Reklama

Jak vybrat make-up na mastící se pleť

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ufinka87
Stálice 78 příspěvků 14.03.18 02:50
Jak vybrat make-up na mastící se pleť

Zdravím. Mám otázku. je mi 30 a ráda bych se líčila. Bohužel mám s různými krémy a make-upy velmi špatné zkušenosti…Celý život se snažím najít něco co by mi sedělo…Bohužel marně..Nestojím o nějaké večerní líčení ale prostě trošku sjednotit pleť a aby nebyla mastná. Po nanesení make-upu a přepudrování mi okamžitě na čele, nose bradě vyskočí kapičky potu…Během několika minut jsem mastná tak, že bych mohla na čele smažit bramboráky. Na pupínky netrpím, pleť mám jen načervenalý tón pleti, a rozšířené póry. večer po koupání jsem stažená až suchá ( Mažu hydratačním krémem )a do rána můžu smažit bramboráky. Pleť se neskutečně leskne a nepomůže nic jiného než pořádně umýt čistícím gelem na mastnou pleť a opět namazat hydratačním krémem. pleť působí i unaveně, zarudle, kruhy pod očima. nesnesu jen tak ledajaký krém, spousta z nich mne štípe…Prostě bych to potřebovala sjednotit. Cokoliv si na tu pusu natřu hned pleť pozná a reaguje.:-( Jsem z toho nešťastná, chodím jak hastroš, neboť mi příjde že mi ta kůže nedýchá a hned se mi oběví na čele kapičky potu, vody a lesknu se jak psí kulky :-(poradí někdo co s tím..Jestli bázi pak nějaký spec. make Up? BB moc nepoužívám, moc nekryje a lesknu se i sním :-( :? :?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

ElisC
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 14.03.18 03:35

@Ufinka87 zkus si vyhledat na YouTube Pelican Beauty.
Paní testuje make-up pro velmi mastící se pleť. Třeba by sis podle ní něco vybrala.

Verun83
Echt Kelišová 8607 příspěvků 33 inzerátů 14.03.18 06:35

Zkousela jsi prirodni kosmetiku?

Cestaprirody.cz, pani Magda umi dobre poradit jakou kosmetiku vybrat. Kdyz ji napises email se svym problemem, vybere ti, co by mohlo sednout.

Osobne bych nepouzivala veci na idliceni pro mastnou plet, je to prilis agresivni. Vetsinou obsahuje alkohol, kuze je pak podrazdena a muze to zpusobovat to nadmerne masteni. Dale nic, kde jsou silikony, parabeny a dalsi veci, co drazdi a ucpavaji pokozku.

Verun83
Echt Kelišová 8607 příspěvků 33 inzerátů 14.03.18 06:38

Zacaka bych proste od zakladu, poresila odlicovani a hydrataci a pak make-up. A jinam everyday mineral maji pudry pro mastnou plet. To maji na krasnakazdyden.cz. mam od nich pro suchou plet, a kryjou a drzi hezky. Maji i korektory na zarudnuti a kruhy pod ocima.

Miadelarosa
Nováček 1 příspěvek 14.03.18 07:30

Bourjois 123 perfect!!! ja mam vanilku a super…nevysušuje ale je matující hodí se jak na zimu tak v létě…přirozený a perfektně kryje…od doby kdy jsem vysadila mam otřesnou pleť a tohle je Amerika ;-) :)

klaryskaaa
Stálice 96 příspěvků 14.03.18 07:38

Ahojda, na mastnou pleť neexistuje nic, co by sis napatlala a byla bys krásně matná 24 hodin… vím o čem mluvím, mám velice mastnou pleť.
Základem je ji hydratovat - takže kvalitní hydratační krém, báze pod make-up a pak až make-up. Poté doporučuji fixovat transparentním pudrem - je bílý, takže se můžeš přepudrovat několikrát denně a nebudeš vypadat jako paštika. Jinak ti nic nepomůže… pudrovat, pudrovat a doufej, že se ti za pár let pleť zlepší a nebude tak mastná :nevim:

Jinak mám vyzkoušeno mnoho make-upů a můžu doporučit červený od Rimmelu, anebo Vichy Dermablend a potom samozřejmě ten transparentní pudr.

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 14.03.18 07:53

Plet se masti, protoze se nadmerne vysusuje. Moje zkusenost - prestat s komercni kosmetikou. Vse slo do kose. Zacala jsem tim, ze jsem si poridila cistici gel a tonikum a denni pletovy olej od znacky InLight. Velmi drahe. Ale uz vzorecky mne presvedcily o tom, ze to pomáhá! Vydrzi to dlouho a plet se mi prestala o půlku vic mastit. Ted si vybiram prirodni kosmetiku ze stranek biooo, podívej se tam.

Dory22
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 14.03.18 08:24

@Ufinka87
Ahoj,
Doporučuji make-up a pudr od Catrice. :) Stojí 199,– a mohu říct, že za mě je to nejlepší make-up. :) Trvalo mi několik let než jsem našla top make-up, který vypadá přirozeně, nevysušuje pleť. :) Tento make-up jsem si koupila před týdnem. Moc jsem me nedávala, ale přečetla jsem si zkušenosti a recenze a naprosto mě uchvátil. :) Je k dispozici ve čtyřech odstínech 010,020,030,0­40. Mají ho v DM, Rossmanu a četla jsem, že ho i spousta lidí koupila v kauflandu. :)
Vypadá přirozeně. A nedělá mapy. A dá se vrstvit. A vydrží celý den. A pudr (viz.foto) je taky skvělý. :) Cena byla okolo 139,– a je velmi kvalitní. Už jiny používat nebudu. :) Je voděodolný. Předevčírem jsem šla ven a pršelo a nic se nerozmazalo. :mrgreen:
Mám suchou pleť na ni používám peeling do sprchy. Potom hned namažu niveou care a obličej je krásně hladký. :)

Uživatel je onlinevjerunqa
Závislačka 2992 příspěvků 14.03.18 09:01

@Ufinka87 Ahoj, doporučuji vyzkoušet pleťovou kosmetiku Dr. Hauschka, já na ní nedám už léta dopustit, mají testovací sadu přesně pro Tvou pleť. A minerální make-up Lily Lolo :palec:

Ufinka87
Stálice 78 příspěvků 14.03.18 10:57

Čistím gelem s tea tree olejem bez alkoholu. Pleť je po něm hebká rozjasněná prostě super ale protože vím že mám rozšířené póry mažu lehkým hydratačním krémem. do rána ale mohu na čele smažit řízky…Je to hnus…Jen tak něco nesnesu. Mám dost citlivou pleť a spousta krémů mě štípe. naposled jsem koupila Nějaký make-up dermacol…katas­trofa…bezbarvý pudr mám…ten pomáhá ale musela bych si jej nanášet snad co půl hodiny…:-( Mám pocit že je pleť sušší citlivější a proto se mi rychle mastí. make-upu dávám jen malinko…

nozu
Extra třída :D 11471 příspěvků 14.03.18 11:06

@Ufinka87 tea tree olej také hodně vysušuje. Možná fakt budeš mít tu pleť přesušenou, proto tak reaguje. Zkus si domluvit návštěvu u kosmetičky, ať ti řekne, jak správně o pleť pečovat. Jinak existují podkladové báze pod make-up, které matují pleť. Má je třeba zmiňovaný Dermacol (já na jejich podkladové báze nedám dopustit)

Verun83
Echt Kelišová 8607 příspěvků 33 inzerátů 14.03.18 11:20
@Ufinka87 píše: Čistím gelem s tea tree olejem bez alkoholu. Pleť je po něm hebká rozjasněná prostě super ale protože vím že mám rozšířené póry mažu lehkým hydratačním krémem. do rána ale mohu na čele smažit řízky…Je to hnus…Jen tak něco nesnesu. Mám dost citlivou pleť a spousta krémů mě štípe. naposled jsem koupila Nějaký make-up dermacol…katas­trofa…bezbarvý pudr mám…ten pomáhá ale musela bych si jej nanášet snad co půl hodiny…:-( Mám pocit že je pleť sušší citlivější a proto se mi rychle mastí. make-upu dávám jen malinko…

a proč používáš čistící gel s tea tree olejem? máš akné?

Verun83
Echt Kelišová 8607 příspěvků 33 inzerátů 14.03.18 11:24
@Ufinka87 píše: Čistím gelem s tea tree olejem bez alkoholu. Pleť je po něm hebká rozjasněná prostě super ale protože vím že mám rozšířené póry mažu lehkým hydratačním krémem. do rána ale mohu na čele smažit řízky…Je to hnus…Jen tak něco nesnesu. Mám dost citlivou pleť a spousta krémů mě štípe. naposled jsem koupila Nějaký make-up dermacol…katas­trofa…bezbarvý pudr mám…ten pomáhá ale musela bych si jej nanášet snad co půl hodiny…:-( Mám pocit že je pleť sušší citlivější a proto se mi rychle mastí. make-upu dávám jen malinko…

zkus řadu od lavery, firming. mají čistící mléko, vodu, krém. a opravdu přírodní věci. ty tě nebudou dráždit.
jinak mary kay má takové papírky, které můžeš použít během dne, přiložíš na obličej, vsáknou mastnotu. používala jsem, když jsem dělala v kanclu, kde byla jen klimatizace. strašně se mi mastil obličej.

Ufinka87
Stálice 78 příspěvků 14.03.18 11:38

Akné mám jen trochu spíš mi šlo o ten výsledek. pleť je po něm hladká a krásná…Nemám pocit že jsem nějak extra přesušená. mažu hydratačnímy krémy chvíli super a během dne jsem jak zrcadlo a to nepoužívám momentálně žádný make-up…

Verun83
Echt Kelišová 8607 příspěvků 33 inzerátů 14.03.18 11:52
@Ufinka87 píše:
Akné mám jen trochu spíš mi šlo o ten výsledek. pleť je po něm hladká a krásná…Nemám pocit že jsem nějak extra přesušená. mažu hydratačnímy krémy chvíli super a během dne jsem jak zrcadlo a to nepoužívám momentálně žádný make-up…

Ale takovyho vysledku docilis i jinymi pripravky. Jake kremy pouzivas?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama