Jak vycházíte s tchýní, tchánem? Co si o nich myslíte?

Anonymní
7.11.19 21:32

Jak vycházíte s tchýní, tchánem? Co si o nich myslíte?

Ahoj. Chci znat nazor a i vyslechnout dalsi. S pritelem jsme spolu cca rok a pul, cekame dite. Jeho rodice jsou fajn ale.. Ja nevim. Pritel by za nima rad jezdil casteji ale me se proste nechce, nevadej mi ale vite, oni jsou trosku ta slabsi vrstva. Oproti mejm rodicum. Od nasich mame vsechno, maj i lepsi vzdelani, praci, oni makaj ve fabrice. No budiz. Ale od nich nemame nic a uz me to zacina stvat trochu. Moje rodice se zajimaj co dite, jak dopadly vysetreni. Furt se snazej pomoct, sehnat nam treba nejaky veci. A z jejich strany NIC. Pri oznameni tehu se moje mamka rozbrecela stestim a oni jen rekli fakt jo a nic, dal se konverzace uplne strhla jinam. Cekala bych proste vic. Kdyz jedeme k nasim, tak pritele pohostej, nabidnou co si pomalu reknem, pozvanky na obed.. Jedem k nim a tam se drepi jen v kuchyni a kouri. Jednou jsem u nich dostala jidlo a malem jsem se :poblion: ale vuci pritelovi to zkousavam a vzdy tu hodku tam preziju, nekdy i dele ale je to utrpeni, nemuzu mu rict vse co si myslim, vim ze by ho to ranilo, prece jen, jsou to jeho rodice. Oni me maj radi, videj ve me tu lepsi vrstvu. Jak s tchanovci vychazite vy? Nejsem moc sobecka? Moje rodina ma tez přítele rada ale xkrat jim rikam, at nic nepripravujou, nedelaj se s nicim. Nee stejne to udelaj naopak. A me je to i blby vuci nim, z me strany ma i pritel vic nez od vlastních rodicu, coz i on sam priznal.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

637
7.11.19 21:36

Njn když jsi ta lepší vrstva, tak je to těžký

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
7.11.19 21:38

Proste tvoji rodice na to maji, tak vas podporuji a hosti, jeho na to nemaji, tak to nedelaji. Nic vic bych v tom nehledala… nebrala bych podporu rodicu jako samozrejmost, ale spis jako bonus a projev jejich dobre vule. Kolik vam je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11190
7.11.19 21:40

Ty jsi lepší vrstva a tchánovci vám nic nedali...… Máš nos trochu moc nahoru děvče. Hledej víc pokory u sebe a ne chyby u tchánovců. Měla jsi si vybrat lepší partii, když ti tahle rodina není dost dobrá, nemusela by jsi zakládat tak hloupou diskuzi.

Příspěvek upraven 07.11.19 v 21:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.19 21:41

8o Asi k tomu nemám co říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1130
7.11.19 21:42

Tak ses pochválila, že ty a tvá rodina jste víc… Soudis lidi a v jejích botách si neusla ani 5 m… Třeba ty lidi nemají peníze, třeba se také cítí špatně, třeba jsou už jen unavení životem a prací ve fabrice a už jim to je jedno. Víš ona ta vyšší vrstva je věcí pomijivou. Třeba jednoho krásného dne ty budeš sedět v obyvaku a tvé dítě přijde s nějakou nadrazenou cuzou, která nic nedokázala, jen rodiče jsou vyšší vrstva a dá ti to sežrat. Ne že bych ti to přála, ale takto jak se chováš, se spíš chová nižší vrstva, která si myslí, že je vyssi, protože má maturitu a nepracuje u pásu. Bez si do té fabriky na měsíc stoupnout. Je mi smutno z lidí jako jsi ty. Já sama a o sobě bych si nikdy nedovolila říct že jsem vyšší vrstva nad lidma co pracuji ve fabrice a to mám 2 VS. Jses fakt hnusná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1096
7.11.19 21:45

Ne, ne, tohle nemuze byt pravda! Vždyť to zní jak za komousu. I chapu trochu, jak to myslíš s tou podporou a zájmem a tak, ale je to tak hloupe napsané… a s tou vyšší vrstvou, kterou v tobe vidi, jsi to úplně zabila. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39683
7.11.19 21:46

8o 8o 8o 8o nelíbí se mi to tvoje řešení kdo vám co dala že jsi ta lepší vrstva. On kolikrát člověk se základním vzděláním má větší přehled než vysokoškolák - nechci tím nikoho urážet, nemyslím to zle.
Pokud se ti nelíbí sedět v zakouřené kuchyni (což chápu) tak to příteli řekni a prostě tam nejezdi a nebo jděte na procházku.
S tchýní nevycházím, nejezdím k ní cca rok. Prostě si někdy lidi nesednou.

Jinak neřeš kde kdo dělá, potřeba je každé povolání, spíš řeš jak bys mohla být lepším člověkem

Příspěvek upraven 07.11.19 v 21:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3784
7.11.19 21:47

Ta nižší vrstva zplodila otce tvého dítěte.
Trocha pokory by ti neuškodilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1590
7.11.19 21:48

Jak se svymi tchanovci vychazim a co si o nich myslim je prece jedno, to ti moc nepomuze, beru je proste jako soucast manzela, a prarodice nasich deti at jsou jaci jsou. Ale rozhodne neporovnavam ‘vrstvy’ nebo zamestnani nasich rodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3784
7.11.19 21:48

Ehm…nebo jsou tvý rodiče rádi že se tě zbaví a mají strach aby od tebe přítel neutekl a neměli tě na krku i s mimčem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.11.19 21:49
@Tejule píše:
Tak ses pochválila, že ty a tvá rodina jste víc… Soudis lidi a v jejích botách si neusla ani 5 m… Třeba ty lidi nemají peníze, třeba se také cítí špatně, třeba jsou už jen unavení životem a prací ve fabrice a už jim to je jedno. Víš ona ta vyšší vrstva je věcí pomijivou. Třeba jednoho krásného dne ty budeš sedět v obyvaku a tvé dítě přijde s nějakou nadrazenou cuzou, která nic nedokázala, jen rodiče jsou vyšší vrstva a dá ti to sežrat. Ne že bych ti to přála, ale takto jak se chováš, se spíš chová nižší vrstva, která si myslí, že je vyssi, protože má maturitu a nepracuje u pásu. Bez si do té fabriky na měsíc stoupnout. Je mi smutno z lidí jako jsi ty. Já sama a o sobě bych si nikdy nedovolila říct že jsem vyšší vrstva nad lidma co pracuji ve fabrice a to mám 2 VS. Jses fakt hnusná.

Mozna jsem hnusna. A jeho rodice co si vzali pujcku jen proto aby si mohli uzivat chlast a cogara mi moc normální neprijde. To se na me nezlob. Misto aby to kdyz uz vyuzili na neco lepsiho, tak to prohulej a prochlastaj a pak brecej, ze nemaj penize. Nemam takovy lidi proste rada. Ja ve fabrice delala, vim jaky to je kdyby neco. Oni penize maj ale setrej to sami aby mohli kourit, vzdyt to i z jejich pusy vypadlo tenkrat. Rekla, ze nebude vnoucatum kupovat hracky za dve stovky ale prvni je to aby mela na petku vina. Nepovysuji se, ale mrzi me ze od nich nemame nic, pritel to sam uznal a vi jaky jsou, jen je nejak furt obhajuje coz chapu. Velkej barak vymenili za pidi byt, jen aby jim zbyly kc. Ja se rozhodne povysovat nechci ale z techto lidi je smutno me.

• Nahlásit
  • Citovat
480
7.11.19 21:51

Já Ti tak trochu rozumím a neodsuzuji Tě za tvůj výraz „lepší vrstva“. Mně by také nebylo příjemné trávit čas v zakouřeném prostředí, a s lidmi úplně jiného ražení než jsem já. Jediné řešení je vážně nadhled a tolerance. Hlavně, že přítel začal žít svůj život, má Tě rád, a není na nich závislý (a snad ani oni na něm). Na druhou stranu společnost potřebuje všechny sociální vrstvy, a hold každý nemůže být lékař, top manager nebo právník…někdo rukama dělat musí. Tak to bylo, je, a snad i bude:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1254

Teda ty si snob. Fuj tajksl. 8o jediný, co by mi vadilo, je kouření v kuchyni.
Jinak já s tchánovci vycházím v pohodě, asi i proto, že nejsem nafrnena husa a dokážeme si vzájemně vyjít vstříc.
Mimochodem je něco, co si dokázala ty a ne jen tvoji rodiče?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Já bych od vyšší vrstvy očekávala lepší vyjadřovací schopnosti a orientaci ve spisovné češtině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama