Jak vyčistit kabát

283
9.9.20 20:18

Jak vyčistit kabát

Ahoj holky :kytka:
máte někdo zkušenost s vypráním kabátu tohoto typu s umělým delším chlupem? Samozřejmě je na nich psáno jen suché čištění, tak to asi nemám riskovat? Případně máte někdo zkušenost jak doma vyprat aby se neponičil?
Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18888
9.9.20 20:18

Co ho dat do cistirny? Lepsi nez to pokouset doma a kabat pak tak vyhodit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
9.9.20 20:26
@Kriss Tina píše:
Co ho dat do cistirny? Lepsi nez to pokouset doma a kabat pak tak vyhodit :nevim:

No asi mi nic jiného nezbyde :think: když já mám ráda svoje domácí vyvoněné :)
Parkrát jsem čistírnu využila a neměla jsem z toho oblečení pocit, že je nějak extra vyčištěné :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9115
9.9.20 20:27

Já teď riskla kabát 60% vlny a 40%polyesteru do pračky na program,, vlna". Z čistírny mi ho vrátili sice čistý, ale smradlavý a prostě to z něj nevyvětralo. Přežil, je čistý a voňavý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
9.9.20 20:33

@Aduš8 ty moje jsou 100% polyester :think:
Právě, není to z čistírny ono.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9115
9.9.20 20:35

@Avocadka tak polyester by nemělo zničit nic, vždyť je to umelina. Já si myslím, že se s ním nic nestane, ale zaručit ti to samozřejmě nemůžu. Dala bych ho na nějaký krátký a šetrný program. Já do toho ale šla s tím, že se může stát, že o něj přijdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4764
9.9.20 20:37

Dej krátký program, na polyesteru toho moc zničit nejde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
9.9.20 20:46

A myslíte, že si ty chloupky dlouhé umělé tím vypráním jakoby neslepí? Jsou ty kabáty takové jakoby hodně nadýchané zvenku. A na nějaké mírné ždímání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16970
9.9.20 20:57

Do pračky na třicet stupňů, bez aviváže a prohnat sušičkou na šetrný program. Bez sušičky budeš muset vzít kartáč a během sušení ty chlupy kartáčovat, jinak se ti slepí. Ale bez záruky, to víš, rada z internetu… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
9.9.20 21:17
@Janli píše:
Do pračky na třicet stupňů, bez aviváže a prohnat sušičkou na šetrný program. Bez sušičky budeš muset vzít kartáč a během sušení ty chlupy kartáčovat, jinak se ti slepí. Ale bez záruky, to víš, rada z internetu… :mavam:

Děkuji :kytka: asi zkusím jeden a uvidím :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
HousenkaBorůvka
10.9.20 14:27

Já jsem kabát dávala do čistírny

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu