Jak vycházet s bývalým přítelem v práci

Anonymní
17.10.19 21:29

Jak vycházet s bývalým přítelem v práci

Čauky, prosím o radu. 4 roky jsem to,, táhla,, s mým kolegou s práce. Večeře, společný čas a intimnosti, bohužel pro život byl naprosto nepoužitelný, proto jsme spolu nikdy neměli vztah. Úplně mi to vyhovovalo, a teďka to ukončil. Docela hnusně. Nejhorší je že jsem s ním každý den v práci, jsme kousek od sebe. Celý den se musím dívat a poslouchat jak si chce nebo bude užívat s jinýma. A jak se baví s kolegama (hlavně s muži). Je mi z toho špatně. Máte prosím nějakou radu? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32819
17.10.19 21:34

Takhle hned bych zachovala chladnou hlavu. Jestli je takový k.kot a hned se tam vytahuje, co a tak chystá, tak je to částečně (ne-li zcela) určeno tvým uším a čeká nějakou reakci. Tudíž nejlepší bude žádná. Ale určitě se dá vymyslet i nějaký sofistikovaný setěr - nikoli jako pomsta za ukončení, to je ok, ale za formu a za následné negentlemanské chování. Dej nám čas, na něco přijdeme, chichi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
17.10.19 21:38

Mila anonymni. Muj pribeh. Je mi z toho spatne jiz x mesicu.. Takze asi tak.. :roll: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 21:42
@Mora Čamuška píše:
Mila anonymni. Muj pribeh. Je mi z toho spatne jiz x mesicu.. Takze asi tak.. :roll: :poblion:

Je to na prd. Asi možná řešením, je být hezká, milá a usměvavá. Aby vědět co ztratil. Bohužel se neumím přetvářovat a pokaždé když zase slyším nějakou hnusarnu, tak se mi zvedne žaludek

• Citovat
  • Nahlásit
1104
17.10.19 21:46
@Anonymní píše:
Je to na prd. Asi možná řešením, je být hezká, milá a usměvavá. Aby vědět co ztratil. Bohužel se neumím přetvářovat a pokaždé když zase slyším nějakou hnusarnu, tak se mi zvedne žaludek

Hele ja se jeste zitra rozepisu ci Ti napisu do zprávy. Je to extra narocny. A byt tak jak rikas neudrzis vecne, pak zas prevladne vztek, budes mu odsekavat.. Navic, kdyz v tom on nema city, muzes byt krásna jak chces a bude mu to fuk. Opravdu těžký tohle..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
17.10.19 21:46
@Anonymní píše:

Jo, to je dobré řešení :palec: Představ si, jak ho tím nasereš, a uvidíš, že to půjde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7188
17.10.19 21:47

Ahoj,
potkavat ex, jeste z pozice toho, kdo se citi koncem zrazeny, je spatny. To ti nebudu tvrdit, ze neni.
Co s tim, pokud pomineme moznost zmeny zamestnani? Prestat to vnimat jako soutez v dokazovani si navzajem, kdo je v pohode a jak se ma super. Je to proste historie. Jen historie. Pozdravit, usmat se, slusne odpovedet, ale hledet na to co je, na co se muzes tesit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
17.10.19 21:48

A ja to mela jeste tak brutalne pikantni, ze to sem psat ani nemuzu, pac to snad nezazil nikdo.. A kazdej by me poznal :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
17.10.19 21:48

@zu.syk
Může si to predstavit, ale nenasere ho. On uz je jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
17.10.19 21:52

@Premek_Orac
Hm, to by bylo fajn, pokud nejni takovej s prominutim pitomec, co Te zatahuje do svyho novyho zivota. Kdyz je clovek kamaradskej, ten druhej si rika, ze je vlastne ok a pak je to teprve mazec! Takze musi clovek nakonec pristoupit k tvrdy masce a nepustit si ho k telu. Pokud ses hypersenzitivni, ceka te buleni na wc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
17.10.19 21:53
@Mora Čamuška píše:
@zu.syk
Může si to predstavit, ale nenasere ho. On uz je jinde.

Pokud je už opravdu jinde, tak pak máš samozřejmě pravdu.

Já si ale říkám, jestli to není spíš tak, jak zmiňovala @PaníKadrnožková :

@PaníKadrnožková píše: …Jestli je takový k.kot a hned se tam vytahuje, co a tak chystá, tak je to částečně (ne-li zcela) určeno tvým uším a čeká nějakou reakci…

Kdo ví… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
17.10.19 21:57

@zu.syk

Tenhle jeji mozna jo.. To bude sebestrednej narcis nakej, kdyz se chlubi, jak si chce uzivat. Ten muj si ale nekoho nasel a poslouchat, co delali, kde byli apod.. Stojis a do srdce Ti kape horky olovo… Brrr.. Ale ja v tom tedy mela city, nevim, jak anonymni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 21:57

Zakladatelko, a to jsi za ty 4 roky nezjistila, co je to za charakter? Co to „hnusné ukončení“, vyměnil tě za jinou kolegyni? Trochu to rozepiš. / Bych mu vlepil někde mezi 4 očima pár facek za nekolegiální chování.

• Citovat
  • Nahlásit
7188
17.10.19 21:58

@Mora Čamuška Kdyz je pitomec, musi byt pro tu zenu kazdy pohled na nej povzbuzujici, ze uz to neni pitomec jeji, ale cizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.19 21:59

No zažila jsem, navíc si hned začal s kolegyní, vlastně mě nechal kvůli ní. I když tvrdil, že to tak nebylo, že to se mnou skončil, protože jsem se trápila - v překladu - protože by mi vadilo, že by spal s náma oběma! :lol: Bylo to tak náročné, já se z toho opravdu hroutila, vidět je, slyšet je… musela jsem od tama odejít a byl to naprosto skvělý pocit! On pak samozřejmě dolezl, došlo mu o co přišel a ji vyhodili pro neschopnost :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Radím „odejít středem“, nic lepšího prostě udělat nemůžeš. Prostě odejít, najdi si jinou práci. Navíc poznáš nové lidi ;) a tam může být někdo nový (což se stalo mně) :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat