Jak vydržet ještě půl roku s manželem v jedné domácnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 23:05
Jak vydrzet pulroku s manzelem v jedne domácnosti?

Ahoj holky :kytka:
Mate nejaka zkusenost Jak vydrzet v jedne domácnosti s človekem, ktery Vás nemiluje, odmita a dela z vás zlou osobu?
Mame osklive manzelstvi a muž se mnou je kvuli dceri(2,5).Ja mám aktuálne Velice náročný projekt na kterem záleží má profese. pokud mne vyhodí (deje se to) vse doposud bylo zbytecne a budu muset delat mala placenou, časové horší praci.
Kdyz po manželovi nic nechci nic mi nedela.ale mne jeho spolecnost drasa nervy, Neumim se obrnit(asi zbytky lasky :nevim: )
Pokud ted odejdu stres kolem stehovani, rozvodu mi zničí projekt.
Ale takto se trápim a Jak se neovládam odnasi si to i dcera.(slysi veci co nemá, Jsem precitlivelá, nervni).bez projektu se ale budu trápiť vic Jako budouci samozivitelka.
Manzel neresi situaci, rika že ja Jsem jenom vadná.
Pomoc trápim se v bezvychodiskove situaci.

Reakce:
Uživatel je onlineMilan42
Kecalka 407 příspěvků 12.02.19 23:26

A co jit na pul roku k mamince, sestre, proste pribuznym?

Jasom
Povídálka 47 příspěvků 12.02.19 23:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky :kytka: .....
Mame osklive manzelstvi a muž se mnou je kvuli dceri(2,5)…

Povedz mu to jednoducho tak ako to je. Bez výčitiek.

Prepáč, ale viem, že sme ešte spolu iba kôli našej dcére, ktorú ľúbime obidvaja. Raz to pravdepodobne skončí a ja chcem byť pripravená to zvládnuť. Mám teraz ťažké obdobie v pracovnej sfére. Keď to teraz dám, budem sa vedieť o ňu lepšie finančne postarať. Viem, že ju ľúbiš a dopraješ jej to. Ďakujem. :wink: … Treba viesť dialóg zmierlivo. Robím to pre našu dcéru

Kecalka 407 příspěvků 12.02.19 23:41
@Jasom píše:
@Anonymní píše:
Ahoj holky :kytka: .....
Mame osklive manzelstvi a muž se mnou je kvuli dceri(2,5)…

Povedz mu to jednoducho tak ako to je. Bez výčitiek.

Prepáč, ale viem, že sme ešte spolu iba kôli našej dcére, ktorú ľúbime obidvaja. Raz to pravdepodobne skončí a ja chcem byť pripravená to zvládnuť. Mám teraz ťažké obdobie v pracovnej sfére. Keď to teraz dám, budem sa vedieť o ňu lepšie finančne postarať. Viem, že ju ľúbiš a dopraješ jej to. Ďakujem. :wink: … Treba viesť dialóg zmierlivo. Robím to pre našu dcéru

Taky dobra rada. ale nemusi vyjit - zalezi, jak moc je to spatne nezi vami dvema. Pokud je nenavist ci pocit ukrivdenosti ci pocit, ze se musi pomstit silny, tak to romune tvrzeni o dceri nezabere.

Zalezi na situaci a i na tom, jaky typ osobnosti manzel je.

Jasom
Povídálka 47 příspěvků 12.02.19 23:57

@Milan42

To je pravda. Nepíše, ale podrobne o ich partnerskom živote a príčinach ich stavu. Len si myslím, že vždy treba začať komunikovať zmierlivo. Keby tam bola napr. nevera - zamilovanosť partnera tak to sa dcéry určite netýka a chcú jej dobro obidvaja. Iba dedukujem z toho…, že sú spolu kôli dcére.

Kecalka 407 příspěvků 13.02.19 00:12
@Jasom píše:
@Milan42To je pravda. Nepíše, ale podrobne o ich partnerskom živote a príčinach ich stavu. Len si myslím, že vždy treba začať komunikovať zmierlivo. Keby tam bola napr. nevera - zamilovanosť partnera tak to sa dcéry určite netýka a chcú jej dobro obidvaja. Iba dedukujem z toho…, že sú spolu kôli dcére.

No jasne. Ale to my tady nerozhodneme, to musi zakladatelka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 00:28

Bohuzel stehovani formou mamky pak nezvládnu hlidani a Stridani pri peci o malou a mala už má z toho rozum anechci ji stehovat vickrat.zmirlivy rozhovor nepomohl jiz 3rokem.nekkape to dlouho(proste partner je egoista,který mne nikdy nemiloval a já jsem hysterka vztekla).partner i když ma penize a možnosti nechce uvolnit byt.zitra mám tezky den a jenom tady pisu na emimi a svírá mi žaludek :(

Kecalka 407 příspěvků 13.02.19 00:38

To hlídání a střídání jsem nepochopil ...... Maminka s dcerkou nepomůže? A jak dcerku hlídáte teď, když přitom pracujete?

Nebo pracujete na projektu po večerech, kdy dcerku hlídá manžel?

A když nechcete stěhovat dcerku (je mimochodem ještě dost malá a změna pro ni není takový problém, jaký si představujete), tak si prostě musíte vybrat - je pro vás důležitější nestěhování dcerky nebo ten projekt (či spíše budování kariéry, jestli to chápu správně)?

A nevadí vám, že dcerka vyrůstá v naprosto nefunkčím vztahu, kde asi manžel pro špatné slovo nejde daleko?

Jinak všechno se dá vždy nějakým způsobem vyřešit, byť někdy někomu ublížíte. Jde o to neubližovat těm, které máte ráda.

Jasom
Povídálka 47 příspěvků 13.02.19 01:17
@Anonymní píše:
Bohuzel stehovani formou mamky pak nezvládnu hlidani a Stridani pri peci o malou a mala už má z toho rozum anechci ji stehovat vickrat.zmirlivy rozhovor nepomohl jiz 3rokem.nekkape to dlouho(proste partner je egoista,který mne nikdy nemiloval a já jsem hysterka vztekla).partner i když ma penize a možnosti nechce uvolnit byt.zitra mám tezky den a jenom tady pisu na emimi a svírá mi žaludek :(

Zajtra ťažký deň. Bude dobre, ty to dáš.. Si silná ani nevieš ako. Všetko zvládneš nech je ako chce. Robíš to pre seba a vašu dcérku. Všetko vyriešiš len teraz cítiš, že je to ťahšie si na to sama a dôležité pre tvoju budúcnosť. To ťa posilní. Držím ti palce. :thumbsup:

kve-tinka
Závislačka 4652 příspěvků 5 inzerátů 13.02.19 06:24

Ja jsem takhle musela vydrzet cca 2 mesice :roll: nastesti jsme se sobe vyhybali, na lednicce mel rozpis, jak kdo s klukem, mel taky 2,5. Kdyz my jsme uz lezeli, a on se vratil z venku, mela jsem knedlik v krku a nemela spani, dokud v byte nebyl klid. Jedina vyhoda techto stresu bylo, ze jsem zhubla ( no bejvavalo :mrgreen: ). Do toho jsem vyrizovala rozvod a peci o dite jen ja, ty ses chtela vdavat, ty si chtela dite, tak se starej - no ubozak. :roll: obrn se, pevne nervy a vse zvladnes a panacek at funguje jako otec.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 22:12

Dekuji všem :kytka:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >