Reklama

Jak vtipně oznámit těhotenství?

Fotoalbum tématu (30) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 26.12.16 20:45
Jak vtipne oznamit tehotenstvi??

Ahojky, všichni. Čekáme celkem neplanovane a brzy po prvním mimcu druhé a pomalu si lámeme hlavu nad oznámením rodinám. Jsem take pro normální oznamování, jenže vloni jsme se sestrou a vlastně i švagrovou oznamovali rodinám těhotenství najednou. Nemusím vám říkat, ze nasi málem spadli ze židlí, když jsme jim to u večere naservírovaly obe dcery…:D:D Tak proto chceme ted něco trochu vtipného, ptz to nikdo nečeká :D Dekujiii!!!

Reklama

Reakce:

zrcadlo
Kelišová 6627 příspěvků 26.12.16 20:49

Kamarádka namalovala na bodýčko bublinu směrem od pusy (takovou tu komiksovou), kde bylo napsáno „V červnu už budu velký brácha, heč!“. Pak jen na rodinné oslavě čekali, komu to dojde jako prvnímu :-)

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 26.12.16 20:54

Koupila (nebo vyrobila) bych dítěti tričko „velký brácha“ nebo „velká ségra“ a nebo sobě tričko s nápisem který to vystihuje :D

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 26.12.16 20:57

Tyjo…pro toho prcka to není spatny…ale aby jim to doslo :mrgreen:

sweetsecret
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 26.12.16 21:19

Jen par napadu pro inspiraci :palec:

sweetsecret
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 26.12.16 21:24

Treba na www.bing.com dej baby announcement ideas (a images)

https://www.bing.com/images/search?…

Příspěvek upraven 26.12.16 v 21:26

bea6
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 26.12.16 21:26

Při oznámení druhého tehu jsem měla pro syna body s jeho fotkou a písem V SRPNU BUDU VELKY BRÁCHA.
Občas jim to trvalo. Nakonec pochopili všichni.

svatecnice
Kelišová 5998 příspěvků 26.12.16 22:28

@NapoleonovaDe­sire my poslali nastávajícím babičkam „vyděračsky“dopis - vystrihany písmena z novin nalepenyna papír s textem „máme vaše vnouče“ a s fotkou utz. Ale bylo to první vnouče…

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 26.12.16 22:53

A nebo plakát „hledá se“ a tam bude délka a váha miminka :D a třeba ještě dole dodatek: dobře ukrytý, potřeba pořádně hledat

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 27.12.16 00:04

Taky bych byla pro oznámení formou nějakýho trika na sourozenci :) já to řešit nemusela, protože druhý a třetí se oznamovalo spíš se strachem, co tomu zase řeknou :oops: :lol: ale u prvního jsem to měla podobně jak ty..teda nemám sourozence, ale tetám na Moravě jsem to oznámila na návštěvě, když jsme tam byli, asi 11tt, nebylo to teda úpně chtěný oznámení, ale řešili moji školu, kterou jsme pověsila na hřebík..no a než vydýchali moji zprávu, tak se stejnou zprávou přišel i jeddný tety syn s přítelkyní.­.u nich se to teda čekalo víc, je o 10 let starší, bratránek ještě o víc. no ale nakonec jsme za to byla ráda, odlehčilo to atmosféru, mamka s tetou si padly kolem krku, a že teda budou babky společně :pankac: :lol: měly jsme i na den stejně termín :D akorát já nakonec rodila o 18 dní dřív, a ona na termín :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama