Jak vybrat capáčky a kde na internetu nebo v Kolíně?

Anonymní
24.9.21 15:17

Jak vybrat capáčky a kde na internetu nebo v Kolíně?

Ahoj, asi blbý dotaz prvomatky, ale jak vybrat capáčky pro 9m lezkyni, co se staví a obchází nábytek? Tak si říkám, že bych brala jedny na doma, aby jí to nesmekalo (chodívá hodně bosá ale někdy už jsou studené podlahy a bude hůř) a a jedny na ven na lezení a,, chození" po zahradě a do nosítka. Na doma jsem si říkala, že asi bavlněné s nesmekavou podrážkou nebo kožené. A na ven by to asi chtělo už nějaké zateplené. Je to dobrý nápad nebo se vám osvědčilo něco jiného? Kde je vybrat? Zrovna se teď budeme stěhovat do Kolína, vůbec nevím, jak je to tam s obchody pro děti, zatím se tam vůbec nevyznám. Máte kdyžtak někdo tip internetový obchod, kde mají dobré capáčky? Anonym kvůli bydlišti prosím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3081
24.9.21 15:28

Až uvidime v Kolíně holčičku v capackach, tak to bude ta tvoje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (k anonymu ;) )

Já se s dovolením pripichnu, zajímaly by mě tipy na e-shop :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 15:35
@Semtex píše:
Až uvidime v Kolíně holčičku v capackach, tak to bude ta tvoje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (k anonymu ;) )Já se s dovolením pripichnu, zajímaly by mě tipy na e-shop :mrgreen:

No jo, když já fakt nechci propojit nick s tím bydlištěm a stěhováním. 9m dcera a zrovna se stěhujeme do Kolína, to už by podle mě někdo mohl pojmout minimálně podezření. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
15208
24.9.21 16:39

Ja bych se capackum vyhla, vetsinou se ruzne shrnujou a to je na houby.
Doma v ponozkach a na ven na chozeni mekke boty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
24.9.21 18:48

Máme značku capiki a spokojenost. Ted je máme asi týden. Drží ponozku nepadaji, hezky na noze drží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
25.9.21 08:40

Jako zimní botičky pro začínajícího chodce jsme měli Liliputi Paws Vulcano, jsou krásně měkké a ohebné a teplé. Ale to je tip spíš na zimu, ne na teď. Na podzim jsme měli myslím Babice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat