Jak vyhnat podnájemníčka

411
2.6.13 11:10

Jak vyhnat podnájemníčka

Ahoj, vím, že na toto téma je tady už mnoho diskusí, ale přesto se chci poradit. Dnes jsem 38+1 a MOC opravdu MOC už chci mít malého u sebe. Šíleně mě bolí záda, nevím jak ležet, spát. Navíc malý není moc něžný, pohyby jsou hodně bolestivé. Podle doktora je to normální - v tom se nechci hádat, ale 38 týdnů myslím by malému už mohly stačit :think:
S manželem jsme už kromě maliníku vyzkoušeli asi vše - horká vana, červené vínečko, tulení (skoro denně :oops: ) procházky. Úklid provádím skoro denně. Mám prostě pocit, že si mrňousek myslí, že je slůně a já ho budu nosit 2 roky! Co pomohlo vám? Jen dodám, že se vůbec neotvírám, bříško neklesá. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2948
2.6.13 11:16

Ach jo. Kdyz se prckovi nechce, tak s tim nic neudelas :zed:
Ma jeste cca 2tydny cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
2.6.13 11:21

@palapa no jo, já vím, ale děsí mě i porodní váha. Bojím se, že bude mít za dva týdny přes 4 kila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
2.6.13 11:22

@Inuska.pv tak bude, porodis ho, tak jako tak :D stejne si nicim nepomuzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2948
2.6.13 11:23

Ja mela sexovat ctyriat denne, abych nesla na vyvolani kvuli tlaku a nakonec mi pomohla bourka a strach z ni :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26953
2.6.13 11:24

Času dost. Podle tvého výčtu jsem čekala, že už aspoň týden přenášíš a ty jsi teprve zahájila 39.tt. Budeš muset vydržet, pokud mimčo není připravené, tak nic nepomůže.
Byla jsem poučena, že babské rady pomáhají, když už je porod na spadnutí a mimčo je připravené.

@Inuska.pv píše:
@palapa no jo, já vím, ale děsí mě i porodní váha. Bojím se, že bude mít za dva týdny přes 4 kila.

A máš nějaký důvod, se toho bát? Pokud ano, tak se o tom pobav s doktorem. Kamarádce vyvolávali porod přesně na termín. Ale po vlstních zkušenostech, než zase vyvolávaný porod, tak raději budu měsíc přenášet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6265

Tak vsechny tyhle praktiky mohou dopomoci k rozjeti porodu, ale jen pokud je vse na porod uz pripravene, tak jako na spadnuti.
Konce tehotenstvi mohou byt tezke, ale asi nezbyde, nez to vydrzet, dokud se prckovi nebude chtit. Pokud mas dost pohybu, sex, teplou vanu, vinko, tak proste nezbyva nez cekat. Prcek je sice dopeceny, ale normalni porod je mezi 38 a 42 tydnu, ja rodila 41+6 ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600

Zaprvý, maliník se nezkouší, maliník se pije každý den a není k vyvolání porodu, ale usnadnění.
Zadruhý, pokud dítě nechce, tak nevyleze.
Zatřetí, nepřipravené porodní cesty a dítě vysoko - fakt chceš s tímhle rodit? Mám srovnání, poprvé vše připravené, břicho kleslé a porod za hubičku, podruhé břicho nahoře, cesty zřejmě zavřené a teda fuj, bolelo to jak sviňa. Napotřetí jsem si říkala, že radši po termínu a rychle jak na termín a bolestivě a pomalu a klaplo to, 40+5, kontrakce skoro nebolely až do úplného otevření, luxus.
Vím, že ten konec je už nepříjemný, ale zkrátka vydrž, už to nebude dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6265
2.6.13 11:25
@Billi píše:
Ale po vlstních zkušenostech, než zase vyvolávaný porod, tak raději budu měsíc přenášet…

Tak tohle sedi, ver tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
2.6.13 11:27

@palapa klidně i 4 :mrgreen:

bohužel nezabírá nic. Věř mi já rodila 41+6 vyvoláváně, takže jsem na zkoušení měla času dost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582

:zed: další taková :zed:
Kdyby jsi nebyla líná, tak si tady na miminu najdeš diskusí na tohle téma bezpočet. A dojdeš k závěru, že to prostě NEJDE. Nech to malé kde je, ono ví samo, kdy se má narodit, mohla by jsi spíš ublížit jemu a i sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13073

.

Příspěvek upraven 30.01.14 v 19:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6265
@Inuska.pv píše:

Pro porod je rozhodujici velikost hlavicky. Kolik faldu ma potom to telicko uz je jedno. Hlava tomu diteti za dva tydny uz nijak extremne nevyroste. Tak neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9577
2.6.13 11:28

@Inuska.pv nám s kámoškou pomohla púpalka:-)koupila jsem si ji asi dva měsíce před porodem a 14 dnů před porodem jsem ji začala pravidelně jíst…za tři dny jsem porodila.. do porodnice přišla kamarádka, která měla rodit o týden později než já a pořád říkala, že už to chce mít taky za sebou.. dostala zbytek tabletek a za čtyři dny byla v porodnici taky:-) ale to spíš byla náhoda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
2.6.13 11:30

@pavlasu náhoda. Já ji měla indikovanou rovnou od porodníků a nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat