Jak vybrat zaměstnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kendaky
Nováček 6 příspěvků 25.07.18 17:54
Jak vybrat zaměstnání

Ahoj holky!
Chtěla bych se s vámi pobavit a poradit o tom, jak jste našli své vysněné zaměstnání. Mám VŠ ekonomického směru a momentálně jsem ještě na brigádě jako asistentka. Ráda bych si od září našla zaměstnání na HPP, je toho teď mraky, ale bohužel hrozně tápu. Nějak vůbec nevím, co by mě bavilo. V ničem zvlášť nevynikám ani mě to netáhne do žádné určité oblasti. Popravdě při čtení nabídek práce někdy absolutně nemám představu, co ta pozice obnáší.
Další problém je moje věčné podceňování sebe sama. Pořád mám pocit, že na něco nemám a radši to potom ani nezkouším nebo se tím extrémně stresuju. :roll: :roll: Jsem hrozně úzkostlivá a nějak se mi nedaří s tím bojovat - jsem vždy pár měsíců vysmátá, a pak najednou bum a já mám pocit, že jsem neschopná, nikdy si nenajdu pořádnou práci a nikdy nic nedokážu. Poraďte jak s tím bojovat! Jak si mám zvýšit sebevědomí.
Ještě bych dodala k té práci - jazyky trochu umím, teda hlavně angličtinu - byla jsem i několik měsíců v USA, ale je to už nějaká doba a já mám pocit, že už bych nedala dohromady větu při rozhovoru. Psaný projev je ok. Jinak mě na vejšce nic extra nebavilo. Ale myslím si, že jsem dobrá na analytické věci a celkově práci s čísly. Nejvíc by mě asi bavilo dělat někde v oblasti sportu, protože ten miluji.
Díky za všechny komenty!! :srdce:

Reakce:

tasa
Echt Kelišová 9022 příspěvků 25.07.18 18:08

@kendaky praci neporadim,ale urcite zkus i to,ns co si netroufas…me vzdycky pak nejvic mrzi to,co jsem nezkusila,ze jsem promarnila sanci.....nejen v profesnim zivote to tak mam…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >