Jak vyčistit plíseň z hadice odsávačky mléka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JanaJZ
Nováček 1 příspěvek 14.10.18 21:45
Jak vyčistit plíseň z hadice odsávačky mléka?

Dobrý den, koupila jsem použitou odsávačku Medela Swing a při čištění jsem zjistila že v hadičce, která vede k motoru je plíseň. Vím že přes hadičku mléko nejde ale i přesto by neměla být plíseň v žádné části. V hadičce je moc malá dírka na vyčištění a proplachování vodou nepomáhá. Můžete mi poradit jak by se to mohlo dát vyčistit? Jaký přípravek by odstranil plíseň a zároveň byl neškodný? Děkuji za rady

Reakce:
janickaIII
Závislačka 2905 příspěvků 14.10.18 21:49

@JanaJZ vyhodit a koupit nový set na odsávání (stojí cca 350,–). Plíseň je fakt prevít a může to být všude.

andelinka1
Kecalka 142 příspěvků 14.10.18 21:53

Na Medelu se dá koupit nová hadička.

jana2381
Kecalka 317 příspěvků 14.10.18 21:54

@JanaJZ ja ji mela hned za tou koncovkou, tak jsem vzala slabe paratko, namotala vatu (ale jen trosicku) a cistila. Slo to, ale jednou pri tom vytahovani mi ta vata zustala vevnitr. Musi se namotat slaba, delsi vrstva a pri vytahovani si tu vatu pridrzet. Taky jsem s tim zapasila. Nic rychlejsiho a ucinejsiho jsem neobjevila. Pokud je plisen dal, tak to neporadim.

cverunka
Závislačka 2716 příspěvků 14.10.18 21:55

Zkusila bych prostříkat Sanytolem a pořádně propláchnout.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 42 inzerátů 14.10.18 21:59

Vyvařila bych v octové vodě.

dyňa
Kecalka 291 příspěvků 14.10.18 22:03

Ja tam mela taky plisen a nejlepsi je na to ta chlupata tycinka-maji to v tabaku na cisteni dymek nebo v papirnictvi na skladani „zviratek“.

tini
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 14.10.18 22:58

Zkusila bych tablety Milton

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 14.10.18 23:11

Nijak. Plíseň je prorostlá do hmoty plastu a už ji neodstraníš. Můžeš ji zneškodnit sterilizací varem, ale ty černé fleky tam budou pořád. Správně bys to měla vyhodit a koupit novou hadičku.

Lenka_Hal
Kelišová 6308 příspěvků 15.10.18 03:22

Jestli je to na konci,co kdyz kus proste ustrihnes? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >