která mi dost intenzivně masíruje i zadek :D ), nicméně, když mě masíruje, tak to se mnou pěkně cvičí.
Je to normální???
Stalo se vám to některé taky?
A u té ženy to ale tak necítím, byť bych řekla, že její masáž je ještě intimnější (masíruje mi i hrudník - ne prsa, krom hrudníku a zadku i spánky, hlavu atd…)
Jako když to řeknu naplno, z té masáže od toho maséra jsem odcházela pěkně nadržená :oops:
Myslíte, že to můžou ti maséři vědět, „jak“ sáhnout, aby to bylo vlastně i trošku erotické? (byť se fakt nedotkne žádné jiné zóny než zad a krku), chci říct, jestli to může být i záměr? Byla jsem z toho trošku zmatená, proč u té ženy to je v klidu, ale u toho muže mi to bylo příjemné až za hranici, než jsem si to představovala, stává se vám to některé taky? :think:
Jen dodám, pro jistotu, že s masérem vlastně ani nijak nemluvím, neznám ho vůbec a jsem zadaná. Tudíž není to o „něm“, ale o té jeho masáži…

Ahoj, já myslím, že je to tím, že je masér tvůj typ, jak sama píšeš. Já zažívám něco podobného, když jsem v kontaktu (a to podotýkám, ne fyzickém) s jedním kolegou, který je taky můj typ. Ze společných pochůzek taky odcházím jaksi s chutí. A kdyby to měl být můj masér, tak bych k němu asi ani nemohla chodit :mrgreen: Zkrátka myslím, že to co cítíš, je úplně normální. Šahá na tebe pro tebe přitažlivý chlap, tak ti to není lhostejné

• Citovat
  • Nahlásit
12613
24.4.17 15:59
@warita píše:
@Taky jedna ja nechodim na profesionalni masaze, takze nevim, ale co mne masirovali ruzne kamaradi (masaze miluju), tak mne to nevzrusuje. Mne nevzrusuje sexualne ani to, kdyz mne manzel hladi a tuli se ke mne. Bud chut na sex mam, nebo nemam. Kdyz chci relaxovat, tak na sex opravdu nemyslim.A ke komu to vlaste chodis. Jestli je dobrej, tak bych si taky zasla.

Tedy, mě to právě taky zaskočilo, nějak si nevybavuju, že bych to tak prožívala i někdy dřív a u tohodle maséra to tak bylo dvakrát (byla jsem u něj jen dvakrát), tak fakt přemýšlím nad tím, jestli to nedělá schválně :lol: Musím tedy říct, že když mi jen obyčejně přejede rukou po zádech, tak ve mně to tedy vyvolá opravdu stejné účinky, jako objetí před sexem :D :D :D

Příspěvek upraven 04.11.18 v 23:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12613
24.4.17 16:02
@Anonymní píše:
Ahoj, já myslím, že je to tím, že je masér tvůj typ, jak sama píšeš. Já zažívám něco podobného, když jsem v kontaktu (a to podotýkám, ne fyzickém) s jedním kolegou, který je taky můj typ. Ze společných pochůzek taky odcházím jaksi s chutí. A kdyby to měl být můj masér, tak bych k němu asi ani nemohla chodit :mrgreen: Zkrátka myslím, že to co cítíš, je úplně normální. Šahá na tebe pro tebe přitažlivý chlap, tak ti to není lhostejné

Aha, no proto jsem to i uvedla v úvodním příspěvku, protože nevím, zda je to rozhodující, já ho přece jen při masáži nevidím a nijak s ním nejsem v kontaktu. Je pravda, že teď před tou masáží než jsem si lehla, tak jsme se na sebe koukli a usmáli se a tedy mnou už v tu chvíli projela taková nějaká teplejší vlna :oops: :D
Ad normální přitažlivost s kolegou atd., to se stává, to je přirozené, jen u té masáže fakt mne napadlo, zda to ten masér může nějak záměrně ovlivnit, samozřejmě mě napadá, zda by se mnou takhle cvičil i při jiné masáži (ve smyslu, jestli mají ženské na sobě nějaké tlačítka, které on umí používat :lol: ), ale to je pouze v rámci úvah, nic v plánu :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16587
24.4.17 16:06
@Taky jedna píše:
No je to v rámci jednoho klubu, nevím, jestli masíruje i nečleny, nemám na něj žádný kontakt (objednávám se na recepci).
Tedy, mě to právě taky zaskočilo, nějak si nevybavuju, že bych to tak prožívala i někdy dřív a u tohodle maséra to tak bylo dvakrát (byla jsem u něj jen dvakrát), tak fakt přemýšlím nad tím, jestli to nedělá schválně :lol: Musím tedy říct, že když mi jen obyčejně přejede rukou po zádech, tak ve mně to tedy vyvolá opravdu stejné účinky, jako objetí před sexem :D :D :D

bych rekla, ze se ti asi libi a to pak staci malo. A tobe se to libi, ze jses vzrusena, nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.17 16:08
@Taky jedna píše:
Aha, no proto jsem to i uvedla v úvodním příspěvku, protože nevím, zda je to rozhodující, já ho přece jen při masáži nevidím a nijak s ním nejsem v kontaktu. Je pravda, že teď před tou masáží než jsem si lehla, tak jsme se na sebe koukli a usmáli se a tedy mnou už v tu chvíli projela taková nějaká teplejší vlna :oops: :D
Ad normální přitažlivost s kolegou atd., to se stává, to je přirozené, jen u té masáže fakt mne napadlo, zda to ten masér může nějak záměrně ovlivnit, samozřejmě mě napadá, zda by se mnou takhle cvičil i při bližším vztahu, ale to je pouze v rámci úvah, nic v plánu :lol: :lol: :lol:

Jen ještě dodám, že na masáže chodím taky, k masérce i masérovi a ač mají oba šikovné ruce a masáž je mi velice příjemná, žádné touhy to ve mě nevzbuzuje. Myslím, že kdyby ten tvůj masér vypadal jak kvasimodo, nebyla bys z té masáže tak paf.

• Citovat
  • Nahlásit
12613
24.4.17 16:08
@warita píše:
bych rekla, ze se ti asi libi a to pak staci malo. A tobe se to libi, ze jses vzrusena, nebo ne?

A tak to víš, že jo, není to špatné, právě zvažuju, že přejdu od té masérky k němu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12613
24.4.17 16:10
@Anonymní píše:
Jen ještě dodám, že na masáže chodím taky, k masérce i masérovi a ač mají oba šikovné ruce a masáž je mi velice příjemná, žádné touhy to ve mě nevzbuzuje. Myslím, že kdyby ten tvůj masér vypadal jak kvasimodo, nebyla bys z té masáže tak paf.

No právě, ta masáž od masérky je taky příjemná a hodně, ale určitě mě nevzrušuje. Tak jestli je to tou masáží, nebo kombinací toho maséra a masáže.
Já bych právě třeba potřebovala slyšet, že někdo chodí na masáže ke chlapovi co není jejich typ, či k ženě a ten účinek to má stejný (zvýšení libida). To by mě uklidnilo, právě ty moje kamarádky to říkaly, že to mají taky tak. Ta jedna říkala - že chodila k masérovi co byl úplný skřet a stejně to ten účinek mělo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.17 16:16
@Taky jedna píše:
No právě, ta masáž od masérky je taky příjemná a hodně, ale určitě mě nevzrušuje. Tak jestli je to tou masáží, nebo kombinací toho maséra a masáže.
Já bych právě třeba potřebovala slyšet, že někdo chodí na masáže ke chlapovi co není jejich typ, či k ženě a ten účinek to má stejný (zvýšení libida). To by mě uklidnilo, právě ty moje kamarádky to říkaly, že to mají taky tak. Ta jedna říkala - že chodila k masérovi co byl úplný skřet a stejně to ten účinek mělo :nevim:

Tak ono to může být způsobeno všeličím, ale tady to dle popisu typuju na to, že se ti líbí a k tomu na tomu má šikovné ruce. Pokud taješ i když se na tebe usměje, tak myslím, že ani žádne extra hmaty provádět nemusí a cvičí to s tebou i tak. A ty máš podezření, že te takhle dráždí naschvál?

• Citovat
  • Nahlásit
12613
24.4.17 16:18
@Anonymní píše:
Tak ono to může být způsobeno všeličím, ale tady to dle popisu typuju na to, že se ti líbí a k tomu na tomu má šikovné ruce. Pokud taješ i když se na tebe usměje, tak myslím, že ani žádne extra hmaty provádět nemusí a cvičí to s tebou i tak. A ty máš podezření, že te takhle dráždí naschvál?

No to právě netuším. Chvilkama jsem zpozorněla, jestli nezaznamenám cokoliv navíc, jakýkoliv dotek či pohyb, ale ne! :nevim: Takže naschvál to na 99% nedělá, ale co když se tím baví, že třeba schválně ženské masíruje „takto“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16587
24.4.17 16:22
@Taky jedna píše:
No to právě netuším. Chvilkama jsem zpozorněla, jestli nezaznamenám cokoliv navíc, jakýkoliv dotek či pohyb, ale ne! :nevim: Takže naschvál to na 99% nedělá, ale co když se tím baví, že třeba schválně ženské masíruje „takto“ :lol:

jak zakerne! :D

Pak prijdes domu a vlitnes na manzela, ktery ani nevi, jak k tomu stesti prisel, mhuahahaha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama