Jak vtipně oznámit těhotenství?

Fotoalbum tématu (30) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 26.12.16 20:45
Jak vtipne oznamit tehotenstvi??

Ahojky, všichni. Čekáme celkem neplanovane a brzy po prvním mimcu druhé a pomalu si lámeme hlavu nad oznámením rodinám. Jsem take pro normální oznamování, jenže vloni jsme se sestrou a vlastně i švagrovou oznamovali rodinám těhotenství najednou. Nemusím vám říkat, ze nasi málem spadli ze židlí, když jsme jim to u večere naservírovaly obe dcery…:D:D Tak proto chceme ted něco trochu vtipného, ptz to nikdo nečeká :D Dekujiii!!!

Reakce:
zrcadlo
Kelišová 7288 příspěvků 26.12.16 20:49

Kamarádka namalovala na bodýčko bublinu směrem od pusy (takovou tu komiksovou), kde bylo napsáno „V červnu už budu velký brácha, heč!“. Pak jen na rodinné oslavě čekali, komu to dojde jako prvnímu :-)

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 26.12.16 20:54

Koupila (nebo vyrobila) bych dítěti tričko „velký brácha“ nebo „velká ségra“ a nebo sobě tričko s nápisem který to vystihuje :D

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 26.12.16 20:57

Tyjo…pro toho prcka to není spatny…ale aby jim to doslo :mrgreen:

sweetsecret
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 26.12.16 21:19

Jen par napadu pro inspiraci :palec:

sweetsecret
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 26.12.16 21:24

Treba na www.bing.com dej baby announcement ideas (a images)

https://www.bing.com/images/search?…

Příspěvek upraven 26.12.16 v 21:26

bea6
Ukecaná baba ;) 1588 příspěvků 26.12.16 21:26

Při oznámení druhého tehu jsem měla pro syna body s jeho fotkou a písem V SRPNU BUDU VELKY BRÁCHA.
Občas jim to trvalo. Nakonec pochopili všichni.

svatecnice
Kelišová 6052 příspěvků 26.12.16 22:28

@NapoleonovaDe­sire my poslali nastávajícím babičkam „vyděračsky“dopis - vystrihany písmena z novin nalepenyna papír s textem „máme vaše vnouče“ a s fotkou utz. Ale bylo to první vnouče…

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 26.12.16 22:53

A nebo plakát „hledá se“ a tam bude délka a váha miminka :D a třeba ještě dole dodatek: dobře ukrytý, potřeba pořádně hledat

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 27.12.16 00:04

Taky bych byla pro oznámení formou nějakýho trika na sourozenci :) já to řešit nemusela, protože druhý a třetí se oznamovalo spíš se strachem, co tomu zase řeknou :oops: :lol: ale u prvního jsem to měla podobně jak ty..teda nemám sourozence, ale tetám na Moravě jsem to oznámila na návštěvě, když jsme tam byli, asi 11tt, nebylo to teda úpně chtěný oznámení, ale řešili moji školu, kterou jsme pověsila na hřebík..no a než vydýchali moji zprávu, tak se stejnou zprávou přišel i jeddný tety syn s přítelkyní.­.u nich se to teda čekalo víc, je o 10 let starší, bratránek ještě o víc. no ale nakonec jsme za to byla ráda, odlehčilo to atmosféru, mamka s tetou si padly kolem krku, a že teda budou babky společně :pankac: :lol: měly jsme i na den stejně termín :D akorát já nakonec rodila o 18 dní dřív, a ona na termín :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >