Jak vrátit zpátky vlasy?

16
7.7.20 17:24

Jak vrátit zpátky vlasy?

Ahoj, měla jsem hezké hodně vlnité vlasy.Pak jsem si je ostříhala a byly stejné. No a před půl rokem jsem si je zase nechala ostříhat, ale po ostříhání jsem začala blbnout s jídlem a nejedla moc. Teď zase jim normálně a vlasy mi narostly, ale už jsou lehce vlnité až skoro rovné. Mamka vlasy má rovné, ale táta měl vlnité tak jako jsem měla na začátku. Nevite jak vrátit zpátky ty dost vlnité vlasy, popřípadě jestli se mi to vůbec vrátí? (Jinak je mi 17, takže jestli to není i pubertou že by se mi narovnaly ¿?) :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

321
7.7.20 17:47

Najdi si skupinu na fb curly girl metoda.. Je tam jak se starat o vlnité vlasy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30509
7.7.20 18:12

Typ vlasů se může během života měnit. Me se začaly vlnit až po prvním porodu, v dětství a mladí jsem mívala téměř rovné. Takže hormonální změny v pubertě mohou mít velký vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3097
7.7.20 18:26

Já měla vlasy vždy lehce vlnité. Po porodu jsou vyloženě kudrnaté.
Tím nechci říct, že si máš kvůli vlnám pořídit dítě :-) Jen že se v průběhu života vlasy mění - asi hormonální změny. A strava má rozhodně na kvalitu vlasů vliv - už neblbni s jídlem. Ne jen kvůli vlasům… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12782
7.7.20 19:08

Najdi curly girl metodu, ale druh vlasů se může měnit. Ja jako malá prstýnky, pak jen sem tam a ten už jen vlnky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
8.7.20 11:11
@Whitedog píše:
Já měla vlasy vždy lehce vlnité. Po porodu jsou vyloženě kudrnaté.
Tím nechci říct, že si máš kvůli vlnám pořídit dítě :-) Jen že se v průběhu života vlasy mění - asi hormonální změny. A strava má rozhodně na kvalitu vlasů vliv - už neblbni s jídlem. Ne jen kvůli vlasům… :kytka:

S jídlem už jsem celkem v pořádku, dítě ještě v mém věku nechci. Treba mamce se vůbec během těhotenství nezměnily, ale myslím že to může být možné :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
8.7.20 11:13
@lachtanice86 píše:
Najdi curly girl metodu, ale druh vlasů se může měnit. Ja jako malá prstýnky, pak jen sem tam a ten už jen vlnky.

O té metodě jsem už slyšela, ale zase nechci dávat peníze za přípravky. A ta metoda je i o přípravcích ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
8.7.20 11:14
@Jana206 píše:
Typ vlasů se může během života měnit. Me se začaly vlnit až po prvním porodu, v dětství a mladí jsem mívala téměř rovné. Takže hormonální změny v pubertě mohou mít velký vliv.

Právě toho se bojím, jak se mi budou měnit. Ale s tím nic neudělám no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
8.7.20 11:15
@lachtanice86 píše:
Najdi curly girl metodu, ale druh vlasů se může měnit. Ja jako malá prstýnky, pak jen sem tam a ten už jen vlnky.

Jako malá asi do tří let jsem měla prstynky krásný taky, ta metoda jsem myslela je i o přípravcích ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30509
8.7.20 12:01

Ta metoda je o péči o vlasy, kudrnatý vlas má jinou strukturu a je suchý, ale není to o tom, jak udělat z narovnavajicich se vlasů kudrnaté. Mám skoro tříletou kudrnatou dcerku, sama jsem zvědavá, jak dlouho jí to vydrží, protože ostatní děti mají vlasy rovné, jedna dcera mírně vlnité. Ani v široké rodině kudrlinky nikdo nemá, je jediná. Tak předpokládám postupné narovnání.
V životě jsem poznala snad tři ženské, kterým kudrnatý vlas vydržel do dospělosti, kudrnatých dětí je hodně, ale narovnava se to. Jak je potkám za pár let, mají už jen vlny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30509
8.7.20 12:03
@Lenča k píše:
Právě toho se bojím, jak se mi budou měnit. Ale s tím nic neudělám no

Chapu, že Tě to mrzí, ale jak píšu v předchozím příspěvku, kudrnatý vlas od narození do dospělosti je vzácný, jen pár procent a pro naši bílou rasu ještě vzácnější. U černé rasy se vyskytuje častěji. Tak to je a nejde s tím nic dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
8.7.20 12:49
@Jana206 píše:
Chapu, že Tě to mrzí, ale jak píšu v předchozím příspěvku, kudrnatý vlas od narození do dospělosti je vzácný, jen pár procent a pro naši bílou rasu ještě vzácnější. U černé rasy se vyskytuje častěji. Tak to je a nejde s tím nic dělat.

No jo, chápu to. Bohužel to jinak asi nepůjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12782
8.7.20 17:34

@Lenča k hlavně o přípravcích

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
9.7.20 21:22

@lachtanice86 no právě, ale jaké v drogérce sehnat aby vyhovovaly :nevim: to je ta věda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
11.7.20 13:26
@Jana206 píše:
Ta metoda je o péči o vlasy, kudrnatý vlas má jinou strukturu a je suchý, ale není to o tom, jak udělat z narovnavajicich se vlasů kudrnaté. Mám skoro tříletou kudrnatou dcerku, sama jsem zvědavá, jak dlouho jí to vydrží, protože ostatní děti mají vlasy rovné, jedna dcera mírně vlnité. Ani v široké rodině kudrlinky nikdo nemá, je jediná. Tak předpokládám postupné narovnání.
V životě jsem poznala snad tři ženské, kterým kudrnatý vlas vydržel do dospělosti, kudrnatých dětí je hodně, ale narovnava se to. Jak je potkám za pár let, mají už jen vlny.

To jo no, já jako malá měla krásné prstýnky. A zjistila jsem že ta metoda bude asi fajn nápad, protože když mám vlasy opravdu hodně krátké tak mám prstýnky i teď. To znamená že by ta metoda mohla zabrat když podpořím vlny :think: každopádně já mám mít po kom ty vlasy vlnité, ale taky znám málo žen kterým to vydrželo do dospělosti, vlastně znám jenom dvě takové. Z dětí a mých spolužáků nemá a ani nikdy neměl úplně vlnité nebo kudrnaté vlasy jako já jsem měla (mám někdy). Přesně jak říkáš, narovnává se to.Na druhou stranu z vlnitých vlasů můžeš udělat ale co chceš, kdežto z kudrnatých nebo rovných už moc ne. Vlastne sama nevím jestli mám být ráda nebo být smutná :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama