Jak vybrat epilátor

Anonymní
31.10.20 18:44

Jak vybrat epilátor

Zdravím, přála bych si pod stromeček pinzetový epilátor, ale Ježíškova podmínka byla ať si výběru nějaký konkrétní. Protože s tím nemám zkušenosti, prosím o radu. Chtěla bych ho používat na nohy, podpaží a bikiny. Moje hlavní požadavky jsou: cena do 1000,–, aby chloupky nelámal ale vytrhával i s kořínky a jedním tahem. Jsem světlý typ. Jaký byste vybraly? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1317
31.10.20 18:54

Jsem spokojena se znackou Braun. Mam s vymennymi hlavicemi - trhaci x holici na citlive partie. Dobijeci s akumulatorem. Ale byl drazsi nez Vas limit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.20 18:57

@dana.dv můžete mi prosím poradit, na jaké parametry se při výběru zaměřit? Dík

• Citovat
  • Nahlásit
1317
31.10.20 18:58

Jste velmi omezena cenou, takze na vyber toho moc nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.20 19:07

Jinak docela se mi líbil tento - má 40 pinzet a cena začíná na 600,– četla jsem ze počet pinzet je hodně důležitý ***

Upraveno adminem - odebrán odkaz

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.20 19:09

Jo a platí i u toho epilátoru, že chloupky musí mít určitou délku, aby šly vytrhnout?

• Citovat
  • Nahlásit
3856
31.10.20 19:17

Zakladatelko,

jestli to jde, domluv se s ježíškem, ať ti zvýší finanční limit. Je docela možné, že z těch levnějších kousků budeš nešťastná a nebudeš to používat, takže ve výsledku to pak budou vyhozené peníze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.20 19:20

@Whitedog bohužel to moc nejde. Holt koronakrize udělala své a Ježíšek má výrazně napjatý rozpočet…

• Citovat
  • Nahlásit
3856
31.10.20 19:54

Jasný, chápu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2959
31.10.20 19:59

Epilátor Philips Satinelle Essential BRE275/00 růžový, na Datart teď v akci za 899Kc.
Mám Philips Satinelle už přes 20 let a jsem s ním spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22880
31.10.20 21:42

Mam uz skoro 20 let Philips. Tehdy stál asi 800 a funguje pořád. Trha dobře. Co se týče tak zarustani chloupků, to je dost individuální.
Asi to stačí, ale určitě bych dneska volila dražší s něčím navíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.20 10:10

@jita22 mužů se zeptat, kolik má těch pinzet. Musí se s nim přejíždět hodnekrat? Ta holicí hlava - holí dobře, musí se po čase vyměňovat? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
2959
1.11.20 10:30
@Anonymní píše:
@jita22 mužů se zeptat, kolik má těch pinzet. Musí se s nim přejíždět hodnekrat? Ta holicí hlava - holí dobře, musí se po čase vyměňovat? Díky

Já nemám tenhle, mám starý 20 let. Kolik má pinzet netuším, tenkrát se to neřešilo :) A holicí nástavec nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
1.11.20 10:47

Ahoj děvčata, mohu se prosím přidat? Tato diskuze mě zaujala, protože přemýšlím také nad koupí. Nemám, ale žádné zkušenosti, celý život používám žiletky,, po takové blbé zkušenosti, kdy se mi rozhodily hormony mi dost ztmavly chloupky na obličeji nejvíc knírek, jednou sem to psych nevydržela a oholila a bylo to… :zed: pak sem musela každou chvíli. Když mi jednou kamarádka predevsemi řekla, když sem ji dala pusu na tvář při rozloučení „tvl ty pichas jak chlap se snad holis ne?“ Sem se málem propadla do země. Zkusila jsem ty pásky - to je, ale šílený, tak strašně mi to zrudne, že ještě klidně 3-4dny po mám úplný lišej červený, který musím neustále něčím mazat jinak to hrozně pálí,(zkoušela sem různé i drahé pro citlivou pleť atd), pak už ale začne růst a zarůstat jak to není úplně zahojene. Teď trham alespoň pinzetou ty tvrdé černé, ale spokojená fakt nejsem, když dám rty k sobě cítím jak to strašně píchá. :think:
Je epilátor vhodný i na tento problém?
Nic drahého si tedy taky nemohu dovolit.
Díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.11.20 11:02

@jita22 tak nevadí, díky

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu