Jak vybrat tu správnou porodnici? Kdo poradí prvorodičce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  17.03.03 14:42

ahoj zkušené maminky,

i já se moc těším na svoji novou roli, ale neustále mě trápí moje nerozhodnost, kterou porodnici si v Praze vybrat? Čím více si zjišťuji informace, tím jsem z toho více zoufalá, protože každý mi říká jiné informace a zážitky z jednotlivých porodnic. Bohužel jsem zjistitila, že ani když se jdu podívat do porodnice, tak se moc nového nedozvím, protože na sál se nepodívám a na chodbách nic neuvidím a hlavně jak jsem vyrozuměla, nezáleží jen na profesionálním, ale také na lidském přístupu lékařů a sester?

Kdo by byl tak hodný a podělil se o své zkušenosti, dal radu, jak vybrat správně porodnici, aby se narodilo zdravé a šťastné miminko?

děkuji Alice

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  26.03.03 11:49

Tak tohle by mě taky zajímalo. Jsem sice teprve ve třetím měsíci, takže času dost, ale už teď mě to trápí. Z vysvědčení porodnic jsem vydedukovala jako „lidsky nejpříjemnější“ Podolí, ale pořád váhám, zda vyrazit coby porodní turistka do Vrchlabí, nebo risknout, že zrovna natrefím na špatnou partu doktorů, co na mě budou hulákat. Prosím, pražské maminky, podělte se s námi nezkušenými!!! díky všem

Anonymni  28.03.03 10:50

Ahojte Alice & druha maticko-cekatelko,

mozna to bude znit jako bezmezna propagace, ale pokud budete vporadku a nebude se nic schylovat k prekotnemu porodu, klidne si vylet do Vrchlabi udelejte. Ja jsem tak stastna a partner taky, ze jsme toto rozhodnuti udelali a nenechali se mnohymi z okoli ovlivnit radami typu… Jen abyste to stihli; Holt musite mit porad neco extra; atd. Bylo to opravdu super, vse naprosto prirozene, svobodne, bez naznaku stresu a odtazitosti personalu. Nikdo nerikal - toto je nemocnice a zde se neco nesmi … Holt nebyl volny nadstandart, aby tam s nami mohl tatinek spa, tak se mu dala na zem matrace a cely tyden to taky slo. Doktori ji pri vizitach prekrocili a jeste se omlouvali tatinkovi po probdele noci, ze ho rusi - nekdy mi opravdu padala celist udivem. Nas pokoj byl nazyvan -indianskym vigvamem -.

To pisi jen prot abych se pokusila nastinit zcela uvolnenou atmosferu, ktera ve Vrchlabi je. Je to male oddeleni, kde vam za chvili bude pripadat kazdy kout duverne znamy.

*

Dalsi pozitivum, je ze za mnou nejezdily zadne rodinne delegace, coz hlave v prvnich dnech clovek velice oceni. Kdyz nekoji, tak pospava nebo se jde osprchovat nebo ji. Casu na cteni jsem opravdu moc nemela.

*

V dobe kdy jsme tam pobyvala, prijely tam dalsi 3 maminky z Prahy a ocividne vse v pohode zvladly.

Ja jsme si tam predtim zajela, ukazali mi sal-ek, pokoje a co me nejvice zajimalo: pokoj pro alternativni porody, protoze jsem si jiz predtim planovala jak asi by mi to nejvice vyhovovalo.

Ale jiste se najde nekdo kdo poradi neco podobneho i v Praze, pokud je to cestovani pro Vas opravdu neakceptovatelne.

Jinak moc zdravim a preji jen krasne zazitky.

Martina

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Příběh Mirky: Syn bude otcem, ale dítě nejspíš není jeho

Tak jsem se dočkala, budu babičkou. Mám skvělou snachu, bezvadného syna a... číst dále >

Reklama