Jak volat ze skrytého čísla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.03.18 19:11
Jak volat ze skryteho cisla ?

Ahoj prosim jak se da volat z mobilu na mobil aby dotycny nepoznal me cislo a na displeji se mu jen objevilo „nezname cislo“ nebo „skryte cislo“?
Zkousela jsem spousty rad z netu jako #31# a nic nefunguje… :think:

Dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kikulele
Kecalka 486 příspěvků 16.03.18 19:14

Da se to nastavit normalne v nastaveni…ja to mam napriklad:Nas­taveni, kliknu na volat, nebo hovory apak dalsi nastaveni a pak id volajiciho a das skryt. Akorat si to pak musis oddelat jinak budes skryty/a vsem. :mavam:

smurfka
Nadpozemská drbna 28294 příspěvků 16.03.18 19:14

Já to mám v nastavení telefonu - tak záleží jestli to ten tvůj podporuje..u mě nastavení - volat - všechny hovory - zobrazit moje číslo - skrýt..ale mám ještě starý tlačítkový mobil..tak nevím jestli to třeba ty chytré moderní podporují.. :think: :nevim:

Vercsi148
Kecalka 178 příspěvků 16.03.18 19:16

Já mám pocit, ze pokud máš paušál, tak ro ASI nejde… :nevim: snad jen z kreditu…

Anonymní  16.03.18 19:17

Mam Samsung S 5 a nikde to v nastaveni nemuzu najit

smurfka
Nadpozemská drbna 28294 příspěvků 16.03.18 19:18
@Vercsi148 píše:
Já mám pocit, ze pokud máš paušál, tak ro ASI nejde… :nevim: snad jen z kreditu…

to není o paušálu nebo kreditu..to je jestli to podporuje konkrétní mobil..
jinak mám paušál a jde mi to..je to v nastavení telefonu ne v nastavení paušálu nebo krediu

smurfka
Nadpozemská drbna 28294 příspěvků 16.03.18 19:19
@Anonymní píše:
Mam Samsung S 5 a nikde to v nastaveni nemuzu najit

tak pokud ti to nepodporuje mobil, tak to asi nepůjde
:nevim:

Kikulele
Kecalka 486 příspěvků 16.03.18 19:20

https://www.vodafone.cz/…fonni-cislo/

Anonymní  16.03.18 19:21

Zaskrtla jsem moznost skryt odchozi hovory a stejne porad kdyz si zavolam na druhy svuj mobil pracovni tak cislo bylo videt… :think:

Carolyn_Fern
Povídálka 17 příspěvků 16.03.18 19:25

Co tohle?

http://deviceguides.vodafone.ie/…on-on-or-off

mamina2017
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 16.03.18 19:28

To jsi zase ty, co naháníš ženatého doktora?

smurfka
Nadpozemská drbna 28294 příspěvků 16.03.18 19:32
@Anonymní píše:
Zaskrtla jsem moznost skryt odchozi hovory a stejne porad kdyz si zavolam na druhy svuj mobil pracovni tak cislo bylo videt… :think:

tak zkus pracovní mobil - třeba to tam bude..jestli teda není stejný jako soukromý

Anonymní  16.03.18 22:24

Tak je to pausalem a ne telefonem…z tel kde mam kredit to slo. Tak jsem prohodila simky zda to neni telefonem a bohuzel je to pausalem ;(

pedigka
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 16.03.18 22:33
@Anonymní píše:
To jsi zase ty, co naháníš ženatého doktora?

To me taky napadlo :mrgreen:. Chudak doktor.

Jarinm6
Nováček 9 příspěvků 17.03.18 04:09

Pokud ti telefon nepodporuje skrytí svého ID, tak stačí do pole volaní napsat #31# a k tomu napsat telefoní číslo a dát volat. Ten na druhé straně, by neměl vidět tvé číslo…pro příklad jak to má vypadat: #31#728123123 a volat ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama